Slovenija - PrvaLigaStadion Rajko ŠtolfaPodaci aktualni na dan 03. studenoga 2026.

Koper - Nafta: statistika utakmice

Grb momčadi Koper
Koper
2 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Nafta
Nafta

Koper protiv Nafta: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Koper je igrao protiv Nafta u ligi PrvaLiga (Slovenija). Utakmica je odigrana 19. rujna 2026.. Stadion: Stadion Rajko Štolfa. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

Koper: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Nafta: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Koper postiže 1,00 i prima 0,89 golova po utakmici. Nafta postiže 1,89 i prima 1,56. Prosjek lige: 2,66 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Koper 33%, Nafta 67%. Over 2.5: Koper 22%, Nafta 67%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 48%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Koper 1,37, Nafta 1,47. Udarci po utakmici: Koper 11,0, Nafta 11,3. Prosječan posjed: Koper 55%, Nafta 40%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Koper: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,78. Nafta: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 1,33.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (5) za Koper i 46-60 (7) za Nafta. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

PrvaLiga: 2,66 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 48%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Koper zauzima više, 2. mjesto, a u posljednjih pet utakmica ostvario je 4 pobjede, no njegovi su rezultati kod kuće znatno slabiji: još nije upisao pobjedu, remizirao je u 67% utakmica i primao prosječno 1,67 pogodaka. Nafta u gostima pobjeđuje u 50% utakmica, postiže prosječno 1,5 pogodaka i prima samo 0,75, što predstavlja značajnu obrambenu prednost u odnosu na domaćina. Gosti su također učinkovitiji pred protivničkim golom, upućujući prosječno 4,5 udaraca u okvir gola po utakmici, naspram Koperovih 3, te realizirajući 13% pokušaja, dok domaćin realizira 8%. Koper doduše kod kuće stvara više kvalitetnih prilika, s prosječnim xG-om od 1,63 u odnosu na Naftinih 1,44, no vrlo visokih 2,13 xG-a protiv gostiju sugerira da bi domaćin trebao pronaći prilike. Ipak, bolja organizacija Naftine igre u gostima i njezina veća učinkovitost govore u prilog tijesnoj pobjedi gostiju.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Koper ima BTTS u 80% utakmica, a Nafta u 50%, dok ligaški prosjek iznosi 52%, što daje umjerenu prednost scenariju u kojem obje momčadi postižu pogodak. Domaćini nisu sačuvali nijednu čistu mrežu i primali su prosječno 2,2 gola, dok je Nafta postizala prosječno 1,5 gola po utakmici. Nafta doduše ima 25% utakmica bez primljenog pogotka, ali njezin prosječni xGA iznosi čak 2,13, dok Koper stvara prilike u vrijednosti od 1,50 xG. Koperova posljednja forma je defenzivnija jer je momčad u pet utakmica primila samo 0,8 gola, a BTTS je zabilježen u 40% tih susreta, pa prednost tipa „da” nije velika. Unatoč tome, Nafta je u tom razdoblju postigla 12 golova, odnosno 2,4 po utakmici, što povećava vjerojatnost da će iskoristiti slabosti obrane domaćina.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Profil Koperu kod kuće izrazito je golgeterski: u njegovim utakmicama u prosjeku pada 4,4 gola, a najmanje 2 gola postignuta su u svim susretima. Domaćini u prosjeku postižu 2,2 gola, no nisu sačuvali nijednu mrežu netaknutom te primaju prosječno 2,2 pogotka, što povećava Naftine šanse da pridonese rezultatu. Nafta u prosjeku postiže 1,5 gola, a u njezinih posljednjih pet utakmica prosječno su postignuta čak 2,4 gola po susretu; istodobno protivnici Koperu stvaraju prosječno 1,91 xG. Iako je u 100% Naftinih utakmica bilo manje od 3,5 gola, granica 1,5 znatno je sigurnija jer je u 100% Koperovih utakmica i 75% Naftinih susreta postignuto više od 1,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je neriješeno na poluvremenu i pobjeda Koper nakon utakmice, jer su domaćini imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 3 od posljednjih 5 susreta, a ni u jednom od njih nisu na poluvrijeme otišli s rezultatskim zaostatkom. Koper je u vrlo dobroj trenutnoj formi: momčad je pobijedila u 4 od 5 utakmica, postizala je prosječno 1,4 gola i primala samo 0,8, dok je Nafta izgubila 2 od 5 nastupa i dopuštala protivnicima 1,2 gola po utakmici. Početak bi trebao biti oprezan jer su obje momčadi imale neriješen rezultat na poluvremenu u 60% posljednjih utakmica, a prosjek golova prije odmora iznosio je samo 0,8 za Koper i 1,0 za Naftu. Nakon promjene strana Koper ipak ima argumente za preokret rezultata: domaćini postižu prosječno 1,4 gola u drugim poluvremenima, a Nafta u njima prima 0,8 gola u posljednjih pet susreta.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

