Nizozemsko - Eerste DivisieJan Louwers StadionData aktuální k 15. října 2026

Eindhoven - Vitesse: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Eindhoven vs Vitesse: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Eindhoven hrají s Vitesse v soutěži Eerste Divisie (Nizozemsko). Zápas je naplánován na 16. října 2026. Stadion: Jan Louwers Stadion.

Aktuální forma

Eindhoven: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. Vitesse: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Eindhoven dává 1,50 a inkasuje 2,20 gólů na zápas. Vitesse dává 1,50 a inkasuje 1,50. Průměr ligy: 3,52 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Eindhoven 70 %, Vitesse 60 %. Over 2.5: Eindhoven 80 %, Vitesse 60 %. Liga: BTTS 67 %, Over 2.5 67 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Eindhoven 1,25, Vitesse 1,65. Střely na zápas: Eindhoven 11,3, Vitesse 15,9. Průměrné držení míče: Eindhoven 46 %, Vitesse 47 %.

První a druhý poločas

Eindhoven: vedení v poločase 20 %, góly ve druhém poločase 1,00. Vitesse: vedení v poločase 20 %, góly ve druhém poločase 0,80.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Eindhoven 46-60 (4) a u Vitesse 16-30 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Eerste Divisie: 3,52 gólů na zápas, BTTS 67 %, Over 2.5 67 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-1-1. Průměr gólů 3,00, BTTS 50 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(3.35)
(3.80)
(1.90)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1.5Vstřelené góly / zápas1.5
EindhovenVitesse
2.2Inkasované góly / zápas1.5
EindhovenVitesse
46%Průměrné držení míče47%
EindhovenVitesse
3.4Střely na branku / zápas4.3
EindhovenVitesse

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.3Střely na zápas15.9
EindhovenVitesse
3.4Střely na branku4.3
EindhovenVitesse
13.3%Proměňování střel9.4%
EindhovenVitesse
46%Držení míče47%
EindhovenVitesse
1.25xG týmu1.65
EindhovenVitesse
1.73xG soupeře1.55
EindhovenVitesse

Kvalita střelby

Eindhoven: ProtiútokyVitesse: Útočný
EindhovenVitesse
Přesnost (střely na branku)30%27%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.10
Zakončení (góly na střelu na branku)0.440.35

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Eindhoven je o 75% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.4 body / zápas - Eindhoven · 0.8 body / zápas - Vitesse

Eindhoven
WWLDL
Rozdělení sezónních výsledků
30% W20% D50% L
Sezóna (V-R-P)
3-2-5
1.10 body / zápas · rozdíl gólů -7
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
2-1-2
Posledních 5 doma
2-1-2
LLWWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 2.2xG: 1.30xG soupeře: 1.74BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Vitesse
LWLDL
Rozdělení sezónních výsledků
40% W20% D40% L
Sezóna (V-R-P)
4-2-4
1.40 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-0-3
Posledních 5 venku
2-0-3
WWLLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.6xG: 1.56xG soupeře: 1.47BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Vitesse je o 47% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.2 góly / zápas - Eindhoven · 1.5 góly / zápas - Vitesse

Gólový profil týmu Eindhoven: velmi silná

Eindhoven skóruje v 80% zápasů (8 z 10 zápasů), zatímco Vitesse udrží Clean sheet v 0% (0 z 10 zápasů).

Gólový profil týmu Vitesse: silná

Vitesse skóruje v 60% zápasů (6 z 10 zápasů), zatímco Eindhoven udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

15Vstřelené góly (sezóna)15
EindhovenVitesse
22Inkasované góly (sezóna)15
EindhovenVitesse
3.7Průměr gólů v zápase3
EindhovenVitesse
9Vstřelené góly (posledních 5)5
EindhovenVitesse
11Inkasované góly (posledních 5)8
EindhovenVitesse

Jak často skórují alespoň...

80%1 gól60%
EindhovenVitesse
60%2 góly50%
EindhovenVitesse
10%3 góly30%
EindhovenVitesse
0%4 góly10%
EindhovenVitesse

Jak často inkasují alespoň...

80%1 gól100%
EindhovenVitesse
60%2 góly40%
EindhovenVitesse
50%3 góly10%
EindhovenVitesse
20%4 góly0%
EindhovenVitesse

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

30%BTTS v poločase30%
EindhovenVitesse
20%BTTS v obou poločasech0%
EindhovenVitesse
50%Skórovali v obou poločasech40%
EindhovenVitesse

BTTS a počet gólů

70%Min. 3 góly a BTTS50%
EindhovenVitesse
10%Min. 3 góly bez BTTS10%
EindhovenVitesse
80%BTTS – posledních 540%
EindhovenVitesse

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

80%Min. 1 gól před poločasem80%
EindhovenVitesse
40%Min. 2 góly před poločasem50%
EindhovenVitesse
10%Min. 3 góly před poločasem20%
EindhovenVitesse

