Bolívie - LFPBData aktuální k 14. října 2026

Universitario de Vinto - San Antonio Bulo Bulo: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Universitario de Vinto vs San Antonio Bulo Bulo: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Universitario de Vinto hrají s San Antonio Bulo Bulo v soutěži LFPB (Bolívie). Zápas je naplánován na 17. října 2026.

Aktuální forma

Universitario de Vinto: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. San Antonio Bulo Bulo: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Universitario de Vinto dává 1,29 a inkasuje 2,00 gólů na zápas. San Antonio Bulo Bulo dává 1,00 a inkasuje 1,90. Průměr ligy: 3,08 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Universitario de Vinto 62 %, San Antonio Bulo Bulo 48 %. Over 2.5: Universitario de Vinto 57 %, San Antonio Bulo Bulo 62 %. Liga: BTTS 61 %, Over 2.5 62 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Universitario de Vinto 1,87, San Antonio Bulo Bulo 1,39. Střely na zápas: Universitario de Vinto 17,4, San Antonio Bulo Bulo 13,7. Průměrné držení míče: Universitario de Vinto 53 %, San Antonio Bulo Bulo 47 %.

První a druhý poločas

Universitario de Vinto: vedení v poločase 29 %, góly ve druhém poločase 0,52. San Antonio Bulo Bulo: vedení v poločase 19 %, góly ve druhém poločase 0,62.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Universitario de Vinto 31-45+ (9) a u San Antonio Bulo Bulo 76-90+ (5). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

LFPB: 3,08 gólů na zápas, BTTS 61 %, Over 2.5 62 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-1-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 33 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(1.55)
(3.95)
(4.35)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
1.29Vstřelené góly / zápas1
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
2Inkasované góly / zápas1.9
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
53%Průměrné držení míče47%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
6Střely na branku / zápas4.24
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

17.38Střely na zápas13.71
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
6Střely na branku4.24
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
7.4%Proměňování střel7.3%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
53%Držení míče47%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
1.87xG týmu1.39
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
1.37xG soupeře1.84
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Kvalita střelby

Universitario de Vinto: ÚtočnýSan Antonio Bulo Bulo: Vyvážený
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
Přesnost (střely na branku)35%31%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.10
Zakončení (góly na střelu na branku)0.210.24

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Universitario de Vinto je o 75% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.4 body / zápas - Universitario de Vinto · 0.8 body / zápas - San Antonio Bulo Bulo

Universitario de Vinto
WLWDL
Rozdělení sezónních výsledků
24% W14% D62% L
Sezóna (V-R-P)
5-3-13
0.86 body / zápas · rozdíl gólů -15
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
4-2-5
Posledních 5 doma
2-0-3
LLWWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 1.4xG: 2.04xG soupeře: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 40%
San Antonio Bulo Bulo
LLLWD
Rozdělení sezónních výsledků
29% W14% D57% L
Sezóna (V-R-P)
6-3-12
1.00 body / zápas · rozdíl gólů -19
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-1-8
Posledních 5 venku
1-1-3
DLLLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.6Inkasované góly: 1.6xG: 1.50xG soupeře: 1.79BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Universitario de Vinto je o 29% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.29 góly / zápas - Universitario de Vinto · 1 góly / zápas - San Antonio Bulo Bulo

San Antonio Bulo Bulo je o 5% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2 góly / zápas - Universitario de Vinto · 1.9 góly / zápas - San Antonio Bulo Bulo

Gólový profil týmu Universitario de Vinto: velmi silná

Universitario de Vinto skóruje v 71% zápasů (15 z 21 zápasů), zatímco San Antonio Bulo Bulo udrží Clean sheet v 19% (4 z 21 zápasů).

Gólový profil týmu San Antonio Bulo Bulo: velmi silná

San Antonio Bulo Bulo skóruje v 57% zápasů (12 z 21 zápasů), zatímco Universitario de Vinto udrží Clean sheet v 10% (2 z 21 zápasů).

27Vstřelené góly (sezóna)21
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
42Inkasované góly (sezóna)40
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
3.29Průměr gólů v zápase2.9
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
7Vstřelené góly (posledních 5)3
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
7Inkasované góly (posledních 5)8
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Jak často skórují alespoň...

71%1 gól57%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
29%2 góly38%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
19%3 góly5%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
5%4 góly0%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Jak často inkasují alespoň...

90%1 gól81%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
62%2 góly57%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
24%3 góly33%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
19%4 góly14%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

62%
Universitario de Vinto - BTTSBTTS – procento zápasů, ve kterých skórovaly oba týmy.13 z 21 zápasů
61%
Ligový průměr

Gólové vzorce

33%BTTS v poločase14%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
10%BTTS v obou poločasech5%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
29%Skórovali v obou poločasech29%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

BTTS a počet gólů

48%Min. 3 góly a BTTS48%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
10%Min. 3 góly bez BTTS14%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
60%BTTS – posledních 520%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

1. poločas

86%Min. 1 gól před poločasem81%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
48%Min. 2 góly před poločasem38%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
14%Min. 3 góly před poločasem5%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

2. poločas

95%Min. 1 gól po poločase86%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
48%Min. 2 góly po poločase52%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
24%Min. 3 góly po poločase24%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Universitario de Vinto je o 50% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.29 body / zápas - Universitario de Vinto · 0.86 body / zápas - San Antonio Bulo Bulo

