Paraguay - Division IntermediaData aktuální k 23. října 2026

Guaireña - Sportivo Carapeguá: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Guaireña vs Sportivo Carapeguá: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Guaireña hrají s Sportivo Carapeguá v soutěži Division Intermedia (Paraguay). Zápas je naplánován na 23. října 2026.

Aktuální forma

Guaireña: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. Sportivo Carapeguá: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Guaireña dává 0,79 a inkasuje 1,31 gólů na zápas. Sportivo Carapeguá dává 1,28 a inkasuje 1,48. Průměr ligy: 2,64 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Guaireña 41 %, Sportivo Carapeguá 55 %. Over 2.5: Guaireña 38 %, Sportivo Carapeguá 45 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 47 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Guaireña 1,37, Sportivo Carapeguá 1,30. Střely na zápas: Guaireña 11,0, Sportivo Carapeguá 9,6. Průměrné držení míče: Guaireña 48 %, Sportivo Carapeguá 51 %.

První a druhý poločas

Guaireña: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 0,45. Sportivo Carapeguá: vedení v poločase 24 %, góly ve druhém poločase 0,83.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Guaireña 76-90+ (6) a u Sportivo Carapeguá 31-45+ (10). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Division Intermedia: 2,64 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 47 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 0-2-1. Průměr gólů 3,67, BTTS 100 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(2.98)
(3.50)
(2.05)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

GuaireñaSportivo Carapeguá
0.79Vstřelené góly / zápas1.28
GuaireñaSportivo Carapeguá
1.31Inkasované góly / zápas1.48
GuaireñaSportivo Carapeguá
48%Průměrné držení míče51%
GuaireñaSportivo Carapeguá
4.07Střely na branku / zápas3.76
GuaireñaSportivo Carapeguá

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

10.97Střely na zápas9.62
GuaireñaSportivo Carapeguá
4.07Střely na branku3.76
GuaireñaSportivo Carapeguá
7.2%Proměňování střel13.3%
GuaireñaSportivo Carapeguá
48%Držení míče51%
GuaireñaSportivo Carapeguá
1.37xG týmu1.3
GuaireñaSportivo Carapeguá
1.51xG soupeře1.38
GuaireñaSportivo Carapeguá

Kvalita střelby

Guaireña: VyváženýSportivo Carapeguá: Efektivní zakončení
GuaireñaSportivo Carapeguá
Přesnost (střely na branku)37%39%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.14
Zakončení (góly na střelu na branku)0.190.34

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Sportivo Carapeguá je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.8 body / zápas - Guaireña · 1.6 body / zápas - Sportivo Carapeguá

Guaireña
DLLWL
Rozdělení sezónních výsledků
24% W24% D52% L
Sezóna (V-R-P)
7-7-15
0.97 body / zápas · rozdíl gólů -15
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
5-2-7
Posledních 5 doma
1-0-4
LLLLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.4Inkasované góly: 1.2xG: 1.14xG soupeře: 1.57BTTS: 20%Over 2.5: 0%
Sportivo Carapeguá
DWDWL
Rozdělení sezónních výsledků
41% W21% D38% L
Sezóna (V-R-P)
12-6-11
1.45 body / zápas · rozdíl gólů -6
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
6-3-5
Posledních 5 venku
4-0-1
LWWWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 1.0xG: 1.39xG soupeře: 1.04BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Sportivo Carapeguá je o 62% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.79 góly / zápas - Guaireña · 1.28 góly / zápas - Sportivo Carapeguá

Guaireña je o 13% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.31 góly / zápas - Guaireña · 1.48 góly / zápas - Sportivo Carapeguá

Gólový profil týmu Guaireña: smíšená

Guaireña skóruje v 52% zápasů (15 z 29 zápasů), zatímco Sportivo Carapeguá udrží Clean sheet v 31% (9 z 29 zápasů).

