Paraguay - Division IntermediaEstadio Emilio GhezziData aktuální k 14. října 2026

Fernando de la Mora - General Caballero JLM: statistiky zápasu

Fernando de la Mora vs General Caballero JLM: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Fernando de la Mora hráli s General Caballero JLM v soutěži Division Intermedia (Paraguay). Zápas se hrál 5. října 2026. Stadion: Estadio Emilio Ghezzi. Konečné skóre: 0:2.

Aktuální forma

Fernando de la Mora: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas. General Caballero JLM: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Fernando de la Mora dává 1,15 a inkasuje 1,35 gólů na zápas. General Caballero JLM dává 2,00 a inkasuje 1,27. Průměr ligy: 2,59 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Fernando de la Mora 58 %, General Caballero JLM 69 %. Over 2.5: Fernando de la Mora 46 %, General Caballero JLM 69 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Fernando de la Mora 1,55, General Caballero JLM 1,57. Střely na zápas: Fernando de la Mora 11,9, General Caballero JLM 12,6. Průměrné držení míče: Fernando de la Mora 51 %, General Caballero JLM 56 %.

První a druhý poločas

Fernando de la Mora: vedení v poločase 15 %, góly ve druhém poločase 0,77. General Caballero JLM: vedení v poločase 38 %, góly ve druhém poločase 1,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Fernando de la Mora 76-90+ (9) a u General Caballero JLM 76-90+ (16). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Division Intermedia: 2,59 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 1-0-0. Průměr gólů 5,00, BTTS 100 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

General Caballero JLM je na 2. místě a vyhrál 15 z 26 zápasů, zatímco Fernando de la Mora je devátý s 9 vítězstvími. Hosté venku vstřelí v průměru 1,54 gólu, oproti 1,08 gólu domácích na vlastním hřišti. Zároveň mají méně střel na zápas (10,69 oproti 13,15), což svědčí o vyšší efektivitě. Mírnou převahu mají také v obraně: venku inkasují v průměru 1,15 gólu, zatímco domácí doma 1,23. Prognózu komplikuje kvalita vytvářených šancí — domácí xG Fernanda činí 1,65 a venkovní xG hostů 1,42 — i aktuální forma: domácí vyhráli 3 z posledních 5 zápasů, hosté 2. I přes tyto výhrady hovoří ve prospěch vítězství hostů jejich lepší sezonní bilance a efektivita v zakončení.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Fernando de la Mora má góly obou týmů v 77 % zápasů, zatímco General Caballero JLM v 62 %; oba týmy tak překonávají ligový průměr 56 %. V posledních 5 zápasech nastal tento scénář v 60 %, respektive 80 % utkání, což potvrzuje trend z celé sezony. Domácí dávají průměrně 2,46 gólu a hosté 1,54; jejich hodnoty xG činí 1,71 a 1,42, takže oba týmy mají předpoklady ke vstřelení gólu. Riziko, že jeden z týmů neskóruje, snižují také průměrné počty inkasovaných gólů: domácí inkasují 1,38 a hosté 1,15, přičemž hosté v posledních 5 zápasech inkasovali dokonce 1,6 gólu. BTTS „ano“ je proto pravděpodobnější než to, že jeden z týmů neskóruje, 23 % zápasů hostů bez vstřeleného gólu však neumožňuje považovat tento tip za jistý.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Fernando de la Mora dává v průměru 2,46 gólu na zápas a General Caballero JLM 1,54, což ukazuje na velký útočný potenciál obou týmů. Nejméně dva góly lze očekávat také podle historie jejich vzájemných zápasů: hranice 1,5 gólu padla v 85 % zápasů domácích a v 77 % zápasů hostů. V posledních pěti vystoupeních dávali hosté v průměru 1,8 gólu, ale 1,6 gólu inkasovali, takže i jejich aktuální forma nahrává gólům na obou stranách. Odhadovaný součet 3,05 gólu podporuje sázku na over, rozdíl u vyšší hranice — alespoň čtyři góly padly v 54 % zápasů domácích a v 31 % zápasů hostů — však zvyšuje nejistotu. Proto je over 1,5 nejjistější volbou: opírá se o výsledky obou týmů a stačí při něm pouze dva góly.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Fernando de la Mora vyhrává 77 % svých zápasů, zatímco General Caballero JLM vítězí v 38 %, což jasně hovoří ve prospěch domácích v konečném výsledku. Domácí vedli o poločase v 6 ze 13 utkání a před přestávkou střílejí v průměru 1,31 gólu oproti 0,69 gólu hostů, takže vedení Fernando de la Mora už po prvním poločase je nejpravděpodobnějším jednotlivým scénářem. Jejich převahu v útoku potvrzuje také průměr 6,69 střely na branku na zápas oproti 4,31 u hostů a xG 1,71 oproti 1,42. Udržení vedení nahrává i bilance ve druhých poločasech: domácí v nich dávají průměrně 1,15 gólu a inkasují 0,62, zatímco hosté vstřelí 0,85 gólu a inkasují 0,69. Remíza o poločase zůstává důležitou alternativou, protože Fernando de la Mora remizoval po 45 minutách ve 4 z posledních 5 zápasů. Převaha ve výsledcích celých utkání však znamená, že tipem zůstává vedení domácích o poločase i po závěrečném hvizdu.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 2
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

