Meksyk - Liga MXEstadio BanorteDane aktualne na 02 września 2026

América - Tijuana: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

América - Tijuana: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

América zagra z Tijuana w rozgrywkach Liga MX (Meksyk). Mecz zaplanowano na 6 września 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Banorte.

Aktualna forma

América ma bilans 4-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.60 pkt/mecz. Tijuana ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. América ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.67 wobec 2.17.

Statystyki bramek

América strzela średnio 2.00 gola i traci 0.33 gola na mecz. Tijuana strzela średnio 1.67 gola i traci 1.17 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.87 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 33% meczów América i w 50% meczów Tijuana. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 59%, a Over 2.5 wynosi 56%.

xG, strzały i styl

América ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.11 wobec 1.22. América oddaje średnio 20.0 strzału, a Tijuana 11.5. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

América prowadzi do przerwy w 67% meczów, a Tijuana w 17%. América zdobywa po przerwie średnio 1.17 gola, a Tijuana 1.33. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 83% ich spotkań.

Gole według minut

América najczęściej strzela w przedziale 16-30 (3 goli). Tijuana najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Liga MX: 2.87 gola na mecz, BTTS 59% i Over 2.5 56%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.52 gola, a goście 1.35. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(1.55)
(3.75)
(4.80)

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

2Gole zdobyte / mecz1.67
AméricaTijuana
0.33Gole stracone / mecz1.17
AméricaTijuana
57%Średnie posiadanie44%
AméricaTijuana
7Strzały celne / mecz3.67
AméricaTijuana

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

20Strzały na mecz11.5
AméricaTijuana
7Strzały celne3.67
AméricaTijuana
10%Skuteczność strzałów14.5%
AméricaTijuana
57%Posiadanie piłki44%
AméricaTijuana
2.11xG tworzone1.22
AméricaTijuana
1.38xG dopuszczone1.38
AméricaTijuana

Jakość strzelania

América: DominującyTijuana: Kontratakujący
AméricaTijuana
Celność (strzały w światło bramki)35%32%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.290.46

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

América wypada o 30% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.6 pkt / mecz - América · 2 pkt / mecz - Tijuana

América
DWWWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
83% W17% R0% P
Sezon (Z-R-P)
5-1-0
2.67 pkt / mecz · bilans bramek +10
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-1-0
2.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-0-0
Ostatnie 5 u siebie
3-0-0
WWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.2Gole stracone: 0.4xG: 2.18xG rywali: 1.45BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Tijuana
WDWLW
Rozkład wyników w sezonie
67% W17% R17% P
Sezon (Z-R-P)
4-1-1
2.17 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-1-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-1-1
DL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.2xG: 1.13xG rywali: 1.44BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

América wypada o 20% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2 gola / mecz - América · 1.67 gola / mecz - Tijuana

América wypada o 255% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.33 gola / mecz - América · 1.17 gola / mecz - Tijuana

Profil strzelecki América: bardzo mocny

América strzela w 100% swoich meczów (6 z 6 meczów), a Tijuana kończy z czystym kontem 50% spotkań (3 z 6 meczów).

Profil strzelecki Tijuana: niejednoznaczny

Tijuana strzela w 83% swoich meczów (5 z 6 meczów), a América kończy z czystym kontem 67% spotkań (4 z 6 meczów).

12Gole zdobyte (sezon)10
AméricaTijuana
2Gole stracone (sezon)7
AméricaTijuana
2.33Średnia goli w meczu2.83
AméricaTijuana
11Gole zdobyte (ost. 5)7
AméricaTijuana
2Gole stracone (ost. 5)6
AméricaTijuana

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol83%
AméricaTijuana
67%2 gole67%
AméricaTijuana
33%3 gole17%
AméricaTijuana
0%4 gole0%
AméricaTijuana

Jak często tracą minimum...

33%1 gol50%
AméricaTijuana
0%2 gole17%
AméricaTijuana
0%3 gole17%
AméricaTijuana
0%4 gole17%
AméricaTijuana

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

17%BTTS do przerwy17%
AméricaTijuana
0%BTTS w obu połowach0%
AméricaTijuana
67%Gol w obu połowach33%
AméricaTijuana

BTTS a liczba goli

17%Min. 3 gole i BTTS50%
AméricaTijuana
33%Min. 3 gole bez BTTS0%
AméricaTijuana
40%BTTS - ostatnie 540%
AméricaTijuana

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

83%Min. 1 gol do przerwy50%
AméricaTijuana
17%Min. 2 gole do przerwy33%
AméricaTijuana
0%Min. 3 gole do przerwy17%
AméricaTijuana

