Stany Zjednoczone - MLS Next ProDane aktualne na 31 sierpnia 2026

New England II - Huntsville City: statystyki meczu

New England II - Huntsville City: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

New England II zagrał z Huntsville City w rozgrywkach MLS Next Pro (Stany Zjednoczone). Spotkanie rozegrano 30 sierpnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

Aktualna forma

New England II ma bilans 2-0-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Huntsville City ma w tym samym okresie bilans 2-1-2 oraz 1.40 pkt/mecz. New England II ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.63 wobec 1.38.

Statystyki bramek

New England II strzela średnio 1.67 gola i traci 1.42 gola na mecz. Huntsville City strzela średnio 1.58 gola i traci 1.75 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.31 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 67% meczów New England II i w 50% meczów Huntsville City. Over 2.5 padał odpowiednio w 71% i 63% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 66%.

xG, strzały i styl

New England II ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.89 wobec 1.37. New England II oddaje średnio 15.9 strzału, a Huntsville City 11.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

New England II prowadzi do przerwy w 29% meczów, a Huntsville City w 25%. New England II zdobywa po przerwie średnio 0.92 gola, a Huntsville City 0.88. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 88% i 83% ich spotkań.

Gole według minut

New England II najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (9 goli). Huntsville City najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla MLS Next Pro: 3.31 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 66%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.89 gola, a goście 1.42. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-0, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

New England II ma wyraźniejsze argumenty na własnym boisku: zdobywa średnio 1,62 gola przy xG 1,92, podczas gdy Huntsville City na wyjazdach dopuszcza rywali do xG 1,60 i traci 2,09 bramki na mecz. Gospodarze tworzą znacznie więcej sytuacji, oddając średnio 16,46 strzału i 5,85 celnego, wobec 10,64 strzału oraz 4,27 celnego po stronie gości. Huntsville City nie zdobywa gola w 36% spotkań wyjazdowych, a New England II zachowuje czyste konto u siebie w 31% meczów, co ogranicza potencjał ofensywny przyjezdnych. Ostatnie pięć meczów nie daje gospodarzom pełnego komfortu, bo przegrali 3 razy i stracili 12 goli, lecz goście strzelili w tym okresie tylko 6 bramek. Bilans domowy New England II, z 46% zwycięstw, jest także korzystniejszy od 55% porażek Huntsville City na wyjazdach, dlatego najbardziej prawdopodobna jest wygrana gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

New England II ma BTTS na poziomie 54% w sezonie, ale w pięciu ostatnich spotkaniach oba zespoły strzelały już w 100% przypadków, przy średnio 2,4 gola zdobytego i 2,4 straconego. Huntsville City notuje niższe sezonowe BTTS, wynoszące 45%, jednak defensywa tej drużyny traci średnio 2,09 gola na mecz i zachowuje czyste konto tylko w 27% występów. Gospodarze powinni stworzyć wiele okazji, ponieważ ich ostatnie xG wynosi 2,24, a rywale dopuszczają przeciętnie do xG na poziomie 1,60. Szanse Huntsville na trafienie wspiera fakt, że New England II w ostatnich pięciu meczach traciło średnio 2,4 gola, a jego średnie xG stracone wynosi 1,63. Typ na BTTS jest więc nieznacznie mocniejszy, choć 46% czystych kont gospodarzy w całym sezonie pozostawia istotne ryzyko scenariusza, w którym goście nie zdobędą bramki.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

New England II strzela w sezonie średnio 1,85 gola, a Huntsville City traci aż 2,09 gola na mecz, co wyraźnie sprzyja bramkom gospodarzy. Goście dokładają średnio 1,27 gola, podczas gdy defensywa New England II pozwala rywalom na 1,46 trafienia, więc również ich gol jest realnym scenariuszem. Linia 1,5 była pokrywana w 85% meczów gospodarzy i w 73% spotkań Huntsville City, przy średniej ligowej wynoszącej aż 3,29 gola. W ostatnich pięciu występach New England II padło średnio 4,8 gola, a zespół zdobył 12 i stracił 12 bramek. Dodatkowo łączna ocena xG obu ekip wynosi około 2,92, dlatego over 1,5 ma zdecydowanie najsilniejsze potwierdzenie w danych.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

