Stany Zjednoczone - USL ChampionshipCashman FieldDane aktualne na 22 października 2026

Las Vegas Lights - New Mexico United: statystyki meczu

Las Vegas Lights - New Mexico United: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Las Vegas Lights zagrał z New Mexico United w rozgrywkach USL Championship (Stany Zjednoczone). Spotkanie rozegrano 6 września 2026. Miejscem spotkania jest Cashman Field. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Aktualna forma

Las Vegas Lights ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. New Mexico United ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. New Mexico United ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.85 wobec 1.32.

Statystyki bramek

Las Vegas Lights strzela średnio 1.27 gola i traci 1.45 gola na mecz. New Mexico United strzela średnio 1.45 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.71 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 64% meczów Las Vegas Lights i w 50% meczów New Mexico United. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 54%, a Over 2.5 wynosi 49%.

xG, strzały i styl

Las Vegas Lights ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.36 wobec 1.34. Las Vegas Lights oddaje średnio 11.7 strzału, a New Mexico United 11.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Las Vegas Lights prowadzi do przerwy w 23% meczów, a New Mexico United w 20%. Las Vegas Lights zdobywa po przerwie średnio 0.68 gola, a New Mexico United 0.95. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 68% i 75% ich spotkań.

Gole według minut

Las Vegas Lights najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (7 goli). New Mexico United najczęściej strzela w przedziale 61-75 (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla USL Championship: 2.71 gola na mecz, BTTS 54% i Over 2.5 49%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.51 gola, a goście 1.20. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 6 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-1-3, średnia goli wynosi 3.33, a BTTS pojawił się w 83% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

New Mexico United zajmuje 4. miejsce, podczas gdy Las Vegas Lights jest 15., a goście wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań i zdobywali w nich łącznie 9 bramek, wobec tylko 3 goli gospodarzy. Las Vegas na własnym boisku prezentuje jednak uporządkowaną defensywę: traci średnio 1,00 gola na mecz, tyle samo co New Mexico na wyjazdach, a ponadto zachowuje czyste konto w 36% domowych występów. Gospodarze tworzą u siebie więcej jakościowych sytuacji, ze średnim xG 1,47 przy 1,14 u gości na wyjazdach, i oddają średnio 13,45 strzału na mecz wobec 9,67 rywali. New Mexico jest skuteczniejsze, wykorzystując 14% okazji przy 8% Las Vegas, lecz aż w 44% meczów wyjazdowych nie zdobywa bramki. Przy remisie w 36% domowych spotkań Lights oraz zbliżonych średnich straconych goli najbardziej prawdopodobny wydaje się podział punktów.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Silniejszy sygnał daje wariant BTTS nie, ponieważ Las Vegas w ostatnich 5 spotkaniach strzeliło tylko 3 gole, czyli średnio 0,6 na mecz, a w 80% tych meczów nie padł gol po obu stronach. New Mexico zachowało czyste konto w 44% meczów sezonu, podczas gdy gospodarze nie zdobyli bramki w 9% spotkań, lecz ich bieżąca skuteczność jest wyraźnie słabsza od średniej sezonowej 1,55 gola. Goście powinni mieć realne szanse na trafienie: zdobywają średnio 1,33 gola, w pięciu ostatnich meczach aż 1,8, a Las Vegas dopuszcza przeciwników do xG na poziomie 1,55. Jednocześnie New Mexico traci średnio tylko 1,0 gola i mimo wysokiego xG rywali na poziomie 1,87, ich obrona często ogranicza wyniki do scenariusza z bramką tylko jednej drużyny. Sezonowe 64% BTTS Las Vegas przemawia za golem obu ekip, ale zestawienie słabej ostatniej ofensywy gospodarzy z 44% czystych kont gości bardziej wspiera brak trafienia co najmniej jednej strony.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Las Vegas zdobywa u siebie średnio 1,55 gola, lecz w pięciu ostatnich meczach strzeliło tylko 3 bramki, czyli 0,6 na spotkanie. New Mexico jest ostatnio skuteczniejsze ze średnią 1,8 gola w pięciu występach, ale gospodarze tracili w tym okresie jedynie 1,0 bramki na mecz, a ich średnie xG przeciwko wynosiło 1,17. Sezonowo oba zespoły mają po 1,0 straconego gola na mecz, co ogranicza perspektywę bardzo wysokiego wyniku mimo korzystnego dla Las Vegas zestawienia 1,51 xG w ataku wobec 1,87 xG traconych przez rywali. Linia 3,5 była poniżej w 73% meczów Las Vegas i 78% spotkań New Mexico, podczas gdy ponad 3,5 gola padało odpowiednio tylko w 27% i 22% przypadków. Najsilniejszą opcją jest więc under 3,5, ponieważ dane wskazują na wynik bliższy 2-3 golom niż na co najmniej cztery trafienia.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Remis do przerwy jest najbardziej prawdopodobnym układem, ponieważ Las Vegas remisowało po 45 minutach w 64% spotkań, a New Mexico w 56%; w ostatnich pięciu meczach wskaźniki te wyniosły odpowiednio 40% i aż 80%. Obie drużyny są też ostrożne przed przerwą: gospodarze zdobywają wtedy średnio 0,55 gola, goście 0,44, natomiast w ostatnich pięciu występach oba zespoły strzelały zaledwie po 0,2 bramki. Po zmianie stron przewaga powinna przejść na Las Vegas, które w całym sezonie zdobywa średnio 1,00 gola w drugich połowach i wygrywa je w 55% przypadków, wobec 0,89 gola oraz 33% zwycięstw New Mexico. Gospodarze tworzą również więcej sytuacji w skali meczu, z xG 1,51 przeciwko 1,14 rywali i średnio 4,55 celnego strzału wobec 3,44. Mimo bardzo dobrej ostatniej formy New Mexico, obejmującej 1,8 zdobytej bramki na mecz i 60% zwycięstw, scenariusz remisu do przerwy, a następnie domowego zwycięstwa pozostaje najsilniejszym pojedynczym wariantem.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 1
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

