Verenigde Staten - USL ChampionshipGegevens actueel op 19 oktober 2026

Miami FC II - Charleston Battery: wedstrijdstatistieken

Miami FC II tegen Charleston Battery: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Miami FC II speelde tegen Charleston Battery in USL Championship (Verenigde Staten). De wedstrijd werd gespeeld op 17 oktober 2026. Eindstand: 1:2.

Huidige vorm

Miami FC II: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd. Charleston Battery: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Miami FC II scoort 1,31 en krijgt 1,62 doelpunten per wedstrijd tegen. Charleston Battery scoort 1,89 en krijgt 1,21 tegen. Competitiegemiddelde: 2,70 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Miami FC II 55%, Charleston Battery 46%. Over 2.5: Miami FC II 55%, Charleston Battery 54%. Competitieniveau: BTTS 54%, Over 2.5 49%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Miami FC II 1,36, Charleston Battery 1,55. Schoten per wedstrijd: Miami FC II 11,6, Charleston Battery 12,5. Gemiddeld balbezit: Miami FC II 50%, Charleston Battery 57%.

Eerste en tweede helft

Miami FC II: voorsprong bij rust 24%, doelpunten in de tweede helft 0,66. Charleston Battery: voorsprong bij rust 39%, doelpunten in de tweede helft 1,04.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (9) voor Miami FC II en 76-90+ (14) voor Charleston Battery. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

USL Championship: 2,70 doelpunten per wedstrijd, BTTS 54%, Over 2.5 49%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 5 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-4. Gemiddeld aantal doelpunten 2,80, BTTS 20%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Miami FC II heeft 4 van zijn laatste 5 wedstrijden gewonnen en daarin 10 doelpunten gemaakt, terwijl Charleston Battery 2 keer won en 6 keer scoorde. Hoewel de bezoekers 5e staan op de ranglijst en de thuisploeg 18e, verloren ze 54% van hun uitwedstrijden en maken ze gemiddeld 1,23 doelpunt, tegenover 1,71 doelpunt voor Miami in eigen huis. Ook creëert de thuisploeg iets betere kansen in thuiswedstrijden: het gemiddelde xG bedraagt 1,50, tegenover een uit-xG van 1,27 voor Charleston. De defensie van Miami blijft echter een risico, want thuis krijgt de ploeg gemiddeld 1,79 doelpunt per wedstrijd tegen en houdt ze slechts in 14% van de wedstrijden de nul. De huidige vorm en het thuisvoordeel spreken in het voordeel van Miami, maar het verschil op de ranglijst en de kwetsbaarheid van beide defensies maken deze voorspelling minder zeker.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Miami FC II maakt thuis gemiddeld 2,57 doelpunten, terwijl Charleston Battery uit 1,69 doelpunten tegen krijgt, waardoor een doelpunt van de thuisploeg waarschijnlijk is. Meer twijfel bestaat over een doelpunt van de bezoekers: zij scoorden niet in 38% van hun uitwedstrijden, terwijl Miami in 43% van zijn thuiswedstrijden de nul hield. De bezoekers schieten gemiddeld 3,62 keer op doel, tegenover 6,71 keer voor de thuisploeg, en hun gemiddelde xG is 1,27 tegenover 1,86 voor Miami, wat de kans op een doelpunt van Charleston verder verkleint. Hoewel de xG van Charleston in de laatste 5 wedstrijden steeg naar 1,59, scoorden beide teams in die periode slechts in 40% van de wedstrijden van Charleston en over het hele seizoen in 38%. Daarom is het scenario waarin Miami scoort, maar Charleston niet antwoordt, iets waarschijnlijker.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal is meer dan 1,5 doelpunt: deze grens werd overschreden in 93% van de wedstrijden van Miami FC II en in 77% van de duels van Charleston Battery. De thuisploeg scoort gemiddeld 2,57 doelpunten, terwijl de bezoekers er 1,69 tegen krijgen. Dat wijst erop dat Miami de gekozen lijn grotendeels op eigen kracht kan halen. De kansen bevestigen dit: Miami heeft een gemiddelde xG van 1,86, terwijl Charleston tegenstanders een xG van 1,44 toestaat. Het potentieel voor hogere scores wordt echter beperkt door de solide verdediging van de thuisploeg, die gemiddeld 0,79 doelpunt tegen krijgt, en doordat de bezoekers in 38% van hun wedstrijden niet tot scoren kwamen. Daarom heeft meer dan 1,5 doelpunt een duidelijker voordeel dan meer dan 2,5, hoewel die tweede grens werd overschreden in 57% van de wedstrijden van Miami en 54% van de duels van Charleston.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Miami FC II stond in 57% van de wedstrijden bij rust voor, tegenover 23% voor Charleston Battery. Dat geeft de thuisploeg al in de eerste helft een duidelijke voorsprong. In deze helft scoort Miami gemiddeld 1,14 doelpunt en krijgt het 0,21 doelpunt tegen, terwijl Charleston 0,62 doelpunt maakt en er 0,62 tegen krijgt. De voorsprong van de thuisploeg blijft ook in de einduitslagen zichtbaar: Miami won 71% van de wedstrijden, tegenover 31% overwinningen voor de bezoekers, en scoorde gemiddeld 2,57 doelpunten tegen 1,23 voor Charleston. Na rust scoort Miami gemiddeld 1,43 doelpunt, terwijl Charleston 1,08 doelpunt tegen krijgt. De thuisploeg heeft dus ook argumenten om een eventuele voorsprong vast te houden. Een gelijke stand bij rust blijft een serieus alternatief, omdat Charleston in 54% van de wedstrijden met een gelijke stand de rust inging. De totale cijfers wijzen echter het sterkst op het scenario 1/1.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
0 : 2
2e helft