Universitario de Vinto — stav v poločase
29% vedou43% remizují29% prohrávají
San Antonio Bulo Bulo — stav v poločase
19% vedou29% remizují52% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.29Body na zápas (1. poločas)0.86
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
0.76Vstřelené góly (1. poločas)0.38
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
0.76Inkasované góly (1. poločas)0.86
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
1.52Průměr gólů (1. poločas)1.24
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
38%Čisté konto před poločasem38%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
43%Bez gólu před poločasem67%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Po poločase (2. poločas)

0.81Body na zápas (2. poločas)0.95
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
0.52Vstřelené góly (2. poločas)0.62
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
1.24Inkasované góly (2. poločas)1.05
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
1.76Průměr gólů (2. poločas)1.67
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
24%Čisté konto po poločase33%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo
57%Bez gólu po poločase48%
Universitario de VintoSan Antonio Bulo Bulo

Universitario de Vinto — výsledky druhých poločasů

19% W24% D57% L
27
Body v poločase
16
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
17
Body ve 2. poločase
-15
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.29
PPG před poločasem
Udržení vedení83%

V poločase vede v 29% zápasů a vyhraje 24%. Vedení obvykle udrží až do konce.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

San Antonio Bulo Bulo — výsledky druhých poločasů

19% W38% D43% L
18
Body v poločase
8
Góly v poločase
-10
Rozdíl gólů (1. poločas)
20
Body ve 2. poločase
-9
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.86
PPG před poločasem
Udržení vedení153%

V poločase vede v 19% zápasů a vyhraje 29%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Universitario de Vinto — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.401.40
Vstřelené góly / zápas0.60.8
Inkasované góly / zápas0.80.6
Průměr gólů v zápase1.41.4
1 gól100%100%
2 góly40%40%
3 góly0%0%
Čisté konto40%40%
Bez gólu40%40%
Rozdíl gólů-1+1
Poločas: 40% vedou - 20% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
San Antonio Bulo Bulo — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.800.60
Vstřelené góly / zápas0.40.2
Inkasované góly / zápas1.00.6
Průměr gólů v zápase1.40.8
1 gól80%60%
2 góly60%20%
3 góly0%0%
Čisté konto40%40%
Bez gólu80%80%
Rozdíl gólů-3-2
Poločas: 20% vedou - 20% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 60% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Universitario de Vinto
SkórovalInkasoval
1
8
0-15
6
5
16-30
9
3
31-45
3
9
46-60
5
8
61-75
3
9
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): -6 - pozdní fáze jsou slabinou.

San Antonio Bulo Bulo
SkórovalInkasoval
1
4
0-15
4
4
16-30
3
10
31-45
4
6
46-60
4
1
61-75
5
15
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (15). Bilance pozdních gólů (76–90): -10 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.09
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.6 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
55%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-35%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
40%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
12%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 8 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Universitario de Vinto

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.50
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.21
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.58
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.63
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
70%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
163%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.54
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.2
Pozdní góly
11% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 4% padá v úvodních 15 minutách.
11%

San Antonio Bulo Bulo

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.45
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.45
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+7.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.39
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.06
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
81%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
103%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.20
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 5% padá v úvodních 15 minutách.
24%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy LFPB.

Týmy vs. liga

Universitario de VintoLigaSan Antonio Bulo Bulo
Průměr gólů v zápase▲ 3.293.08▼ 2.90
Skórovaly oba týmy• 62%61%▼ 48%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 57%62%• 62%
Clean sheets▼ 10%23%▼ 19%
Gól před poločasem▲ 86%76%▲ 81%
Gól po poločase▲ 95%86%• 86%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.08
Průměr gólů na zápas
61%
Skórovaly oba týmy
62%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
1.85
Domácí góly / zápas
1.23
Góly hostů / zápas
+50%
Výhoda domácího útoku
+34%
Výhoda domácí obrany
+23%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
76%
1 gól
41%
2 góly
14%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
86%
1 gól
53%
2 góly
23%
3 góly
8%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Universitario de Vinto 1 - 1 - 1 San Antonio Bulo Bulo. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 33% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Universitario de Vinto a San Antonio Bulo Bulo?

Universitario de Vinto se utká s San Antonio Bulo Bulo dne 17. října 2026 v soutěži LFPB. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Universitario de Vinto a San Antonio Bulo Bulo?

V posledních 3 vzájemných zápasech Universitario de Vinto vyhrál 1 utkání, San Antonio Bulo Bulo vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 33% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Universitario de Vinto vs San Antonio Bulo Bulo?

Universitario de Vinto střílí v průměru 1,29 gólu na zápas a San Antonio Bulo Bulo 1,00. Průměr ligy LFPB činí 3,08 gólu; Over 2.5 se objevuje v 62% utkání. BTTS nastává v 62% zápasů týmu Universitario de Vinto a v 48% zápasů týmu San Antonio Bulo Bulo.

Jaká je aktuální forma týmů Universitario de Vinto a San Antonio Bulo Bulo?

V posledních pěti zápasech má Universitario de Vinto 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). San Antonio Bulo Bulo má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Universitario de Vinto vs San Antonio Bulo Bulo?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Universitario de Vinto vs San Antonio Bulo Bulo. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.