Oeganda - Uganda Premier LeagueGegevens actueel op 13 oktober 2026

URA - KCCA: wedstrijdstatistieken

Embleem van URA
URA
0 : 1rust 0:0
Embleem van KCCA
KCCA

URA tegen KCCA: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

URA speelde tegen KCCA in Uganda Premier League (Oeganda). De wedstrijd werd gespeeld op 9 oktober 2026. Eindstand: 0:1.

Huidige vorm

URA: 1-0-2, 1,00 punten per wedstrijd. KCCA: 1-1-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

URA scoort 1,00 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. KCCA scoort 0,25 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,03 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: URA 67%, KCCA 0%. Over 2.5: URA 67%, KCCA 0%. Competitieniveau: BTTS 33%, Over 2.5 38%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: URA 1,34, KCCA 1,78. Schoten per wedstrijd: URA 7,7, KCCA 11,8. Gemiddeld balbezit: URA 65%, KCCA 61%.

Eerste en tweede helft

URA: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,67. KCCA: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,25.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (2) voor URA en 46-60 (1) voor KCCA. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Uganda Premier League: 2,03 doelpunten per wedstrijd, BTTS 33%, Over 2.5 38%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,50, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Een gelijkspel lijkt het meest waarschijnlijk, omdat URA in de enige thuiswedstrijd en KCCA in twee uitwedstrijden nog niet heeft gescoord. Beide teams creëren in deze omstandigheden kansen met een gemiddelde waarde van 1,69 xG, dus hun gebrek aan scorend vermogen tot nu toe hoeft niet aan te houden. URA komt thuis gemiddeld tot 11 schoten, waarvan 5 op doel, tegenover 9 schoten en 4 op doel voor KCCA buitenshuis. De bezoekers staan echter kansen met een lagere xG-waarde toe: 0,96 tegenover 1,17 voor de thuisploeg. Ook de vorm geeft geen doorslag, want beide teams wonnen 2 van hun laatste 5 wedstrijden en pakten in die periode elk 7 punten. KCCA speelde gelijk in één van zijn twee uitwedstrijden en URA verloor zijn enige thuiswedstrijd. Daarom blijft een gelijkspel, met zo'n kleine steekproef, een voorzichtiger voorspelling dan een overwinning voor een van beide teams.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

De sterkste aanwijzing dat minstens één team niet tot scoren komt, zijn de resultaten in vergelijkbare omstandigheden: URA scoort thuis gemiddeld 0,5 doelpunt en KCCA uit 0,0. In deze wedstrijden kwamen de thuisploeg in 50% van de duels en de uitploeg in 100% niet tot scoren, en in geen van die wedstrijden scoorden beide teams (BTTS). Ook in de laatste 5 wedstrijden van beide teams scoorden beide ploegen relatief weinig: in 40% van de wedstrijden van URA en 20% van die van KCCA. Een zeker tegenwicht vormen de gemiddelde xG-waarden van 1,88 voor de thuisploeg en 1,69 voor de uitploeg, die erop wijzen dat er ondanks de matige afwerking kansen zijn. De resultaten tot nu toe en het competitiebrede BTTS-percentage van 38% pleiten echter duidelijker voor de keuze ‘nee’ — minstens één team scoort niet.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De sterkste keuze is minder dan 3,5 doelpunten: in de wedstrijden die beide teams tot nu toe hebben gespeeld, is die grens geen enkele keer overschreden, al is de steekproef klein. In de competitie vallen gemiddeld 2,03 doelpunten per wedstrijd, en in hun laatste vijf wedstrijden scoorden de thuis- en uitploeg respectievelijk 1,2 en 1,0 doelpunt per wedstrijd. De hogere gemiddelde xG over die vijf wedstrijden — 1,53 voor URA en 1,82 voor KCCA — wijst echter op meer aanvallend potentieel dan de uitslagen op zichzelf doen vermoeden. Daarom gaat de prognose van 2,15 doelpunten niet uit van een extreem gesloten wedstrijd. De lijn van 3,5 biedt meer marge dan die van 2,5, vooral omdat het percentage wedstrijden met minstens drie doelpunten de laatste tijd 60% bedroeg bij URA, maar slechts 20% bij KCCA.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijk: KCCA stond in beide uitwedstrijden tot nu toe na 45 minuten gelijk, terwijl URA in beide thuiswedstrijden in de eerste helft niet scoorde. De laatste vijf wedstrijden in totaal wijzen in dezelfde richting: KCCA stond 3 keer gelijk bij rust en hield 4 keer de nul in de eerste helft. Na rust hebben de thuisploeg meer kans om de ban te breken: thuis maken ze in deze helft gemiddeld 0,5 doelpunt, terwijl KCCA uit gemiddeld 1,0 doelpunt incasseert. URA noteert thuis gemiddeld 14,5 schoten tegenover 9,0 schoten voor KCCA in uitwedstrijden en behaalde daar 1,5 punt per wedstrijd, tegenover 0,5 punt per uitwedstrijd voor de bezoekers. Daarom kies ik voor een gelijkspel bij rust en een overwinning voor URA, al is het voordeel klein: in hun laatste vijf wedstrijden behaalden beide teams gemiddeld 1,4 punt per wedstrijd en de beschikbare thuis- en uitstatistieken zijn gebaseerd op slechts twee wedstrijden per team.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
0 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

