Herb Chesterfield

Chesterfield

League TwoSezon 2026/2027Paul Cook7. miejsceDane aktualne na 20 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
WLWDL

Chesterfield 2026/2027 w liczbach

Chesterfield w League Two

Chesterfield występuje w rozgrywkach League Two (Anglia) w sezonie 2026/2027. Drużyna zajmuje 7. miejsce w tabeli. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Colchester United.

Forma i bilans

Chesterfield ma bilans 4-3-4 i zdobywa średnio 1,36 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to WLWDL (1,40 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Chesterfield strzela średnio 1,55 gola i traci 1,36 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 18% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 18%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 64% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 55% spotkań, Over 3.5 w 27%, a średnia goli w jej meczach wynosi 2,91.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 55% meczów. Chesterfield zdobywało gole w obu połowach w 36% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 60%, a Over 2.5 60%.

Połowy i minuty

Chesterfield zdobywa średnio 0,55 gola w pierwszej połowie i 1,00 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 76. a 90. minutą — w tym okresie zdobyło 6 goli.

xG i styl gry

Chesterfield generuje średnio 2,01 xG i dopuszcza 1,17 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 17,9 strzałów, w tym 6,2 celnych, i utrzymuje 59% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Chesterfield ma bilans xG netto 0,84 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi 0,04 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.36Punkty na mecz15 pkt
1.55Gole zdobyte / mecz
1.36Gole stracone / mecz
55%Powyżej 2.5 gola
64%Obie drużyny strzeliły
18%Czyste konta
18%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
36% Z27% R36% P
+2
Bilans bramek
1.36
PPG (sezon)
1.40
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol82%
2 gole45%
3 gole18%
4 gole9%

Jak często traci minimum...

1 gol82%
2 gole45%
3 gole9%
4 gole0%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą91%Średnia ligowa: 67%
Min. 2 gole przed przerwą18%Średnia ligowa: 30%
Min. 3 gole przed przerwą9%Średnia ligowa: 8%
Gol po przerwie73%Średnia ligowa: 77%
Min. 2 gole po przerwie55%Średnia ligowa: 44%
Min. 3 gole po przerwie27%Średnia ligowa: 16%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy9%
BTTS w obu połowach9%
Gol w obu połowach36%
Min. 3 gole i BTTS55%
Min. 3 gole bez BTTS0%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

45% Z9% R45% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

36% Z45% R18% P
16
Punkty do przerwy
1.45
PPG (1. połowa)
-1
Bilans bramek
17
Punkty po przerwie
1.55
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.55
Gol stracony przed przerwą0.64
Gol strzelony po przerwie1
Gol stracony po przerwie0.73
Czyste konto przed przerwą55%
Czyste konto po przerwie45%
Bez gola przed przerwą45%
Bez gola po przerwie36%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)1.402.00
Gole zdobyte / mecz0.41.4
Gole stracone / mecz0.60.8
Średnia goli w meczu1.02.2
Min. 1 gol80%80%
Min. 2 gole20%60%
Min. 3 gole0%40%
Czyste konta60%60%
Mecze bez strzelonego gola60%20%
Bilans bramek-1+3
1. połowa (Ostatnie 5): 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 0%
2. połowa (Ostatnie 5): 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Chesterfield
ScoredConceded
2
1
0-15
3
2
16-30
1
4
31-45
4
3
46-60
1
2
61-75
6
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (6 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywa końcówki meczów.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Dominujący
35%
Celność strzałów
strzały celne
0.11
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.25
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.84
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.65
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.46
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.19
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
125%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
110%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.04
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 45% meczów, a wygrywa 36%. Zwykle dowozi prowadzenie do końca.
80%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
35% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
35%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

11 meczów
6.2
Rożne zdobywane na mecz
2.5
Rożne rywali na mecz
8.6
Łącznie rożnych na mecz
54.5%
Powyżej 8,5 rożnego
45.5%
Powyżej 9,5 rożnego
36.4%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

5 meczów
7.2
Rożne zdobywane na mecz
3.2
Rożne rywali na mecz
10.4
Łącznie rożnych na mecz
80.0%
Powyżej 8,5 rożnego
80.0%
Powyżej 9,5 rożnego
60.0%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

6 meczów
5.3
Rożne zdobywane na mecz
1.8
Rożne rywali na mecz
7.2
Łącznie rożnych na mecz
33.3%
Powyżej 8,5 rożnego
16.7%
Powyżej 9,5 rożnego
16.7%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

11 meczów
2.0
Kartki drużyny na mecz
2.6
Kartki rywali na mecz
4.6
Łącznie kartek na mecz
72.7%
Over 3.5
54.5%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

U siebie

5 meczów
1.8
Kartki drużyny na mecz
2.6
Kartki rywali na mecz
4.4
Łącznie kartek na mecz
60.0%
Over 3.5
40.0%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

6 meczów
2.2
Kartki drużyny na mecz
2.7
Kartki rywali na mecz
4.8
Łącznie kartek na mecz
83.3%
Over 3.5
66.7%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.36
Średnie PPG rywali
12.2
Średnia pozycja rywali
Trudniejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Chesterfield zdobywali średnio 1.36 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 12.2. miejsce w lidze liczącej 24 drużyn. Na tle ligi był to Trudniejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 13
Chesterfield
Crewe Alexandra
Kolejka 14
Newport County
Chesterfield
Kolejka 15
Bristol Rovers
Chesterfield
Kolejka 16
Chesterfield
Shrewsbury Town
Kolejka 17
Swindon Town
Chesterfield
Kolejka 18
Chesterfield
Exeter City
Kolejka 19
Chesterfield
Grimsby Town
Kolejka 20
Accrington Stanley
Chesterfield
Kolejka 21
Chesterfield
Northampton Town

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Chesterfield?

Ostatnie mecze Chesterfield to WLWDL (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,36 pkt na mecz w tym sezonie.

Które miejsce w tabeli zajmuje Chesterfield?

Chesterfield zajmuje 7. miejsce w tabeli League Two z 15 punktami.

Ile goli strzela Chesterfield na mecz?

Chesterfield strzela średnio 1,55 gola na mecz i traci 1,36. To baza do oceny siły ataku i szczelności obrony w tym sezonie.

Jak często w meczach Chesterfield pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Chesterfield obie drużyny strzelają (BTTS) w 64%, a Over 2.5 pada w 55%. Czyste konto drużyna zachowuje w 18% spotkań.

Z kim Chesterfield gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Chesterfield - Colchester United (20 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Chesterfield?

Statystyki Chesterfield — od formy po Over/Under — zbieramy tutaj. Po typy i pełne analizy meczów zajrzyj do aplikacji NoFluffPicks.