Gólový profil týmu Sportivo Carapeguá: velmi silná

Sportivo Carapeguá skóruje v 83% zápasů (24 z 29 zápasů), zatímco Guaireña udrží Clean sheet v 24% (7 z 29 zápasů).

23Vstřelené góly (sezóna)37
GuaireñaSportivo Carapeguá
38Inkasované góly (sezóna)43
GuaireñaSportivo Carapeguá
2.1Průměr gólů v zápase2.76
GuaireñaSportivo Carapeguá
2Vstřelené góly (posledních 5)7
GuaireñaSportivo Carapeguá
6Inkasované góly (posledních 5)5
GuaireñaSportivo Carapeguá

Jak často skórují alespoň...

52%1 gól83%
GuaireñaSportivo Carapeguá
21%2 góly38%
GuaireñaSportivo Carapeguá
7%3 góly3%
GuaireñaSportivo Carapeguá
0%4 góly3%
GuaireñaSportivo Carapeguá

Jak často inkasují alespoň...

76%1 gól69%
GuaireñaSportivo Carapeguá
38%2 góly45%
GuaireñaSportivo Carapeguá
14%3 góly17%
GuaireñaSportivo Carapeguá
3%4 góly7%
GuaireñaSportivo Carapeguá

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

56%
Ligový průměr

Gólové vzorce

17%BTTS v poločase21%
GuaireñaSportivo Carapeguá
3%BTTS v obou poločasech3%
GuaireñaSportivo Carapeguá
7%Skórovali v obou poločasech17%
GuaireñaSportivo Carapeguá

BTTS a počet gólů

31%Min. 3 góly a BTTS45%
GuaireñaSportivo Carapeguá
7%Min. 3 góly bez BTTS0%
GuaireñaSportivo Carapeguá
20%BTTS – posledních 560%
GuaireñaSportivo Carapeguá

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

62%Min. 1 gól před poločasem76%
GuaireñaSportivo Carapeguá
21%Min. 2 góly před poločasem38%
GuaireñaSportivo Carapeguá
3%Min. 3 góly před poločasem17%
GuaireñaSportivo Carapeguá

2. poločas

66%Min. 1 gól po poločase72%
GuaireñaSportivo Carapeguá
41%Min. 2 góly po poločase41%
GuaireñaSportivo Carapeguá
17%Min. 3 góly po poločase17%
GuaireñaSportivo Carapeguá

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Guaireña — stav v poločase
17% vedou55% remizují28% prohrávají
Sportivo Carapeguá — stav v poločase
24% vedou31% remizují45% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.07Body na zápas (1. poločas)1.03
GuaireñaSportivo Carapeguá
0.34Vstřelené góly (1. poločas)0.45
GuaireñaSportivo Carapeguá
0.52Inkasované góly (1. poločas)0.9
GuaireñaSportivo Carapeguá
0.86Průměr gólů (1. poločas)1.34
GuaireñaSportivo Carapeguá
55%Čisté konto před poločasem48%
GuaireñaSportivo Carapeguá
66%Bez gólu před poločasem55%
GuaireñaSportivo Carapeguá

Po poločase (2. poločas)

0.86Body na zápas (2. poločas)1.55
GuaireñaSportivo Carapeguá
0.45Vstřelené góly (2. poločas)0.83
GuaireñaSportivo Carapeguá
0.79Inkasované góly (2. poločas)0.59
GuaireñaSportivo Carapeguá
1.24Průměr gólů (2. poločas)1.41
GuaireñaSportivo Carapeguá
48%Čisté konto po poločase62%
GuaireñaSportivo Carapeguá
76%Bez gólu po poločase45%
GuaireñaSportivo Carapeguá

Guaireña — výsledky druhých poločasů

17% W34% D48% L
31
Body v poločase
10
Góly v poločase
-5
Rozdíl gólů (1. poločas)
25
Body ve 2. poločase
-10
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.07
PPG před poločasem
Udržení vedení141%

V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 24%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Sportivo Carapeguá — výsledky druhých poločasů