43Posiadanie piłki (%)57
Las Vegas LightsNew Mexico United
18Strzały12
Las Vegas LightsNew Mexico United
5Strzały celne4
Las Vegas LightsNew Mexico United
1.97xG1.49
Las Vegas LightsNew Mexico United
3Rzuty rożne8
Las Vegas LightsNew Mexico United
67Groźne ataki63
Las Vegas LightsNew Mexico United
15Faule11
Las Vegas LightsNew Mexico United
1Kartki4
Las Vegas LightsNew Mexico United

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Las Vegas LightsNew Mexico United
1.27Gole zdobyte / mecz1.45
Las Vegas LightsNew Mexico United
1.45Gole stracone / mecz1
Las Vegas LightsNew Mexico United
52%Średnie posiadanie56%
Las Vegas LightsNew Mexico United
3.5Strzały celne / mecz4.05
Las Vegas LightsNew Mexico United
Las Vegas LightsNew Mexico United

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.68Strzały na mecz11.6
Las Vegas LightsNew Mexico United
3.5Strzały celne4.05
Las Vegas LightsNew Mexico United
10.9%Skuteczność strzałów12.5%
Las Vegas LightsNew Mexico United
52%Posiadanie piłki56%
Las Vegas LightsNew Mexico United
1.36xG tworzone1.34
Las Vegas LightsNew Mexico United
1.35xG dopuszczone1.69
Las Vegas LightsNew Mexico United

Jakość strzelania

Las Vegas Lights: ZbalansowanyNew Mexico United: Zbalansowany
Las Vegas LightsNew Mexico United
Celność (strzały w światło bramki)30%35%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.360.36

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

New Mexico United wypada o 43% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - Las Vegas Lights · 2 pkt / mecz - New Mexico United

Las Vegas Lights
DWWLL
Rozkład wyników w sezonie
36% Z23% R41% P
Sezon (Z-R-P)
8-5-9
1.32 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-4-3
Ostatnie 5 u siebie
1-2-2
LDDWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.0xG: 1.69xG rywali: 1.17BTTS: 20%Over 2.5: 20%
New Mexico United
WWDWL
Rozkład wyników w sezonie
55% Z20% R25% P
Sezon (Z-R-P)
11-4-5
1.85 pkt / mecz · bilans bramek +9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
4-2-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
3-2-0
DWWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 1.0xG: 1.47xG rywali: 1.89BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

New Mexico United wypada o 14% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.27 gola / mecz - Las Vegas Lights · 1.45 gola / mecz - New Mexico United

New Mexico United wypada o 45% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.45 gola / mecz - Las Vegas Lights · 1 gola / mecz - New Mexico United

Profil strzelecki Las Vegas Lights: bardzo mocny

Las Vegas Lights strzela w 82% swoich meczów (18 z 22 meczów), a New Mexico United kończy z czystym kontem 35% spotkań (7 z 20 meczów).