New England II ma wyraźną przewagę w pierwszych połowach: prowadziło do przerwy w 38% spotkań, podczas gdy Huntsville City tylko w 9%, a goście przegrywali po 45 minutach aż w 45% meczów. Gospodarze zdobywają przed przerwą średnio 0,85 gola i tracą zaledwie 0,46, natomiast Huntsville strzela 0,55 gola, ale pozwala rywalom na 1,45. Przewaga New England II jest widoczna także w całym meczu, ponieważ zespół zdobywa średnio 1,85 gola wobec 1,27 gości, a Huntsville traci aż 2,09 bramki na spotkanie. W ostatnich pięciu meczach gospodarze strzelali po przerwie średnio 1,0 gola, a druga połowa przyniosła im co najmniej jedną bramkę w 100% występów, co wzmacnia scenariusz utrzymania prowadzenia do końca. Ryzykiem pozostaje słabsza ostatnia defensywa New England II, która w pięciu ostatnich spotkaniach traciła średnio 2,4 gola, lecz najsilniejszym pojedynczym wariantem pozostaje prowadzenie gospodarzy do przerwy i ich wygrana w meczu.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 1
1. połowa
0 : 3
2. połowa

Statystyki meczu

49Posiadanie piłki (%)51
New England IIHuntsville City
9Strzały15
New England IIHuntsville City
4Strzały celne5
New England IIHuntsville City
1.17xG1.61
New England IIHuntsville City
7Rzuty rożne3
New England IIHuntsville City
44Groźne ataki43
New England IIHuntsville City
18Faule18
New England IIHuntsville City
2Kartki3
New England IIHuntsville City

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

New England IIHuntsville City
1.67Gole zdobyte / mecz1.58
New England IIHuntsville City
1.42Gole stracone / mecz1.75
New England IIHuntsville City
52%Średnie posiadanie50%
New England IIHuntsville City
5.67Strzały celne / mecz4.67
New England IIHuntsville City
New England IIHuntsville City

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

15.88Strzały na mecz11
New England IIHuntsville City
5.67Strzały celne4.67
New England IIHuntsville City
10.5%Skuteczność strzałów14.4%
New England IIHuntsville City
52%Posiadanie piłki50%
New England IIHuntsville City
1.89xG tworzone1.37
New England IIHuntsville City
1.27xG dopuszczone1.55
New England IIHuntsville City

Jakość strzelania

New England II: OfensywnyHuntsville City: Skuteczny w wykończeniu
New England IIHuntsville City
Celność (strzały w światło bramki)36%42%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.290.34

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Huntsville City wypada o 17% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.2 pkt / mecz - New England II · 1.4 pkt / mecz - Huntsville City

New England II
WWLLL
Rozkład wyników w sezonie
46% W25% R29% P
Sezon (Z-R-P)
11-6-7
1.63 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
6-3-4
Ostatnie 5 u siebie
1-1-3
LLDWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.4Gole stracone: 2.4xG: 2.24xG rywali: 1.63BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Huntsville City
LLDWW
Rozkład wyników w sezonie
38% W25% R38% P
Sezon (Z-R-P)
9-6-9
1.38 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
4-1-6
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-3
LLDWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.4xG: 1.35xG rywali: 1.49BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

New England II wypada o 6% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.67 gola / mecz - New England II · 1.58 gola / mecz - Huntsville City

New England II wypada o 23% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.42 gola / mecz - New England II · 1.75 gola / mecz - Huntsville City

Profil strzelecki New England II: bardzo mocny

New England II strzela w 88% swoich meczów (21 z 24 meczów), a Huntsville City kończy z czystym kontem 38% spotkań (9 z 24 meczów).

Profil strzelecki Huntsville City: bardzo mocny

Huntsville City strzela w 79% swoich meczów (19 z 24 meczów), a New England II kończy z czystym kontem 29% spotkań (7 z 24 meczów).

40Gole zdobyte (sezon)38
New England IIHuntsville City
34Gole stracone (sezon)42
New England IIHuntsville City
3.08Średnia goli w meczu3.33
New England IIHuntsville City
12Gole zdobyte (ost. 5)6
New England IIHuntsville City
12Gole stracone (ost. 5)7
New England IIHuntsville City

Jak często strzelają minimum...

88%1 gol79%
New England IIHuntsville City
54%2 gole54%
New England IIHuntsville City
21%3 gole17%
New England IIHuntsville City
4%4 gole8%
New England IIHuntsville City

Jak często tracą minimum...

71%1 gol63%
New England IIHuntsville City
46%2 gole54%
New England IIHuntsville City
13%3 gole21%
New England IIHuntsville City
13%4 gole17%
New England IIHuntsville City

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

62%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

25%BTTS do przerwy38%
New England IIHuntsville City
13%BTTS w obu połowach13%
New England IIHuntsville City
33%Gol w obu połowach29%
New England IIHuntsville City

BTTS a liczba goli

63%Min. 3 gole i BTTS50%
New England IIHuntsville City
8%Min. 3 gole bez BTTS13%
New England IIHuntsville City
100%BTTS - ostatnie 540%
New England IIHuntsville City

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

79%Min. 1 gol do przerwy71%
New England IIHuntsville City
46%Min. 2 gole do przerwy54%
New England IIHuntsville City
21%Min. 3 gole do przerwy21%
New England IIHuntsville City