58Posjed (%)42
KoperNafta
19Udarci14
KoperNafta
6Udarci u okvir2
KoperNafta
1.95xG1.26
KoperNafta
3Korneri4
KoperNafta
47Opasni napadi33
KoperNafta
-1Prekršaji-1
KoperNafta
1Kartoni1
KoperNafta

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1Postignuti golovi / utakmica1.89
KoperNafta
0.89Primljeni golovi / utakmica1.56
KoperNafta
55%Prosječan posjed40%
KoperNafta
2.78Udarci u okvir / utakmica5.67
KoperNafta

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11Udarci po utakmici11.33
KoperNafta
2.78Udarci u okvir5.67
KoperNafta
9.1%Realizacija udaraca16.7%
KoperNafta
55%Posjed40%
KoperNafta
1.37xG za1.47
KoperNafta
1.41xG protiv2.01
KoperNafta

Kvaliteta udaraca

Koper: UravnoteženaNafta: Kontranapadačka
KoperNafta
Preciznost (udarci u okvir)25%50%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.360.33

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Koper je 67% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Koper · 1.2 bodova / utakmica - Nafta

Koper
DWWWL
Raspodjela sezonskih rezultata
44% W33% D22% L
Sezona (P-N-I)
4-3-2
1.67 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-2-1
Posljednjih 5 kod kuće
0-2-1
DDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 0.6xG: 1.30xG protivnika: 1.50BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Nafta
LLLWW
Raspodjela sezonskih rezultata
44% W11% D44% L
Sezona (P-N-I)
4-1-4
1.44 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-1-1
Posljednjih 5 u gostima
2-1-1
WDLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.42xG protivnika: 1.95BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Nafta je 89% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Koper · 1.89 golova / utakmica - Nafta

Koper je 75% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.89 golova / utakmica - Koper · 1.56 golova / utakmica - Nafta

Profil zabijanja momčadi Koper: vrlo snažno

Koper postiže pogodak u 78% utakmica (7 od 9 utakmica), dok Nafta ima Clean sheet u 11% utakmica (1 od 9 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Nafta: neujednačeno

Nafta postiže pogodak u 78% utakmica (7 od 9 utakmica), dok Koper ima Clean sheet u 56% utakmica (5 od 9 utakmica).

9Postignuti golovi (sezona)17
KoperNafta
8Primljeni golovi (sezona)14
KoperNafta
1.89Prosječan broj golova u utakmici3.44
KoperNafta
4Postignuti golovi (posljednjih 5)8
KoperNafta
3Primljeni golovi (posljednjih 5)9
KoperNafta

Koliko često postižu barem...

78%1 gol78%
KoperNafta
22%2 gola56%
KoperNafta
0%3 gola33%
KoperNafta
0%4 gola11%
KoperNafta

Koliko često primaju barem...

44%1 gol89%
KoperNafta
33%2 gola44%
KoperNafta
11%3 gola22%
KoperNafta
0%4 gola0%
KoperNafta

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu33%
KoperNafta
0%BTTS u oba poluvremena22%
KoperNafta
11%Zabijali u oba poluvremena33%
KoperNafta

BTTS i broj golova

22%Min. 3 gola i BTTS56%
KoperNafta
0%Min. 3 gola bez BTTS-a11%
KoperNafta
20%BTTS – zadnjih 580%
KoperNafta

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

56%Min. 1 gol prije poluvremena67%
KoperNafta
11%Min. 2 gola prije poluvremena33%
KoperNafta
0%Min. 3 gola prije poluvremena33%
KoperNafta

