Herb Sarmiento

Sarmiento

Primera DivisiónSezon 2026Facundo SavaDane aktualne na 18 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
WDLWD

Sarmiento 2026 w liczbach

Sarmiento w Primera División

Sarmiento występuje w rozgrywkach Primera División (Argentyna) w sezonie 2026. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Barracas Central.

Forma i bilans

Sarmiento ma bilans 12-3-13 i zdobywa średnio 1,39 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to WDLWD (1,60 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Sarmiento strzela średnio 1,21 gola i traci 1,36 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 29% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 21%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 54% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 50% spotkań, Over 3.5 w 25%, a średnia goli w jej meczach wynosi 2,57.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 46% meczów. Sarmiento zdobywało gole w obu połowach w 21% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 80%, a Over 2.5 40%.

Połowy i minuty

Sarmiento zdobywa średnio 0,64 gola w pierwszej połowie i 0,57 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 76. a 90. minutą — w tym okresie zdobyło 9 goli.

xG i styl gry

Sarmiento generuje średnio 1,25 xG i dopuszcza 1,75 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 10,6 strzałów, w tym 3,8 celnych, i utrzymuje 44% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Sarmiento ma bilans xG netto -0,50 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi 0,21 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.39Punkty na mecz
1.21Gole zdobyte / mecz
1.36Gole stracone / mecz
50%Powyżej 2.5 gola
54%Obie drużyny strzeliły
29%Czyste konta
21%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
43% Z11% R46% P
-4
Bilans bramek
1.39
PPG (sezon)
1.60
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol79%
2 gole39%
3 gole4%
4 gole0%

Jak często traci minimum...

1 gol71%
2 gole36%
3 gole21%
4 gole7%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą79%Średnia ligowa: 61%
Min. 2 gole przed przerwą25%Średnia ligowa: 22%
Min. 3 gole przed przerwą4%Średnia ligowa: 5%
Gol po przerwie82%Średnia ligowa: 73%
Min. 2 gole po przerwie39%Średnia ligowa: 38%
Min. 3 gole po przerwie14%Średnia ligowa: 12%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy11%
BTTS w obu połowach0%
Gol w obu połowach21%
Min. 3 gole i BTTS46%
Min. 3 gole bez BTTS4%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

46% Z29% R25% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

21% Z32% R46% P
47
Punkty do przerwy
1.68
PPG (1. połowa)
+6
Bilans bramek
27
Punkty po przerwie
0.96
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.64
Gol stracony przed przerwą0.43
Gol strzelony po przerwie0.57
Gol stracony po przerwie0.93
Czyste konto przed przerwą64%
Czyste konto po przerwie36%
Bez gola przed przerwą46%
Bez gola po przerwie54%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)2.201.20
Gole zdobyte / mecz1.00.6
Gole stracone / mecz0.40.8
Średnia goli w meczu1.41.4
Min. 1 gol100%100%
Min. 2 gole40%40%
Min. 3 gole0%0%
Czyste konta60%40%
Mecze bez strzelonego gola0%60%
Bilans bramek+3-1
1. połowa (Ostatnie 5): 60% prowadzi - 40% remis - 0% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 40%
2. połowa (Ostatnie 5): 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Sarmiento
ScoredConceded
5
2
0-15
7
4
16-30
6
6
31-45
2
9
46-60
5
7
61-75
9
10
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (9 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (10). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Zbalansowany
36%
Celność strzałów
strzały celne
0.12
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.32
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.50
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.35
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.04
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.39
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
112%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
126%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.21
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 46% meczów, a wygrywa 43%. Zwykle dowozi prowadzenie do końca.
93%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
26% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
26%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

28 meczów
3.6
Rożne zdobywane na mecz
5.9
Rożne rywali na mecz
9.5
Łącznie rożnych na mecz
57.1%
Powyżej 8,5 rożnego
42.9%
Powyżej 9,5 rożnego
32.1%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

14 meczów
4.9
Rożne zdobywane na mecz
5.3
Rożne rywali na mecz
10.2
Łącznie rożnych na mecz
78.6%
Powyżej 8,5 rożnego
57.1%
Powyżej 9,5 rożnego
35.7%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

14 meczów
2.4
Rożne zdobywane na mecz
6.5
Rożne rywali na mecz
8.9
Łącznie rożnych na mecz
35.7%
Powyżej 8,5 rożnego
28.6%
Powyżej 9,5 rożnego
28.6%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

28 meczów
3.0
Kartki drużyny na mecz
2.5
Kartki rywali na mecz
5.4
Łącznie kartek na mecz
67.9%
Over 3.5
67.9%
Over 4.5
14.3%
Czerwone kartki

U siebie

14 meczów
2.9
Kartki drużyny na mecz
3.4
Kartki rywali na mecz
6.3
Łącznie kartek na mecz
92.9%
Over 3.5
92.9%
Over 4.5
14.3%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

14 meczów
3.0
Kartki drużyny na mecz
1.6
Kartki rywali na mecz
4.6
Łącznie kartek na mecz
42.9%
Over 3.5
42.9%
Over 4.5
14.3%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.25
Średnie PPG rywali
16.4
Średnia pozycja rywali
Łatwiejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Sarmiento zdobywali średnio 1.25 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 16.4. miejsce w lidze liczącej 30 drużyn. Na tle ligi był to Łatwiejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 14
Gimnasia La Plata
Sarmiento
Kolejka 15
Sarmiento
Rosario Central
Kolejka 16
Tigre
Sarmiento

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Sarmiento?

Ostatnie mecze Sarmiento to WDLWD (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,39 pkt na mecz w tym sezonie.

Ile goli strzela Sarmiento na mecz?

Sarmiento strzela średnio 1,21 gola na mecz i traci 1,36. To baza do oceny siły ataku i szczelności obrony w tym sezonie.

Jak często w meczach Sarmiento pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Sarmiento obie drużyny strzelają (BTTS) w 54%, a Over 2.5 pada w 50%. Czyste konto drużyna zachowuje w 29% spotkań.

Z kim Sarmiento gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Sarmiento - Barracas Central (19 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Sarmiento?

Statystyki Sarmiento — od formy po Over/Under — zbieramy tutaj. Po typy i pełne analizy meczów zajrzyj do aplikacji NoFluffPicks.