Wedstrijdstatistieken

50Balbezit (%)50
Miami FC IICharleston Battery
15Schoten18
Miami FC IICharleston Battery
4Schoten op doel6
Miami FC IICharleston Battery
1.66xG2.03
Miami FC IICharleston Battery
5Corners12
Miami FC IICharleston Battery
59Gevaarlijke aanvallen66
Miami FC IICharleston Battery
7Overtredingen9
Miami FC IICharleston Battery
0Kaarten0
Miami FC IICharleston Battery

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Miami FC IICharleston Battery
1.31Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.89
Miami FC IICharleston Battery
1.62Tegendoelpunten / wedstrijd1.21
Miami FC IICharleston Battery
50%Gemiddeld balbezit57%
Miami FC IICharleston Battery
4.28Schoten op doel / wedstrijd5.11
Miami FC IICharleston Battery

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.55Schoten per wedstrijd12.5
Miami FC IICharleston Battery
4.28Schoten op doel5.11
Miami FC IICharleston Battery
11.3%Schotconversie15.1%
Miami FC IICharleston Battery
50%Balbezit57%
Miami FC IICharleston Battery
1.36xG voor1.55
Miami FC IICharleston Battery
1.64xG tegen1.26
Miami FC IICharleston Battery

Schotkwaliteit

Miami FC II: GebalanceerdCharleston Battery: Efficiënte afwerking
Miami FC IICharleston Battery
Nauwkeurigheid (schoten op doel)37%41%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.310.37

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Miami FC II is 50% beter voor vorm laatste 5.

2.4 punten / wedstrijd - Miami FC II · 1.6 punten / wedstrijd - Charleston Battery

Miami FC II
WWWWL
Resultaatverdeling seizoen
31% W31% G38% V
Seizoen (W-G-V)
9-9-11
1.24 punten / wedstrijd · doelsaldo -9
Laatste 5 (W-G-V)
4-0-1
2.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
5-4-5
Laatste 5 thuis
1-2-2
DLDWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.53xG tegenstander: 1.32BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Charleston Battery
DWWLD
Resultaatverdeling seizoen
50% W18% G32% V
Seizoen (W-G-V)
14-5-9
1.68 punten / wedstrijd · doelsaldo +19
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-3-7
Laatste 5 uit
2-2-1
WLWDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.44xG tegenstander: 1.10BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Charleston Battery is 44% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.31 doelpunten / wedstrijd - Miami FC II · 1.89 doelpunten / wedstrijd - Charleston Battery

Charleston Battery is 34% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.62 doelpunten / wedstrijd - Miami FC II · 1.21 doelpunten / wedstrijd - Charleston Battery

Scoringsprofiel van Miami FC II: sterk

Miami FC II scoort in 62% van de wedstrijden (18 van 29 wedstrijden), terwijl Charleston Battery in 32% (9 van 28 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Charleston Battery: zeer sterk

Charleston Battery scoort in 79% van de wedstrijden (22 van 28 wedstrijden), terwijl Miami FC II in 24% (7 van 29 wedstrijden) de nul houdt.

