Japan - J-League CupGegevens actueel op 15 oktober 2026

Yokohama F. Marinos - Shimizu S-Pulse: wedstrijdstatistieken

Yokohama F. Marinos tegen Shimizu S-Pulse: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Yokohama F. Marinos speelde tegen Shimizu S-Pulse in J-League Cup (Japan). De wedstrijd werd gespeeld op 14 oktober 2026. Eindstand: 2:1.

Huidige vorm

Yokohama F. Marinos: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Shimizu S-Pulse: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Yokohama F. Marinos scoort 2,00 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Shimizu S-Pulse scoort 2,00 en krijgt 0,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,85 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Yokohama F. Marinos 100%, Shimizu S-Pulse 0%. Over 2.5: Yokohama F. Marinos 100%, Shimizu S-Pulse 0%. Competitieniveau: BTTS 44%, Over 2.5 54%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Yokohama F. Marinos 2,17, Shimizu S-Pulse 2,03. Schoten per wedstrijd: Yokohama F. Marinos 19,0, Shimizu S-Pulse 14,0. Gemiddeld balbezit: Yokohama F. Marinos 72%, Shimizu S-Pulse 56%.

Eerste en tweede helft

Yokohama F. Marinos: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 1,00. Shimizu S-Pulse: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 2,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (1) voor Yokohama F. Marinos en 46-60 (1) voor Shimizu S-Pulse. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

J-League Cup: 2,85 doelpunten per wedstrijd, BTTS 44%, Over 2.5 54%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,33, BTTS 67%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Yokohama F. Marinos heeft een licht voordeel dankzij een reeks van 4 overwinningen en 1 gelijkspel in de laatste 5 wedstrijden, terwijl Shimizu S-Pulse 4 keer won en 1 keer verloor. De thuisploeg maakte in die periode 9 doelpunten en kreeg er 3 tegen, tegenover 8 doelpunten voor en 5 tegen voor de bezoekers. Dat wijst op een grotere scoringskracht en een stabielere verdediging bij Yokohama. Shimizu liet echter veel aanvallend potentieel zien in de enige uitwedstrijd die het tot nu toe speelde: het noteerde 14 schoten, waarvan 7 op doel, en kwam uit op een xG van 2,03. Ondanks de 2-0-zege creëerden de tegenstanders van de bezoekers kansen ter waarde van 1,67 xG, waardoor de clean sheet niet betekende dat de verdediging de wedstrijd volledig onder controle had. Omdat er weinig gegevens beschikbaar zijn over Yokohama's thuiswedstrijden, blijft het voordeel van de thuisploeg bescheiden.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

In de laatste vijf wedstrijden vielen er bij beide teams in 60% van de duels goals aan beide kanten, vaker dan het competitiegemiddelde van 45%. Yokohama maakte in die periode gemiddeld 1,8 doelpunten en Shimizu 1,6, met respectievelijk een xG van 1,54 en 1,43. Dat wijst erop dat beide teams serieuze kansen zullen krijgen om te scoren. Een argument tegen is de solide verdediging van Yokohama, dat gemiddeld slechts 0,6 doelpunt tegen kreeg, terwijl Shimizu 1,0 doelpunt per wedstrijd incasseerde. Toch geven de effectiviteit van beide aanvalslinies en het identieke aandeel van 60% BTTS in hun recente wedstrijden een licht voordeel aan het scenario waarin beide teams scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