Profil strzelecki New Mexico United: bardzo mocny

New Mexico United strzela w 75% swoich meczów (15 z 20 meczów), a Las Vegas Lights kończy z czystym kontem 27% spotkań (6 z 22 meczów).

28Gole zdobyte (sezon)29
Las Vegas LightsNew Mexico United
32Gole stracone (sezon)20
Las Vegas LightsNew Mexico United
2.73Średnia goli w meczu2.45
Las Vegas LightsNew Mexico United
3Gole zdobyte (ost. 5)9
Las Vegas LightsNew Mexico United
5Gole stracone (ost. 5)5
Las Vegas LightsNew Mexico United

Jak często strzelają minimum...

82%1 gol75%
Las Vegas LightsNew Mexico United
45%2 gole35%
Las Vegas LightsNew Mexico United
0%3 gole20%
Las Vegas LightsNew Mexico United
0%4 gole10%
Las Vegas LightsNew Mexico United

Jak często tracą minimum...

73%1 gol65%
Las Vegas LightsNew Mexico United
41%2 gole30%
Las Vegas LightsNew Mexico United
27%3 gole5%
Las Vegas LightsNew Mexico United
5%4 gole0%
Las Vegas LightsNew Mexico United

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

54%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

36%BTTS do przerwy20%
Las Vegas LightsNew Mexico United
14%BTTS w obu połowach5%
Las Vegas LightsNew Mexico United
23%Gol w obu połowach15%
Las Vegas LightsNew Mexico United

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS45%
Las Vegas LightsNew Mexico United
0%Min. 3 gole bez BTTS5%
Las Vegas LightsNew Mexico United
20%BTTS - ostatnie 560%
Las Vegas LightsNew Mexico United

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Las Vegas LightsNew Mexico United
Las Vegas LightsNew Mexico United

1. połowa

77%Min. 1 gol do przerwy55%
Las Vegas LightsNew Mexico United
41%Min. 2 gole do przerwy30%
Las Vegas LightsNew Mexico United
9%Min. 3 gole do przerwy5%
Las Vegas LightsNew Mexico United

2. połowa

68%Min. 1 gol po przerwie75%
Las Vegas LightsNew Mexico United
45%Min. 2 gole po przerwie40%
Las Vegas LightsNew Mexico United
18%Min. 3 gole po przerwie20%
Las Vegas LightsNew Mexico United

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Las Vegas Lights - stan meczu do przerwy
23% prowadzi50% remis27% przegrywa
New Mexico United - stan meczu do przerwy
20% prowadzi60% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.18Punkty na mecz (1. poł.)1.2
Las Vegas LightsNew Mexico United
0.59Gole zdobyte (1. poł.)0.5
Las Vegas LightsNew Mexico United
0.68Gole stracone (1. poł.)0.4
Las Vegas LightsNew Mexico United
1.27Średnia goli w meczu (1. poł.)0.9
Las Vegas LightsNew Mexico United
41%Czyste konto do przerwy60%
Las Vegas LightsNew Mexico United
45%Bez gola do przerwy65%
Las Vegas LightsNew Mexico United

Po przerwie (2. połowa)

1.14Punkty na mecz (2. poł.)1.7
Las Vegas LightsNew Mexico United
0.68Gole zdobyte (2. poł.)0.95
Las Vegas LightsNew Mexico United
0.77Gole stracone (2. poł.)0.6
Las Vegas LightsNew Mexico United
1.45Średnia goli w meczu (2. poł.)1.55
Las Vegas LightsNew Mexico United
55%Czyste konto po przerwie50%
Las Vegas LightsNew Mexico United
50%Bez gola po przerwie45%
Las Vegas LightsNew Mexico United

Las Vegas Lights - wyniki drugich połów

23% Z45% R32% P
26
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
25
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.18
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia157%

Prowadzi do przerwy w 23% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

New Mexico United - wyniki drugich połów

45% Z35% R20% P
24
Punkty do przerwy
10
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
34
Punkty 2. połowa
+7
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia275%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 55%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Las Vegas Lights - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.20.4
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu0.61.0
1 gol60%60%
2 gole0%40%
3 gole0%0%
Czyste konto60%60%
Bez gola80%80%
Bilans bramek-1-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
New Mexico United - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.802.20
Gole zdobyte / mecz0.21.6
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu0.62.2
1 gol40%80%
2 gole20%60%
3 gole0%40%
Czyste konto60%40%
Bez gola80%20%
Bilans bramek-1+5
Do przerwy: 0% prowadzi - 80% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Las Vegas Lights
ZdobyteStracone
4
4
0-15
2
5
16-30
7
6
31-45
5
9
46-60
5
3
61-75
5
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (7 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (9). Bilans końcówek (76-90): 0.