38Gemaakte doelpunten (seizoen)53
Miami FC IICharleston Battery
47Tegendoelpunten (seizoen)34
Miami FC IICharleston Battery
2.93Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.11
Miami FC IICharleston Battery
10Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Miami FC IICharleston Battery
5Tegendoelpunten (laatste 5)5
Miami FC IICharleston Battery

Hoe vaak ze minstens scoren...

62%1 doelpunt79%
Miami FC IICharleston Battery
45%2 doelpunten50%
Miami FC IICharleston Battery
14%3 doelpunten25%
Miami FC IICharleston Battery
10%4 doelpunten21%
Miami FC IICharleston Battery

Hoe vaak ze minstens incasseren...

76%1 doelpunt68%
Miami FC IICharleston Battery
52%2 doelpunten39%
Miami FC IICharleston Battery
21%3 doelpunten11%
Miami FC IICharleston Battery
10%4 doelpunten4%
Miami FC IICharleston Battery

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

46%
Charleston Battery - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.13 van 28 wedstrijden
54%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

31%BTTS bij rust14%
Miami FC IICharleston Battery
14%BTTS in beide helften4%
Miami FC IICharleston Battery
34%Scoorden in beide helften32%
Miami FC IICharleston Battery

BTTS en aantal doelpunten

48%Min. 3 doelpunten en BTTS36%
Miami FC IICharleston Battery
7%Min. 3 doelpunten zonder BTTS18%
Miami FC IICharleston Battery
60%BTTS - laatste 540%
Miami FC IICharleston Battery

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

62%Min. 1 doelpunt voor rust61%
Miami FC IICharleston Battery
38%Min. 2 doelpunten voor rust39%
Miami FC IICharleston Battery
17%Min. 3 doelpunten voor rust18%
Miami FC IICharleston Battery

2e helft

72%Min. 1 doelpunt na rust93%
Miami FC IICharleston Battery
55%Min. 2 doelpunten na rust57%
Miami FC IICharleston Battery
24%Min. 3 doelpunten na rust29%
Miami FC IICharleston Battery

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Charleston Battery is 30% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.24 punten / wedstrijd - Miami FC II · 1.61 punten / wedstrijd - Charleston Battery

Miami FC II — situatie bij rust
24% op voorsprong52% gelijk24% achterstaand
Charleston Battery — situatie bij rust
39% op voorsprong43% gelijk18% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.24Punten per wedstrijd (1e helft)1.61
Miami FC IICharleston Battery
0.59Doelpunten voor (1e helft)0.86
Miami FC IICharleston Battery
0.62Doelpunten tegen (1e helft)0.43
Miami FC IICharleston Battery
1.21Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.29
Miami FC IICharleston Battery
55%Clean sheet voor rust71%
Miami FC IICharleston Battery
52%Geen doelpunt voor rust54%
Miami FC IICharleston Battery

Na rust (2e helft)

1.07Punten per wedstrijd (2e helft)1.68
Miami FC IICharleston Battery
0.66Doelpunten voor (2e helft)1.04
Miami FC IICharleston Battery
0.93Doelpunten tegen (2e helft)0.79
Miami FC IICharleston Battery
1.59Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.82
Miami FC IICharleston Battery
41%Clean sheet na rust46%
Miami FC IICharleston Battery
55%Geen doelpunt na rust36%
Miami FC IICharleston Battery

Miami FC II — resultaten in de tweede helft

21% W45% G34% V
36
Punten bij rust
17
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
31
Punten in de tweede helft
-8
Doelsaldo (2e helft)
1.24
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden129%

