Maroko - Botola ProDane aktualne na 07 września 2026

Difaâ El Jadida - CR Khemis Zemamra: statystyki meczu

Difaâ El Jadida - CR Khemis Zemamra: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Difaâ El Jadida zagrał z CR Khemis Zemamra w rozgrywkach Botola Pro (Maroko). Spotkanie rozegrano 30 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Aktualna forma

Difaâ El Jadida ma bilans 2-2-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.60 pkt/mecz. CR Khemis Zemamra ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Difaâ El Jadida ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.50 wobec 1.19.

Statystyki bramek

Difaâ El Jadida strzela średnio 0.81 gola i traci 0.94 gola na mecz. CR Khemis Zemamra strzela średnio 0.94 gola i traci 1.31 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.16 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 38% meczów Difaâ El Jadida i w 50% meczów CR Khemis Zemamra. Over 2.5 padał odpowiednio w 38% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 48%, a Over 2.5 wynosi 38%.

xG, strzały i styl

CR Khemis Zemamra ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.24 wobec 1.06. Difaâ El Jadida oddaje średnio 8.1 strzału, a CR Khemis Zemamra 10.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Difaâ El Jadida prowadzi do przerwy w 13% meczów, a CR Khemis Zemamra w 19%. Difaâ El Jadida zdobywa po przerwie średnio 0.56 gola, a CR Khemis Zemamra 0.69. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 69% i 69% ich spotkań.

Gole według minut

Difaâ El Jadida najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (6 goli). CR Khemis Zemamra najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Botola Pro: 2.16 gola na mecz, BTTS 48% i Over 2.5 38%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.14 gola, a goście 1.02. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Stawiam na zwycięstwo gospodarzy (1), ponieważ Difaâ El Jadida ma wyraźną przewagę defensywną u siebie — średnio traci 1.13 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 50% występów. CR Khemis Zemamra z kolei traci średnio 1.88 gola na wyjazdach i ma tylko 13% czystych kont, co zwiększa podatność gości przy szybkich kontrach. Gospodarze są też w lepszej formie ostatnio (średnio 1.6 punktu na mecz w ostatnich 5) wobec 1.0 punktu u gości, a bilans bramek w domu wynosi -3 wobec -6 wyjazdowego bilansu gości. Jednak to goście kreują więcej sytuacji: średnio 10.63 strzału i 3.13 celnych oraz xG 1.24 wobec 8.5 strzału, 2.88 celnych i xG 1.07 gospodarzy, więc potrafią zagrozić. Biorąc pod uwagę niską skuteczność miejscowych (średnio 0.75 gola na mecz u siebie i 50% meczów bez gola), spodziewam się niskiego, zaciętego spotkania rozstrzygniętego jedną bramką na korzyść Difaâ El Jadida.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Analiza statystyk daje lekko przewagę wariantowi obu strzelających. W sezonie Difaâ El Jadida strzela średnio 0.75 gola i traci 0.75, natomiast CR Khemis Zemamra strzela 1.13 i traci 1.88, co pokazuje, że goście częściej są zaangażowani w mecze z bramkami. Obie drużyny mają identyczne xG 1.24, przy xG rywali 1.39 (Difaâ) i 1.36 (CRK), czyli statystycznie tworzą i dopuszczają około 1.2 sytuacji bramkowej na mecz. W ostatnich 5 meczach BTTS wystąpiło po 60% dla każdej drużyny, a średnie bramek w ostatnich 5 to Difaâ 1.0 strzelone i 0.8 stracone versus CRK 1.2 strzelone i 1.2 stracone, co przemawia za obustronnym zdobywaniem bramek. Dodatkowo CRK ma tylko 13% meczów bez straconej bramki w sezonie (vs 50% Difaâ) i wyższą konwersję strzałów 11% vs 8%, dlatego przypisuję 62% na 'yes' i 38% na 'no'.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Średnie xG pokazują zbliżoną jakość kreowanych sytuacji: Difaâ i CR Khemis mają średnie xG po 1.24, a średnie xG rywali to 1.39 (gospodarze) i 1.36 (goście), co daje oczekiwane 1.30 gola dla gospodarzy i 1.32 dla gości, razem 2.62. Przy λ=2.62 rozkład Poissona daje około 74% szans na Over 1.5 (1 - P(<=1) ≈ 73.5%), około 49% na Over 2.5 i około 27% na Over 3.5. Sezonowe wskaźniki potwierdzają ten kierunek: CR Khemis zanotował 88% meczów z Over 1.5 i 63% z Over 2.5, podczas gdy Difaâ ma odpowiednio 50% i 38%, więc linia 1.5 jest wyraźnie faworyzowana. Dodatkowo Difaâ ma 50% czystych kont u siebie wobec 13% czystych kont gości na wyjazdach, ale niska skuteczność strzałów gospodarzy 8% (vs 11% gości) osłabia przewagę ofensywną, dlatego rekomenduję zagranie Over 1.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Statystyki wskazują, że do przerwy najczęściej jest remis: gospodarze remisowali do przerwy w 5 meczach (63%), a w ostatnich 5 spotkaniach gospodarzy remis do przerwy wystąpił w 80% przypadków (4 z 5). Gospodarze mają silne statystyki defensywne do przerwy — sezonowo 75% czystych kont HT i średnio tylko 0.13 strzelonej bramki do przerwy, podczas gdy goście tracą średnio 0.88 gola do przerwy i mają 25% czystych kont HT. W drugiej połowie gospodarze prezentują się lepiej: w ostatnich 5 meczach zdobywali średnio 2.0 punktu po przerwie i wygrywali drugie połowy w 60% przypadków, co sugeruje zdolność do przechylenia remisu na swoją stronę. xG obu zespołów jest praktycznie identyczne (1.24 vs 1.24), ale przewaga gospodarzy w formie (ostatnie 5: 1.6 pkt u gospodarzy vs 1.0 pkt u gości) oraz częstsze remisy HT przemawiają za scenariuszem remis do przerwy i zwycięstwo gospodarzy po meczu (X/1).