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie83%
AméricaTijuana
33%Min. 2 gole po przerwie50%
AméricaTijuana
0%Min. 3 gole po przerwie33%
AméricaTijuana

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

América wypada o 99% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

2.33 pkt / mecz - América · 1.17 pkt / mecz - Tijuana

América - stan meczu do przerwy
67% prowadzi33% remis0% przegrywa
Tijuana - stan meczu do przerwy
17% prowadzi67% remis17% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

2.33Punkty na mecz (1. poł.)1.17
AméricaTijuana
0.83Gole zdobyte (1. poł.)0.33
AméricaTijuana
0.17Gole stracone (1. poł.)0.67
AméricaTijuana
1Średnia goli w meczu (1. poł.)1
AméricaTijuana
83%Czyste konto do przerwy67%
AméricaTijuana
17%Bez gola do przerwy67%
AméricaTijuana

Po przerwie (2. połowa)

2.5Punkty na mecz (2. poł.)2.33
AméricaTijuana
1.17Gole zdobyte (2. poł.)1.33
AméricaTijuana
0.17Gole stracone (2. poł.)0.5
AméricaTijuana
1.33Średnia goli w meczu (2. poł.)1.83
AméricaTijuana
83%Czyste konto po przerwie67%
AméricaTijuana
17%Bez gola po przerwie17%
AméricaTijuana

América - wyniki drugich połów

83% W0% R17% P
14
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
15
Punkty 2. połowa
+6
Bilans bramek (2. poł.)
2.33
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia124%

Prowadzi do przerwy w 67% meczów, a wygrywa 83%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Tijuana - wyniki drugich połów

67% W33% R0% P
7
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
+5
Bilans bramek (2. poł.)
1.17
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia394%

Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

América - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.602.40
Gole zdobyte / mecz1.01.2
Gole stracone / mecz0.20.2
Średnia goli w meczu1.21.4
1 gol100%100%
2 gole20%40%
3 gole0%0%
Czyste konto80%80%
Bez gola0%20%
Bilans bramek+4+5
Do przerwy: 80% prowadzi - 20% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 80% wygrana - 0% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 5
Tijuana - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.802.20
Gole zdobyte / mecz0.21.2
Gole stracone / mecz0.80.4
Średnia goli w meczu1.01.6
1 gol40%80%
2 gole40%40%
3 gole20%20%
Czyste konto60%80%
Bez gola80%20%
Bilans bramek-3+4
Do przerwy: 0% prowadzi - 80% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

América
ZdobyteStracone
1
0
0-15
3
0
16-30
1
1
31-45
2
0
46-60
2
1
61-75
3
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (1). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.

Tijuana
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
1
16-30
2
3
31-45
3
2
46-60
1
1
61-75
4
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (3). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.58
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
90%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
42%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-22%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
83%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

América

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.73
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.94
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.11
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+1.05
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
132%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
24%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.07
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Tijuana

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.16
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.66
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.45
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.21
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
124%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
77%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.17
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.0
Gole w końcówce
40% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
40%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Liga MX).

Drużyny na tle ligi

AméricaLigaTijuana
Średnia goli w meczu 2.332.87 2.83
Obie drużyny strzeliły 33%59% 50%
Min. 3 gole (Over 2.5) 50%56% 50%
Czyste konta 67%24% 50%
Gol do przerwy 83%67% 50%
Gol po przerwie 100%87% 83%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.87
Średnia goli na mecz
59%
Obie drużyny strzeliły
56%
Min. 3 gole (Over 2.5)
24%
Czyste konta
1.52
Gole gospodarzy / mecz
1.35
Gole gości / mecz
+13%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+2%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
67%
1 gol
35%
2 gole
13%
3 gole
6%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
87%
1 gol
52%
2 gole
19%
3 gole
6%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): América 1 - 1 - 0 Tijuana. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente
0 : 0
Club América
Club América
3 : 1
Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente

Najczęstsze pytania

Kiedy grają América i Tijuana?

América zagra z Tijuana 6 września 2026 w rozgrywkach Liga MX na stadionie Estadio Banorte. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie América - Tijuana?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich América wygrał 1, Tijuana 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem América - Tijuana?

América strzela średnio 2,00 gola na mecz, a Tijuana 1,67. Średnia goli w Liga MX to 2,87, Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS notują w 33% (América) i 50% (Tijuana) spotkań.

W jakiej formie są América i Tijuana?

W ostatnich 5 meczach América ma bilans 4-1-0 (2,60 pkt/mecz), a Tijuana 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz América - Tijuana?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem América - Tijuana: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.