Staat in 24% van de wedstrijden bij rust voor en wint 31%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Charleston Battery — resultaten in de tweede helft

50% W18% G32% V
45
Punten bij rust
24
Doelpunten bij rust
+12
Doelsaldo (1e helft)
47
Punten in de tweede helft
+7
Doelsaldo (2e helft)
1.61
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden128%

Staat in 39% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Miami FC II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.201.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.61.4
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt20%40%
Doelsaldo+4+1
Rust: 60% op voorsprong - 40% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6
Charleston Battery — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.802.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt40%80%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt80%40%
Doelsaldo-1+2
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Miami FC II
GescoordTegendoelpunten
5
7
0-15
5
5
16-30
9
8
31-45
6
7
46-60
5
5
61-75
8
15
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (15). Balans late doelpunten (76-90): -7 - de slotfase is een zwak punt.

Charleston Battery
GescoordTegendoelpunten
6
4
0-15
10
4
16-30
8
4
31-45
9
5
46-60
6
7
61-75
14
10
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (14 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (10). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.01
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
112%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
51%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-7%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
49%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
8%
0:0-risico
ongeveer 1 op 13 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Miami FC II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.28
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.03
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.05
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.02
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
87%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
135%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+1.16
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
21% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 13% valt in de eerste 15 minuten.
21%

Charleston Battery

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.29
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.39
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-12.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.34
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.05
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
158%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
81%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.08
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
26% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
26%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van USL Championship.

Teams versus competitie

Miami FC IILigaCharleston Battery
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.932.70▲ 3.11
Beide teams scoorden• 55%54%▼ 46%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 55%49%▲ 54%
Clean sheets▼ 24%28%▲ 32%
Doelpunt voor rust▼ 62%66%▼ 61%
Doelpunt na rust▼ 72%77%▲ 93%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
54%
Beide teams scoorden
49%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.50
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.20
Uitdoelpunten / wedstrijd
+25%
Thuisvoordeel aanval
+20%
Thuisvoordeel verdediging
+16%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
66%
1 doelpunt
34%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
46%
2 doelpunten
20%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Miami FC IIDoelpuntHarwan Yousef Al ZubaidiAssist: Joel Sou00f1ora
  2. Miami FC IIWisselIn: Walid YacoubouUit: Mouhamadou Bachir Ndiaye
  3. Charleston BatteryDoelpuntColton SwanAssist: Maalique Nathanael Foster
  4. Miami FC IIWisselIn: Thomas MustoUit: Mason Tunbridge
  5. Charleston BatteryDoelpuntMiguel Berry
  6. Charleston BatteryWisselIn: Andy CabreraUit: Jeremy Kelley

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (5): Miami FC II 1 - 0 - 4 Charleston Battery. Gemiddeld aantal doelpunten 2.80, beide teams scoorden in 20% wedstrijden.

Charleston Battery
5 : 0
Miami FC II
Charleston Battery
3 : 0
Miami FC II
Miami FC II
1 : 0
Charleston Battery
Charleston Battery
2 : 0
Miami FC II
Miami FC II
1 : 2
Charleston Battery

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Miami FC II tegen Charleston Battery?

De wedstrijd in USL Championship eindigde in Miami FC II 1:2 Charleston Battery. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Miami FC II en Charleston Battery?

In de laatste 5 onderlinge wedstrijden won Miami FC II er 1, won Charleston Battery er 4 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,80 doelpunten; in 20% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Miami FC II tegen Charleston Battery?

Miami FC II scoort gemiddeld 1,31 doelpunten per wedstrijd en Charleston Battery scoort 1,89. Het gemiddelde in USL Championship is 2,70 doelpunten, met Over 2.5 in 49% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 55% van de wedstrijden van Miami FC II en 46% van die van Charleston Battery.

Wat is de actuele vorm van Miami FC II en Charleston Battery?

In de laatste vijf wedstrijden won Miami FC II er 4, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (2,40 punten per wedstrijd). Charleston Battery won er 2, speelde 2 gelijk en verloor 1 (1,60 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Miami FC II tegen Charleston Battery?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Miami FC II tegen Charleston Battery te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.