38% W41% D21% L
30
Body v poločase
13
Góly v poločase
-13
Rozdíl gólů (1. poločas)
45
Body ve 2. poločase
+7
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.03
PPG před poločasem
Udržení vedení171%

V poločase vede v 24% zápasů a vyhraje 41%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.3

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Guaireña — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.200.60
Vstřelené góly / zápas0.40.0
Inkasované góly / zápas0.40.8
Průměr gólů v zápase0.80.8
1 gól60%40%
2 góly20%40%
3 góly0%0%
Čisté konto60%60%
Bez gólu60%100%
Rozdíl gólů0-4
Poločas: 20% vedou - 60% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 60% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2
Sportivo Carapeguá — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.601.40
Vstřelené góly / zápas0.60.8
Inkasované góly / zápas0.40.6
Průměr gólů v zápase1.01.4
1 gól60%80%
2 góly20%40%
3 góly20%20%
Čisté konto80%60%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů+1+1
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Guaireña
SkórovalInkasoval
5
4
0-15
4
5
16-30
1
6
31-45
3
2
46-60
4
8
61-75
6
13
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (13). Bilance pozdních gólů (76–90): -7 - pozdní fáze jsou slabinou.

Sportivo Carapeguá
SkórovalInkasoval
0
7
0-15
3
9
16-30
10
10
31-45
7
4
46-60
8
3
61-75
9
10
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (10 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.43
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.1 : 1.3
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
92%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
48%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+51%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
43%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
8%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 13 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Guaireña

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.14
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.38
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+4.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.58
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.20
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
58%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
103%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.17
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
26% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 22% padá v úvodních 15 minutách.
26%

Sportivo Carapeguá

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.08
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.12
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+5.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.02
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.10
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
101%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
108%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.15
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
24%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Division Intermedia.

Týmy vs. liga

GuaireñaLigaSportivo Carapeguá
Průměr gólů v zápase▼ 2.102.64▲ 2.76
Skórovaly oba týmy▼ 41%56%• 55%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 38%47%▼ 45%
Clean sheets• 24%25%▲ 31%
Gól před poločasem▼ 62%67%▲ 76%
Gól po poločase▼ 66%75%▼ 72%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.64
Průměr gólů na zápas
56%
Skórovaly oba týmy
47%
Min. 3 góly (Over 2,5)
25%
Clean sheets
1.37
Domácí góly / zápas
1.27
Góly hostů / zápas
+8%
Výhoda domácího útoku
+7%
Výhoda domácí obrany
+9%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
67%
1 gól
33%
2 góly
9%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
75%
1 gól
42%
2 góly
22%
3 góly
7%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Guaireña 0 - 2 - 1 Sportivo Carapeguá. Průměr gólů 3.67, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

Sportivo Carapeguá
2 : 1
Guaireña
Club Sportivo Carapeguá
3 : 3
Guaireña FC
Guaireña FC
1 : 1
Club Sportivo Carapeguá

FAQ

Kdy hrají Guaireña a Sportivo Carapeguá?

Guaireña se utká s Sportivo Carapeguá dne 23. října 2026 v soutěži Division Intermedia. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Guaireña a Sportivo Carapeguá?

V posledních 3 vzájemných zápasech Guaireña vyhrál 0 utkání, Sportivo Carapeguá vyhrál 1 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,67 gólu a oba týmy skórovaly v 100% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Guaireña vs Sportivo Carapeguá?

Guaireña střílí v průměru 0,79 gólu na zápas a Sportivo Carapeguá 1,28. Průměr ligy Division Intermedia činí 2,64 gólu; Over 2.5 se objevuje v 47% utkání. BTTS nastává v 41% zápasů týmu Guaireña a v 55% zápasů týmu Sportivo Carapeguá.

Jaká je aktuální forma týmů Guaireña a Sportivo Carapeguá?

V posledních pěti zápasech má Guaireña 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). Sportivo Carapeguá má 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Guaireña vs Sportivo Carapeguá?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.