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
1 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

38Posiadanie piłki (%)62
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
12Strzały19
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
4Strzały celne7
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
1.33xG2.14
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
3Rzuty rożne5
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
40Groźne ataki63
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
9Faule10
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
5Kartki2
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.81Gole zdobyte / mecz0.94
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.94Gole stracone / mecz1.31
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
44%Średnie posiadanie48%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
2.88Strzały celne / mecz3.06
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

8.06Strzały na mecz10.25
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
2.88Strzały celne3.06
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
10.1%Skuteczność strzałów9.1%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
44%Posiadanie piłki48%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
1.06xG tworzone1.24
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
1.39xG dopuszczone1.38
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Jakość strzelania

Difaâ El Jadida: ZbalansowanyCR Khemis Zemamra: Zbalansowany
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
Celność (strzały w światło bramki)36%30%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.280.31

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Difaâ El Jadida wypada o 60% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.6 pkt / mecz - Difaâ El Jadida · 1 pkt / mecz - CR Khemis Zemamra

Difaâ El Jadida
DWLDW
Rozkład wyników w sezonie
38% W38% R25% P
Sezon (Z-R-P)
6-6-4
1.50 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-3-2
Ostatnie 5 u siebie
3-1-1
LWDWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 0.8xG: 1.03xG rywali: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 40%
CR Khemis Zemamra
DLDWL
Rozkład wyników w sezonie
31% W25% R44% P
Sezon (Z-R-P)
5-4-7
1.19 pkt / mecz · bilans bramek -6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
3-0-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-3
LWLLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.2xG: 1.31xG rywali: 1.38BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

CR Khemis Zemamra wypada o 16% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.81 gola / mecz - Difaâ El Jadida · 0.94 gola / mecz - CR Khemis Zemamra

Difaâ El Jadida wypada o 39% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.94 gola / mecz - Difaâ El Jadida · 1.31 gola / mecz - CR Khemis Zemamra

Profil strzelecki Difaâ El Jadida: mocny

Difaâ El Jadida strzela w 63% swoich meczów (10 z 16 meczów), a CR Khemis Zemamra kończy z czystym kontem 31% spotkań (5 z 16 meczów).

Profil strzelecki CR Khemis Zemamra: niejednoznaczny

CR Khemis Zemamra strzela w 63% swoich meczów (10 z 16 meczów), a Difaâ El Jadida kończy z czystym kontem 50% spotkań (8 z 16 meczów).

13Gole zdobyte (sezon)15
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
15Gole stracone (sezon)21
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
1.75Średnia goli w meczu2.25
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
5Gole zdobyte (ost. 5)6
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
4Gole stracone (ost. 5)6
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Jak często strzelają minimum...

63%1 gol63%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
19%2 gole25%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0%3 gole6%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0%4 gole0%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Jak często tracą minimum...

50%1 gol69%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
31%2 gole44%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
6%3 gole19%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
6%4 gole0%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

48%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

13%BTTS do przerwy6%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0%BTTS w obu połowach0%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
13%Gol w obu połowach13%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

BTTS a liczba goli

31%Min. 3 gole i BTTS44%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
6%Min. 3 gole bez BTTS6%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
60%BTTS - ostatnie 560%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

1. połowa

44%Min. 1 gol do przerwy69%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
13%Min. 2 gole do przerwy13%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

2. połowa

69%Min. 1 gol po przerwie69%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
25%Min. 2 gole po przerwie44%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
25%Min. 3 gole po przerwie31%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Difaâ El Jadida wypada o 13% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.06 pkt / mecz - Difaâ El Jadida · 0.94 pkt / mecz - CR Khemis Zemamra

Difaâ El Jadida - stan meczu do przerwy
13% prowadzi69% remis19% przegrywa
CR Khemis Zemamra - stan meczu do przerwy
19% prowadzi38% remis44% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.06Punkty na mecz (1. poł.)0.94
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.25Gole zdobyte (1. poł.)0.25
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.31Gole stracone (1. poł.)0.56
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.56Średnia goli w meczu (1. poł.)0.81
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
69%Czyste konto do przerwy50%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
75%Bez gola do przerwy75%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Po przerwie (2. połowa)