68Držení míče (%)32
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
16Střely8
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
4Střely na branku5
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
2.05xG1.21
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
11Rohy1
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
106Nebezpečné útoky48
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
12Fauly6
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0Karty0
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
1.15Vstřelené góly / zápas2
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
1.35Inkasované góly / zápas1.27
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
51%Průměrné držení míče56%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
3.73Střely na branku / zápas5.5
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.88Střely na zápas12.58
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
3.73Střely na branku5.5
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
9.7%Proměňování střel15.9%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
51%Držení míče56%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
1.55xG týmu1.57
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
1.4xG soupeře1.45
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Kvalita střelby

Fernando de la Mora: VyváženýGeneral Caballero JLM: Efektivní zakončení
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
Přesnost (střely na branku)31%44%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.310.36

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Fernando de la Mora je o 43% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2 body / zápas - Fernando de la Mora · 1.4 body / zápas - General Caballero JLM

Fernando de la Mora
DWLWW
Rozdělení sezónních výsledků
35% W27% D38% L
Sezóna (V-R-P)
9-7-10
1.31 body / zápas · rozdíl gólů -5
Posledních 5 (V-R-P)
3-1-1
2.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
4-5-4
Posledních 5 doma
3-2-0
DWDWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 0.8xG: 1.47xG soupeře: 1.32BTTS: 40%Over 2.5: 40%
General Caballero JLM
DWWLL
Rozdělení sezónních výsledků
58% W19% D23% L
Sezóna (V-R-P)
15-5-6
1.92 body / zápas · rozdíl gólů +19
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
5-4-4
Posledních 5 venku
2-2-1
WDDWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 1.6xG: 1.73xG soupeře: 1.46BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

General Caballero JLM je o 74% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.15 góly / zápas - Fernando de la Mora · 2 góly / zápas - General Caballero JLM

General Caballero JLM je o 6% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.35 góly / zápas - Fernando de la Mora · 1.27 góly / zápas - General Caballero JLM

Gólový profil týmu Fernando de la Mora: velmi silná

Fernando de la Mora skóruje v 73% zápasů (19 z 26 zápasů), zatímco General Caballero JLM udrží Clean sheet v 27% (7 z 26 zápasů).

Gólový profil týmu General Caballero JLM: velmi silná

General Caballero JLM skóruje v 85% zápasů (22 z 26 zápasů), zatímco Fernando de la Mora udrží Clean sheet v 23% (6 z 26 zápasů).

30Vstřelené góly (sezóna)52
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
35Inkasované góly (sezóna)33
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
2.5Průměr gólů v zápase3.27
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
7Vstřelené góly (posledních 5)9
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
4Inkasované góly (posledních 5)8
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Jak často skórují alespoň...

73%1 gól85%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
35%2 góly65%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
8%3 góly31%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0%4 góly12%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Jak často inkasují alespoň...

77%1 gól73%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
46%2 góly42%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
12%3 góly12%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0%4 góly0%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

56%
Ligový průměr

Gólové vzorce

19%BTTS v poločase35%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
8%BTTS v obou poločasech15%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
15%Skórovali v obou poločasech42%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

BTTS a počet gólů

46%Min. 3 góly a BTTS65%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0%Min. 3 góly bez BTTS4%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
40%BTTS – posledních 580%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

1. poločas

58%Min. 1 gól před poločasem85%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
23%Min. 2 góly před poločasem54%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0%Min. 3 góly před poločasem12%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

2. poločas

85%Min. 1 gól po poločase77%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
46%Min. 2 góly po poločase50%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
27%Min. 3 góly po poločase31%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

General Caballero JLM je o 46% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.08 body / zápas - Fernando de la Mora · 1.58 body / zápas - General Caballero JLM

Fernando de la Mora — stav v poločase
15% vedou62% remizují23% prohrávají
General Caballero JLM — stav v poločase
38% vedou42% remizují19% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.08Body na zápas (1. poločas)1.58
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0.38Vstřelené góly (1. poločas)1
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0.42Inkasované góly (1. poločas)0.62
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0.81Průměr gólů (1. poločas)1.62
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
58%Čisté konto před poločasem46%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
65%Bez gólu před poločasem35%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Po poločase (2. poločas)