46Balbezit (%)54
URAKCCA
5Schoten6
URAKCCA
2Schoten op doel3
URAKCCA
0.95xG1.11
URAKCCA
3Corners5
URAKCCA
66Gevaarlijke aanvallen70
URAKCCA
17Overtredingen17
URAKCCA
0Kaarten0
URAKCCA

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.25
URAKCCA
2Tegendoelpunten / wedstrijd1
URAKCCA
65%Gemiddeld balbezit61%
URAKCCA
3Schoten op doel / wedstrijd4.25
URAKCCA

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

7.67Schoten per wedstrijd11.75
URAKCCA
3Schoten op doel4.25
URAKCCA
13%Schotconversie2.1%
URAKCCA
65%Balbezit61%
URAKCCA
1.34xG voor1.78
URAKCCA
1.36xG tegen1.13
URAKCCA

Schotkwaliteit

URA: Efficiënte afwerkingKCCA: Gebalanceerd
URAKCCA
Nauwkeurigheid (schoten op doel)39%36%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.170.15
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.330.06

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

URA
WLL
Resultaatverdeling seizoen
33% W0% G67% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-2
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-2
1.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-0-1
Laatste 5 thuis
0-0-1
L
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.34xG tegenstander: 1.36BTTS: 67%Over 2.5: 67%
KCCA
LLDW
Resultaatverdeling seizoen
25% W25% G50% V
Seizoen (W-G-V)
1-1-2
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-1-1
Laatste 5 uit
0-1-1
LD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.3Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.78xG tegenstander: 1.13BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

URA is 300% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - URA · 0.25 doelpunten / wedstrijd - KCCA

KCCA is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2 doelpunten / wedstrijd - URA · 1 doelpunten / wedstrijd - KCCA

Scoringsprofiel van URA: wisselend

URA scoort in 67% van de wedstrijden (2 van 3 wedstrijden), terwijl KCCA in 50% (2 van 4 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van KCCA: sterk

KCCA scoort in 25% van de wedstrijden (1 van 4 wedstrijden), terwijl URA in 0% (0 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

3Gemaakte doelpunten (seizoen)1
URAKCCA
6Tegendoelpunten (seizoen)4
URAKCCA
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.25
URAKCCA
3Gemaakte doelpunten (laatste 5)1
URAKCCA
6Tegendoelpunten (laatste 5)4
URAKCCA

Hoe vaak ze minstens scoren...

67%1 doelpunt25%
URAKCCA
33%2 doelpunten0%
URAKCCA
0%3 doelpunten0%
URAKCCA
0%4 doelpunten0%
URAKCCA

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt50%
URAKCCA
33%2 doelpunten50%
URAKCCA
33%3 doelpunten0%
URAKCCA
33%4 doelpunten0%
URAKCCA

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

Doelpuntenpatronen

33%BTTS bij rust0%
URAKCCA
0%BTTS in beide helften0%
URAKCCA
0%Scoorden in beide helften0%
URAKCCA

BTTS en aantal doelpunten

67%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
URAKCCA
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
URAKCCA
67%BTTS - laatste 50%
URAKCCA