2. poluvrijeme

78%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
KoperNafta
22%Min. 2 gola nakon poluvremena56%
KoperNafta
11%Min. 3 gola nakon poluvremena33%
KoperNafta

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Koper je 11% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.11 bodova / utakmica - Koper · 1 bodova / utakmica - Nafta

Koper — stanje na poluvremenu
22% vode44% izjednačeno33% gube
Nafta — stanje na poluvremenu
22% vode33% izjednačeno44% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.11Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
KoperNafta
0.22Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.56
KoperNafta
0.44Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.78
KoperNafta
0.67Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.33
KoperNafta
67%Clean sheet prije poluvremena44%
KoperNafta
78%Bez gola prije poluvremena56%
KoperNafta

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.89Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.78
KoperNafta
0.78Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.33
KoperNafta
0.44Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.78
KoperNafta
1.22Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.11
KoperNafta
78%Clean sheet nakon poluvremena22%
KoperNafta
33%Bez gola nakon poluvremena33%
KoperNafta

Koper — rezultati drugog poluvremena

56% W22% D22% L
10
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
17
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.11
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 44%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Nafta — rezultati drugog poluvremena

56% W11% D33% L
9
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
+5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 44%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Koper — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.60
Postignuti golovi / utakmica0.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.00.6
Prosječan broj golova u utakmici0.21.2
1 gol20%60%
2 gola0%20%
3 gola0%20%
Clean sheet100%80%
Bez gola80%40%
Gol-razlika+10
Poluvrijeme: 20% vode - 80% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Nafta — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.601.40
Postignuti golovi / utakmica0.41.2
Primljeni golovi / utakmica0.81.0
Prosječan broj golova u utakmici1.22.2
1 gol40%100%
2 gola40%60%
3 gola40%40%
Clean sheet60%0%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-2+1
Poluvrijeme: 0% vode - 60% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Koper
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
2
2
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
1
2
61-75
5
0
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (5 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +5 - dobivaju završne faze.

Nafta
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
1
3
16-30
3
2
31-45
7
1
46-60
2
2
61-75
3
4
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.67
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-25%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
61%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
5%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 20 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Koper

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.04
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.15
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.37
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.52
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
80%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
63%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.33
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.6
Kasni golovi
56% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
56%

Nafta

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.54
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.87
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.42
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.45
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
134%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
125%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.24
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.8
Kasni golovi
18% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 6% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige PrvaLiga.

Momčadi u odnosu na ligu

KoperLigaNafta
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.892.66▲ 3.44
Obje momčadi zabile▼ 33%52%▲ 67%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 22%48%▲ 67%
Clean sheetovi▲ 56%28%▼ 11%
Gol prije poluvremena▼ 56%70%▼ 67%
Gol nakon poluvremena▼ 78%82%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.66
Prosjek golova po utakmici
52%
Obje momčadi zabile
48%
Min. 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheetovi
1.25
Domaći golovi / utakmica
1.41
Gostujući golovi / utakmica
+-11%
Prednost domaćeg napada
+-13%
Prednost domaće obrane
+-9%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
23%
2 gola
14%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
82%
1 gol
43%
2 gola
23%
3 gola
9%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. NaftaŽuti kartonKimi Lavrencic
  2. KoperŽuti kartonBrice Negouai
  3. KoperZamjenaUšao: Robert BeričIzašao: Leo Rimac
  4. NaftaZamjenaUšao: Umar Olasunkanmi JamiuIzašao: Aleks Pihler
  5. KoperZamjenaUšao: Bassirou M'Backé N'DiayéIzašao: Kamil Manseri

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Koper 1 - 0 - 0 Nafta. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Koper protiv Nafta?

Utakmica lige PrvaLiga završila je rezultatom Koper 2:0 Nafta. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Koper protiv Nafta?

Koper prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Nafta 1,89. Prosjek lige PrvaLiga iznosi 2,66 golova, a Over 2.5 javlja se u 48% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi Koper i 67% utakmica momčadi Nafta.

Kakva je aktualna forma momčadi Koper i Nafta?

U posljednjih pet utakmica Koper ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Nafta ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Koper protiv Nafta?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.