New Mexico United
ZdobyteStracone
4
5
0-15
1
1
16-30
5
2
31-45
3
4
46-60
8
4
61-75
8
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (8 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (5). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.58
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.4
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
95%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
57%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+29%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
62%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
5%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 20 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Las Vegas Lights

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.01
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.19
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.09
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.10
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
84%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
121%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.08
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
18% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
18%

New Mexico United

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.35
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.80
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.11
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.69
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
121%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
66%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.15
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
28% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
28%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (USL Championship).

Drużyny na tle ligi

Las Vegas LightsLigaNew Mexico United
Średnia goli w meczu• 2.732.71▼ 2.45
Obie drużyny strzeliły▲ 64%54%▼ 50%
Min. 3 gole (Over 2.5)• 50%49%• 50%
Czyste konta• 27%28%▲ 35%
Gol do przerwy▲ 77%64%▼ 55%
Gol po przerwie▼ 68%79%▼ 75%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.71
Średnia goli na mecz
54%
Obie drużyny strzeliły
49%
Min. 3 gole (Over 2.5)
28%
Czyste konta
1.51
Gole gospodarzy / mecz
1.20
Gole gości / mecz
+26%
Przewaga ataku u siebie
+21%
Przewaga defensywy u siebie
+17%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
64%
1 gol
33%
2 gole
11%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
79%
1 gol
46%
2 gole
20%
3 gole
8%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Las Vegas LightsGolOalex Anderson
  2. New Mexico UnitedGolGreg Hurst
  3. New Mexico UnitedŻółta kartkaLuther Archimède
  4. New Mexico UnitedGolKipp KellerAsysta: Nicholas Hamalainen
  5. Las Vegas LightsZmianaWszedł: Patrick Thomas LealZszedł: Marc Ybarra
  6. New Mexico UnitedŻółta kartkaZico Bailey
  7. New Mexico UnitedŻółta kartkaKristopher Shakes
  8. New Mexico UnitedZmianaWszedł: Jake LaCavaZszedł: Nicholas Hamalainen
  9. New Mexico UnitedZmianaWszedł: Maliek HowellZszedł: Zico Bailey
  10. Las Vegas LightsŻółta kartkaJohnny Rodriguez
  11. New Mexico UnitedŻółta kartkaTyler Blackett

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (6): Las Vegas Lights 2 - 1 - 3 New Mexico United. Średnia goli 3.33, obie drużyny strzeliły w 83% meczów.

New Mexico United
3 : 1
Las Vegas Lights
New Mexico United
2 : 2
Las Vegas Lights FC
Las Vegas Lights FC
2 : 3
New Mexico United
New Mexico United
0 : 1
Las Vegas Lights
New Mexico United
1 : 2
Las Vegas Lights
Las Vegas Lights
1 : 2
New Mexico United

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Las Vegas Lights - New Mexico United?

Mecz USL Championship zakończył się wynikiem Las Vegas Lights 1:2 New Mexico United. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Las Vegas Lights - New Mexico United?

W ostatnich 6 meczach bezpośrednich Las Vegas Lights wygrał 2, New Mexico United 3, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,33, a obie drużyny strzelały w 83% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Las Vegas Lights - New Mexico United?

Las Vegas Lights strzela średnio 1,27 gola na mecz, a New Mexico United 1,45. Średnia goli w USL Championship to 2,71, Over 2.5 pada w 49% meczów. BTTS notują w 64% (Las Vegas Lights) i 50% (New Mexico United) spotkań.

W jakiej formie są Las Vegas Lights i New Mexico United?

W ostatnich 5 meczach Las Vegas Lights ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a New Mexico United 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Las Vegas Lights - New Mexico United?

Statystyczne tło meczu Las Vegas Lights - New Mexico United — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.