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust25%
URAKCCA
33%Min. 2 doelpunten voor rust0%
URAKCCA
33%Min. 3 doelpunten voor rust0%
URAKCCA

2e helft

67%Min. 1 doelpunt na rust75%
URAKCCA
33%Min. 2 doelpunten na rust25%
URAKCCA
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
URAKCCA

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

URA — situatie bij rust
0% op voorsprong0% gelijk100% achterstaand
KCCA — situatie bij rust
0% op voorsprong75% gelijk25% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0Punten per wedstrijd (1e helft)0.75
URAKCCA
0.33Doelpunten voor (1e helft)0
URAKCCA
1.67Doelpunten tegen (1e helft)0.25
URAKCCA
2Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.25
URAKCCA
0%Clean sheet voor rust75%
URAKCCA
67%Geen doelpunt voor rust100%
URAKCCA

Na rust (2e helft)

1.33Punten per wedstrijd (2e helft)1
URAKCCA
0.67Doelpunten voor (2e helft)0.25
URAKCCA
0.33Doelpunten tegen (2e helft)0.75
URAKCCA
1Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
URAKCCA
67%Clean sheet na rust50%
URAKCCA
67%Geen doelpunt na rust75%
URAKCCA

URA — resultaten in de tweede helft

33% W33% G33% V
0
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
-4
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
0.00
PPG voor rust
Verdediging na rust-1.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

KCCA — resultaten in de tweede helft

25% W25% G50% V
3
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
4
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
0.75
PPG voor rust
Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

URA — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.001.33
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.30.7
Tegendoelpunten / wedstrijd1.70.3
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.01.0
1 doelpunt100%67%
2 doelpunten33%33%
3 doelpunten33%0%
Clean sheet0%67%
Geen doelpunt67%67%
Doelsaldo-4+1
Rust: 0% op voorsprong - 0% gelijk - 100% achterstaand
2e helft: 33% gewonnen - 33% gelijk - 33% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 33% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
KCCA — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.751.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.00.3
Tegendoelpunten / wedstrijd0.30.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.31.0
1 doelpunt25%75%
2 doelpunten0%25%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet75%50%
Geen doelpunt100%75%
Doelsaldo-1-2
Rust: 0% op voorsprong - 75% gelijk - 25% achterstaand
2e helft: 25% gewonnen - 25% gelijk - 50% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

URA
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
0
1
16-30
0
3
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
2
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

KCCA
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
1
46-60
0
0
61-75
0
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (2). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.13
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.0 : 1.1
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
105%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
34%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-29%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
17%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
25%
0:0-risico
ongeveer 1 op 4 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

URA

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.02
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.98
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.34
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.64
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
81%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
253%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
67% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 33% valt in de eerste 15 minuten.
67%

KCCA

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.65
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-1.40
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+3.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-1.53
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.13
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
32%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
81%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Uganda Premier League.

Teams versus competitie

URALigaKCCA
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.002.03▼ 1.25
Beide teams scoorden▲ 67%33%▼ 0%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 67%38%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%41%▲ 50%
Doelpunt voor rust▲ 100%56%▼ 25%
Doelpunt na rust▲ 67%64%▲ 75%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
33%
Beide teams scoorden
38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
41%
Clean sheets
1.23
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.79
Uitdoelpunten / wedstrijd
+56%
Thuisvoordeel aanval
+36%
Thuisvoordeel verdediging
+25%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
56%
1 doelpunt
26%
2 doelpunten
10%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
64%
1 doelpunt
31%
2 doelpunten
8%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Thuisteam

Uitteam

Andere geregistreerde spelers

—Ivan Ahimbisibwe⚽ 1

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. KCCADoelpuntIvan Ahimbisibwe

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): URA 0 - 1 - 1 KCCA. Gemiddeld aantal doelpunten 1.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van URA tegen KCCA?

De wedstrijd in Uganda Premier League eindigde in URA 0:1 KCCA. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen URA en KCCA?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won URA er 0, won KCCA er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór URA tegen KCCA?

URA scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en KCCA scoort 0,25. Het gemiddelde in Uganda Premier League is 2,03 doelpunten, met Over 2.5 in 38% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van URA en 0% van die van KCCA.

Wat is de actuele vorm van URA en KCCA?

In de laatste vijf wedstrijden won URA er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). KCCA won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor URA tegen KCCA?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.