2. poločas

90%Min. 1 gól po poločase80%
EindhovenVitesse
60%Min. 2 góly po poločase50%
EindhovenVitesse
60%Min. 3 góly po poločase20%
EindhovenVitesse

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Eindhoven — stav v poločase
20% vedou40% remizují40% prohrávají
Vitesse — stav v poločase
20% vedou40% remizují40% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1Body na zápas (1. poločas)1
EindhovenVitesse
0.5Vstřelené góly (1. poločas)0.7
EindhovenVitesse
0.9Inkasované góly (1. poločas)0.8
EindhovenVitesse
1.4Průměr gólů (1. poločas)1.5
EindhovenVitesse
40%Čisté konto před poločasem40%
EindhovenVitesse
50%Bez gólu před poločasem50%
EindhovenVitesse

Po poločase (2. poločas)

1Body na zápas (2. poločas)1.5
EindhovenVitesse
1Vstřelené góly (2. poločas)0.8
EindhovenVitesse
1.3Inkasované góly (2. poločas)0.7
EindhovenVitesse
2.3Průměr gólů (2. poločas)1.5
EindhovenVitesse
30%Čisté konto po poločase50%
EindhovenVitesse
20%Bez gólu po poločase50%
EindhovenVitesse

Eindhoven — výsledky druhých poločasů

30% W10% D60% L
10
Body v poločase
5
Góly v poločase
-4
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 20% zápasů a vyhraje 30%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Vitesse — výsledky druhých poločasů

40% W30% D30% L
10
Body v poločase
7
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
15
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení200%

V poločase vede v 20% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Eindhoven — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.401.20
Vstřelené góly / zápas0.61.2
Inkasované góly / zápas0.81.4
Průměr gólů v zápase1.42.6
1 gól100%100%
2 góly40%60%
3 góly0%60%
Čisté konto40%20%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů-1-1
Poločas: 40% vedou - 20% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 0% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
Vitesse — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.201.60
Vstřelené góly / zápas0.40.6
Inkasované góly / zápas1.40.2
Průměr gólů v zápase1.80.8
1 gól100%60%
2 góly60%20%
3 góly20%0%
Čisté konto0%80%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů-5+2
Poločas: 0% vedou - 20% remizují - 80% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Eindhoven
SkórovalInkasoval
2
4
0-15
1
2
16-30
2
3
31-45
4
3
46-60
2
5
61-75
4
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Vitesse
SkórovalInkasoval
1
2
0-15
3
1
16-30
3
5
31-45
3
1
46-60
3
2
61-75
2
4
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.35
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.5 : 1.9
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
95%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
65%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-10%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
48%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
8%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 13 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Eindhoven

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.48
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.22
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.25
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.47
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
74%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
148%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.30
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
27% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 13% padá v úvodních 15 minutách.
27%

Vitesse

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.10
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.10
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.15
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.05
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
101%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
74%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.60
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
13% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 7% padá v úvodních 15 minutách.
13%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Eerste Divisie.

Týmy vs. liga

EindhovenLigaVitesse
Průměr gólů v zápase▲ 3.703.52▼ 3.00
Skórovaly oba týmy▲ 70%67%▼ 60%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 80%67%▼ 60%
Clean sheets▲ 20%18%▼ 0%
Gól před poločasem• 80%80%• 80%
Gól po poločase▲ 90%84%▼ 80%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.52
Průměr gólů na zápas
67%
Skórovaly oba týmy
67%
Min. 3 góly (Over 2,5)
18%
Clean sheets
2.03
Domácí góly / zápas
1.49
Góly hostů / zápas
+36%
Výhoda domácího útoku
+27%
Výhoda domácí obrany
+30%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
80%
1 gól
48%
2 góly
22%
3 góly
6%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
84%
1 gól
55%
2 góly
31%
3 góly
15%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Eindhoven 0 - 1 - 1 Vitesse. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

SBV Vitesse
1 : 1
FC Eindhoven
FC Eindhoven
0 : 4
SBV Vitesse

FAQ

Kdy hrají Eindhoven a Vitesse?

Eindhoven se utká s Vitesse dne 16. října 2026 v soutěži Eerste Divisie na stadionu Jan Louwers Stadion. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Eindhoven a Vitesse?

V posledních 2 vzájemných zápasech Eindhoven vyhrál 0 utkání, Vitesse vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Eindhoven vs Vitesse?

Eindhoven střílí v průměru 1,50 gólu na zápas a Vitesse 1,50. Průměr ligy Eerste Divisie činí 3,52 gólu; Over 2.5 se objevuje v 67% utkání. BTTS nastává v 70% zápasů týmu Eindhoven a v 60% zápasů týmu Vitesse.

Jaká je aktuální forma týmů Eindhoven a Vitesse?

V posledních pěti zápasech má Eindhoven 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). Vitesse má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Eindhoven vs Vitesse?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.