In de laatste 5 wedstrijden scoorde Yokohama gemiddeld 1,8 doelpunten en Shimizu 1,6, waardoor beide teams regelmatig de basis leggen voor een uitslag met minstens twee doelpunten. Hun gemiddelde xG over die periode bedraagt respectievelijk 1,54 en 1,43, al kreeg Yokohama slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen, tegenover 1,0 bij Shimizu. In diezelfde vijf wedstrijden vielen er in 40% van de wedstrijden van Yokohama en 60% van die van Shimizu meer dan 2,5 doelpunten. Dat is geen even sterk signaal voor een hogere lijn. De voorspelling van 2,70 doelpunten wijst daarom vooral op meer dan 1,5 doelpunt; een hogere lijn kiezen zou minder zeker zijn. De bekerstatistieken van de thuisploeg tonen gemiddelde cijfers van nul, ondanks 2 gemaakte doelpunten. Daarom hecht ik meer waarde aan hun laatste 5 wedstrijden.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste signaal wijst erop dat Yokohama bij rust voorstaat: de thuisploeg stond in 4 van de laatste 5 wedstrijden voor, terwijl Shimizu in die periode geen enkele keer bij rust leidde. In de eerste helften van die wedstrijden scoorde Yokohama gemiddeld 0,8 doelpunt en kreeg het er 0,2 tegen, terwijl Shimizu 0,2 doelpunt maakte en er 0,6 tegen kreeg. De voorsprong vasthouden is realistisch, want Yokohama won 4 van de laatste 5 wedstrijden en kreeg daarin gemiddeld 0,6 doelpunt tegen, tegenover 1,0 voor Shimizu. De bezoekers blijven na rust echter gevaarlijk: in de laatste 5 wedstrijden maakten ze in de tweede helften gemiddeld 1,4 doelpunt, waardoor scenario's waarin ze terugkomen in de wedstrijd nog altijd een noemenswaardige kans hebben. De bekergegevens zijn schaars — Shimizu speelde daarin tot nu toe één wedstrijd en voor Yokohama ontbreekt een dergelijke steekproef — waardoor de keuze voor 1/1 vooral steunt op het duidelijke overwicht van de thuisploeg in de recente eerste helften, en niet op bekeraverages van nul.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
2 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

56Balbezit (%)44
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
6Schoten9
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
2Schoten op doel4
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0.93xG1.28
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
6Corners2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
56Gevaarlijke aanvallen60
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
11Overtredingen14
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Kaarten0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
2Gemaakte doelpunten / wedstrijd2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Tegendoelpunten / wedstrijd0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
72%Gemiddeld balbezit56%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
8Schoten op doel / wedstrijd7
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

19Schoten per wedstrijd14
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
8Schoten op doel7
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
10.5%Schotconversie14.3%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
72%Balbezit56%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
2.17xG voor2.03
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0.6xG tegen1.67
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Schotkwaliteit

Yokohama F. Marinos: DominantShimizu S-Pulse: Dominant
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
Nauwkeurigheid (schoten op doel)42%50%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.14
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.250.29

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Yokohama F. Marinos
W
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% G0% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-0-0
Laatste 5 thuis
0-0-0
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.0xG: 2.17xG tegenstander: 0.60BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Shimizu S-Pulse
W
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% G0% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +2
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 uit
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 0.0xG: 2.03xG tegenstander: 1.67BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Scoringsprofiel van Yokohama F. Marinos: wisselend

Yokohama F. Marinos scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Shimizu S-Pulse in 100% (1 van 1 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Shimizu S-Pulse: zeer sterk

Shimizu S-Pulse scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Yokohama F. Marinos in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.

2Gemaakte doelpunten (seizoen)2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Tegendoelpunten (seizoen)0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Tegendoelpunten (laatste 5)0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
100%2 doelpunten100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%3 doelpunten0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%4 doelpunten0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%2 doelpunten0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%3 doelpunten0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%4 doelpunten0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

100%
Yokohama F. Marinos - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.1 van 1 wedstrijden
44%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%BTTS in beide helften0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
100%Scoorden in beide helften0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

BTTS en aantal doelpunten

100%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
100%BTTS - laatste 50%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
100%Min. 2 doelpunten na rust100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Yokohama F. Marinos is 200% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

3 punten / wedstrijd - Yokohama F. Marinos · 1 punten / wedstrijd - Shimizu S-Pulse

Yokohama F. Marinos — situatie bij rust
100% op voorsprong0% gelijk0% achterstaand
Shimizu S-Pulse — situatie bij rust
0% op voorsprong100% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