1.23Body na zápas (2. poločas)1.58
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0.77Vstřelené góly (2. poločas)1
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
0.92Inkasované góly (2. poločas)0.65
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
1.69Průměr gólů (2. poločas)1.65
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
42%Čisté konto po poločase46%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM
46%Bez gólu po poločase38%
Fernando de la MoraGeneral Caballero JLM

Fernando de la Mora — výsledky druhých poločasů

31% W31% D38% L
28
Body v poločase
10
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
32
Body ve 2. poločase
-4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.08
PPG před poločasem
Udržení vedení233%

V poločase vede v 15% zápasů a vyhraje 35%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

General Caballero JLM — výsledky druhých poločasů

38% W42% D19% L
41
Body v poločase
26
Góly v poločase
+10
Rozdíl gólů (1. poločas)
41
Body ve 2. poločase
+9
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.58
PPG před poločasem
Udržení vedení153%

V poločase vede v 38% zápasů a vyhraje 58%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Fernando de la Mora — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.401.40
Vstřelené góly / zápas0.60.8
Inkasované góly / zápas0.20.6
Průměr gólů v zápase0.81.4
1 gól40%80%
2 góly40%40%
3 góly0%20%
Čisté konto80%60%
Bez gólu60%40%
Rozdíl gólů+2+1
Poločas: 20% vedou - 80% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
General Caballero JLM — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.000.80
Vstřelené góly / zápas1.00.8
Inkasované góly / zápas0.61.0
Průměr gólů v zápase1.61.8
1 gól100%100%
2 góly60%60%
3 góly0%20%
Čisté konto60%20%
Bez gólu20%40%
Rozdíl gólů+2-1
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Fernando de la Mora
SkórovalInkasoval
3
4
0-15
5
1
16-30
2
6
31-45
7
6
46-60
4
4
61-75
9
14
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (14). Bilance pozdních gólů (76–90): -5 - pozdní fáze jsou slabinou.

General Caballero JLM
SkórovalInkasoval
5
3
0-15
8
9
16-30
13
4
31-45
5
3
46-60
5
5
61-75
16
9
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (16 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): +7 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.88
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.2 : 1.7
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
111%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
64%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+73%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
62%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
4%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 25 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Fernando de la Mora

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.15
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.35
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.40
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.05
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
86%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
107%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.69
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
30% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 10% padá v úvodních 15 minutách.
30%

General Caballero JLM

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.12
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.61
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.43
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.18
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
159%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
95%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.52
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
31% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 10% padá v úvodních 15 minutách.
31%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Division Intermedia.

Týmy vs. liga

Fernando de la MoraLigaGeneral Caballero JLM
Průměr gólů v zápase• 2.502.59▲ 3.27
Skórovaly oba týmy▲ 58%56%▲ 69%
Min. 3 góly (Over 2,5)• 46%46%▲ 69%
Clean sheets▼ 23%26%• 27%
Gól před poločasem▼ 58%66%▲ 85%
Gól po poločase▲ 85%75%▲ 77%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.59
Průměr gólů na zápas
56%
Skórovaly oba týmy
46%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.33
Domácí góly / zápas
1.26
Góly hostů / zápas
+6%
Výhoda domácího útoku
+5%
Výhoda domácí obrany
+8%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
66%
1 gól
33%
2 góly
8%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
75%
1 gól
39%
2 góly
22%
3 góly
7%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Domácí tým

Hostující tým

Ostatní zaznamenaní hráči

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. General Caballero JLMGólAxel Baigorria

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Fernando de la Mora 1 - 0 - 0 General Caballero JLM. Průměr gólů 5.00, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Fernando de la Mora vs General Caballero JLM?

Zápas Division Intermedia skončil Fernando de la Mora 0:2 General Caballero JLM. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Fernando de la Mora vs General Caballero JLM?

Fernando de la Mora střílí v průměru 1,15 gólu na zápas a General Caballero JLM 2,00. Průměr ligy Division Intermedia činí 2,59 gólu; Over 2.5 se objevuje v 46% utkání. BTTS nastává v 58% zápasů týmu Fernando de la Mora a v 69% zápasů týmu General Caballero JLM.

Jaká je aktuální forma týmů Fernando de la Mora a General Caballero JLM?

V posledních pěti zápasech má Fernando de la Mora 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas). General Caballero JLM má 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Fernando de la Mora vs General Caballero JLM?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Fernando de la Mora vs General Caballero JLM. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.