1.44Punkty na mecz (2. poł.)1.31
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.56Gole zdobyte (2. poł.)0.69
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
0.63Gole stracone (2. poł.)0.75
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
1.19Średnia goli w meczu (2. poł.)1.44
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
63%Czyste konto po przerwie44%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra
50%Bez gola po przerwie50%
Difaâ El JadidaCR Khemis Zemamra

Difaâ El Jadida - wyniki drugich połów

38% W31% R31% P
17
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
23
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.06
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia292%

Prowadzi do przerwy w 13% meczów, a wygrywa 38%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

CR Khemis Zemamra - wyniki drugich połów

31% W38% R31% P
15
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
21
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
0.94
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia163%

Prowadzi do przerwy w 19% meczów, a wygrywa 31%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Difaâ El Jadida - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.802.00
Gole zdobyte / mecz0.20.8
Gole stracone / mecz0.40.4
Średnia goli w meczu0.61.2
1 gol40%80%
2 gole20%20%
3 gole0%20%
Czyste konto60%80%
Bez gola80%20%
Bilans bramek-1+2
Do przerwy: 0% prowadzi - 80% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1
CR Khemis Zemamra - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.80
Gole zdobyte / mecz0.21.0
Gole stracone / mecz0.60.6
Średnia goli w meczu0.81.6
1 gol60%60%
2 gole20%60%
3 gole0%40%
Czyste konto60%40%
Bez gola80%40%
Bilans bramek-2+2
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Difaâ El Jadida
ZdobyteStracone
0
2
0-15
1
2
16-30
3
1
31-45
1
3
46-60
2
2
61-75
6
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (6 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (5). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

CR Khemis Zemamra
ZdobyteStracone
0
0
0-15
2
2
16-30
2
7
31-45
3
0
46-60
3
5
61-75
5
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (7). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.00
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 0.9
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
93%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
44%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
40%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
14%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 7 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Difaâ El Jadida

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.33
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.20
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.25
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.45
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
71%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
92%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.10
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
46% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
46%

CR Khemis Zemamra

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.14
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.23
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+2.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.30
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.07
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
92%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
115%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.19
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
33% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
33%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Botola Pro).

Drużyny na tle ligi

Difaâ El JadidaLigaCR Khemis Zemamra
Średnia goli w meczu 1.752.16 2.25
Obie drużyny strzeliły 38%48% 50%
Min. 3 gole (Over 2.5) 38%38% 50%
Czyste konta 50%32% 31%
Gol do przerwy 44%60% 69%
Gol po przerwie 69%75% 69%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.16
Średnia goli na mecz
48%
Obie drużyny strzeliły
38%
Min. 3 gole (Over 2.5)
32%
Czyste konta
1.14
Gole gospodarzy / mecz
1.02
Gole gości / mecz
+12%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+11%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
60%
1 gol
24%
2 gole
8%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
75%
1 gol
35%
2 gole
12%
3 gole
1%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Difaâ El JadidaŻółta kartkaOussama Benchaoui
  2. Difaâ El JadidaŻółta kartkaMouad Mouchtanim
  3. CR Khemis ZemamraŻółta kartkaIshak Zidani
  4. CR Khemis ZemamraŻółta kartkaAnass El Ghannouj
  5. Difaâ El JadidaŻółta kartkaBabacar Niasse Mbaye
  6. Difaâ El JadidaŻółta kartkaAchraf Al Idrissi Achraf Al Idrissi
  7. Difaâ El JadidaŻółta kartkaMouad Mouchtanim
  8. CR Khemis ZemamraZmianaWszedł: Abelaziz El HamzaouiZszedł: Mohammad El Fakih
  9. Difaâ El JadidaZmianaWszedł: Imad SabikZszedł: Ayoub El Khaffi
  10. CR Khemis ZemamraGolMarouane Oujeddou

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Difaâ El Jadida 0 - 1 - 0 CR Khemis Zemamra. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

CR Khemis Zemamra
0 : 0
Difaâ El Jadida

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Difaâ El Jadida - CR Khemis Zemamra?

Mecz Botola Pro zakończył się wynikiem Difaâ El Jadida 2:1 CR Khemis Zemamra. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Difaâ El Jadida - CR Khemis Zemamra?

Difaâ El Jadida strzela średnio 0,81 gola na mecz, a CR Khemis Zemamra 0,94. Średnia goli w Botola Pro to 2,16, Over 2.5 pada w 38% meczów. BTTS notują w 38% (Difaâ El Jadida) i 50% (CR Khemis Zemamra) spotkań.

W jakiej formie są Difaâ El Jadida i CR Khemis Zemamra?

W ostatnich 5 meczach Difaâ El Jadida ma bilans 2-2-1 (1,60 pkt/mecz), a CR Khemis Zemamra 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Difaâ El Jadida - CR Khemis Zemamra?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.