3Punten per wedstrijd (1e helft)1
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Doelpunten voor (1e helft)0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0Doelpunten tegen (1e helft)0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
100%Clean sheet voor rust100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Geen doelpunt voor rust100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)3
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Doelpunten voor (2e helft)2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
1Doelpunten tegen (2e helft)0
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
2Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Clean sheet na rust100%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse
0%Geen doelpunt na rust0%
Yokohama F. MarinosShimizu S-Pulse

Yokohama F. Marinos — resultaten in de tweede helft

0% W100% G0% V
3
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
1
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
3.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+1.0

Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Shimizu S-Pulse — resultaten in de tweede helft

100% W0% G0% V
1
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
3
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Yokohama F. Marinos — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd3.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.01.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.02.0
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten0%100%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%0%
Geen doelpunt0%0%
Doelsaldo+10
Rust: 100% op voorsprong - 0% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 100% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Shimizu S-Pulse — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.003.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.02.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.02.0
1 doelpunt0%100%
2 doelpunten0%100%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%100%
Geen doelpunt100%0%
Doelsaldo0+2
Rust: 0% op voorsprong - 100% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 100% gewonnen - 0% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Yokohama F. Marinos
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Shimizu S-Pulse
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (1 goal). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.50
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.0 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
88%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+33%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Yokohama F. Marinos

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+1.57
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.57
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.40
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
179%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
58%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Shimizu S-Pulse

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.64
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.03
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+1.67
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
116%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
0%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+2.0
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van J-League Cup.

Teams versus competitie

Yokohama F. MarinosLigaShimizu S-Pulse
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.002.85▼ 2.00
Beide teams scoorden▲ 100%44%▼ 0%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 100%54%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%32%▲ 100%
Doelpunt voor rust▲ 100%71%▼ 0%
Doelpunt na rust▲ 100%80%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
44%
Beide teams scoorden
54%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
32%
Clean sheets
1.12
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.73
Uitdoelpunten / wedstrijd
+-35%
Thuisvoordeel aanval
+-54%
Thuisvoordeel verdediging
+-32%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
32%
2 doelpunten
12%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
80%
1 doelpunt
49%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Shimizu S-PulseWisselIn: Sodai HasukawaUit: Sumiyoshi Jeranireshōn
  2. Yokohama F. MarinosGele kaartKei Chinen
  3. Shimizu S-PulseDoelpuntTomoya FujiiAssist: Yudai Shimamoto
  4. Yokohama F. MarinosWisselIn: Takuto KimuraUit: Kanta Sekitomi
  5. Yokohama F. MarinosDoelpuntKaina TanimuraAssist: Rio Nitta
  6. Yokohama F. MarinosDoelpuntKei ChinenAssist: Jordy Croux

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Yokohama F. Marinos 2 - 0 - 1 Shimizu S-Pulse. Gemiddeld aantal doelpunten 3.33, beide teams scoorden in 67% wedstrijden.

Shimizu S-Pulse
0 : 1
Yokohama F. Marinos
Shimizu S-Pulse
1 : 3
Yokohama F. Marinos
Yokohama F. Marinos
2 : 3
Shimizu S-Pulse

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Yokohama F. Marinos tegen Shimizu S-Pulse?

De wedstrijd in J-League Cup eindigde in Yokohama F. Marinos 2:1 Shimizu S-Pulse. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Yokohama F. Marinos en Shimizu S-Pulse?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Yokohama F. Marinos er 2, won Shimizu S-Pulse er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,33 doelpunten; in 67% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Yokohama F. Marinos tegen Shimizu S-Pulse?

Yokohama F. Marinos scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Shimizu S-Pulse scoort 2,00. Het gemiddelde in J-League Cup is 2,85 doelpunten, met Over 2.5 in 54% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Yokohama F. Marinos en 0% van die van Shimizu S-Pulse.

Wat is de actuele vorm van Yokohama F. Marinos en Shimizu S-Pulse?

In de laatste vijf wedstrijden won Yokohama F. Marinos er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Shimizu S-Pulse won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Yokohama F. Marinos tegen Shimizu S-Pulse?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.