2. połowa

88%Min. 1 gol po przerwie83%
New England IIHuntsville City
46%Min. 2 gole po przerwie54%
New England IIHuntsville City
13%Min. 3 gole po przerwie17%
New England IIHuntsville City

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Huntsville City wypada o 7% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.17 pkt / mecz - New England II · 1.25 pkt / mecz - Huntsville City

New England II - stan meczu do przerwy
29% prowadzi29% remis42% przegrywa
Huntsville City - stan meczu do przerwy
25% prowadzi50% remis25% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.17Punkty na mecz (1. poł.)1.25
New England IIHuntsville City
0.75Gole zdobyte (1. poł.)0.71
New England IIHuntsville City
0.83Gole stracone (1. poł.)0.92
New England IIHuntsville City
1.58Średnia goli w meczu (1. poł.)1.63
New England IIHuntsville City
46%Czyste konto do przerwy46%
New England IIHuntsville City
50%Bez gola do przerwy46%
New England IIHuntsville City

Po przerwie (2. połowa)

1.67Punkty na mecz (2. poł.)1.63
New England IIHuntsville City
0.92Gole zdobyte (2. poł.)0.88
New England IIHuntsville City
0.58Gole stracone (2. poł.)0.83
New England IIHuntsville City
1.5Średnia goli w meczu (2. poł.)1.71
New England IIHuntsville City
46%Czyste konto po przerwie58%
New England IIHuntsville City
29%Bez gola po przerwie46%
New England IIHuntsville City

New England II - wyniki drugich połów

42% W42% R17% P
28
Punkty do przerwy
18
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
40
Punkty 2. połowa
+8
Bilans bramek (2. poł.)
1.17
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia159%

Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 46%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Huntsville City - wyniki drugich połów

46% W25% R29% P
30
Punkty do przerwy
17
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
39
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.25
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia152%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 38%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

New England II - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.20
Gole zdobyte / mecz1.41.0
Gole stracone / mecz1.41.0
Średnia goli w meczu2.82.0
1 gol100%100%
2 gole80%80%
3 gole40%20%
Czyste konto40%0%
Bez gola0%20%
Bilans bramek00
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 7
Huntsville City - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.602.00
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz1.00.4
Średnia goli w meczu1.41.2
1 gol60%80%
2 gole60%40%
3 gole20%0%
Czyste konto40%80%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-3+2
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

New England II
ZdobyteStracone
5
4
0-15
4
9
16-30
9
7
31-45
8
2
46-60
6
5
61-75
8
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (9 goli). Najwięcej tracą w 16-30 (9). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

Huntsville City
ZdobyteStracone
3
8
0-15
7
4
16-30
7
10
31-45
6
4
46-60
7
6
61-75
8
10
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (10). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.21
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.7 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
97%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
59%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-69%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
70%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
3%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 33 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

New England II

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.62
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.37
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.22
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.15
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
88%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
100%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.43
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 13% pada w pierwszym kwadransie.
20%

Huntsville City

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.18
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.21
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.20
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
111%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
93%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.02
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
21%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (MLS Next Pro).

Drużyny na tle ligi

New England IILigaHuntsville City
Średnia goli w meczu 3.083.31 3.33
Obie drużyny strzeliły 67%62% 50%
Min. 3 gole (Over 2.5) 71%66% 63%
Czyste konta 29%21% 38%
Gol do przerwy 79%77% 71%
Gol po przerwie 88%84% 83%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.31
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
66%
Min. 3 gole (Over 2.5)
21%
Czyste konta
1.89
Gole gospodarzy / mecz
1.42
Gole gości / mecz
+33%
Przewaga ataku u siebie
+25%
Przewaga defensywy u siebie
+20%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
77%
1 gol
45%
2 gole
19%
3 gole
5%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
84%
1 gol
57%
2 gole
27%
3 gole
10%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. New England IIGolMarcos Zambrano-DelgadoAsysta: Myles Morgan
  2. Huntsville CityŻółta kartkaZidane Antonio Yañez
  3. Huntsville CityGolZidane Antonio YañezAsysta: Sullivan Sullivan
  4. New England IIŻółta kartkaMarcos Zambrano-Delgado
  5. New England IIZmianaWszedł: Schinieder MimyZszedł: Tylon Smith
  6. Huntsville CityGolJordan KnightAsysta: Charles-Emile Brunet
  7. Huntsville CityŻółta kartkaMaikel Anthony Caicedo Caicedo
  8. Huntsville CityGolZidane Antonio YañezAsysta: Jordan Knight
  9. Huntsville CityZmianaWszedł: Malachi MolinaZszedł: Jordan Knight
  10. Huntsville CityZmianaWszedł: Maximus EkkZszedł: Zidane Antonio Yañez
  11. New England IIŻółta kartkaMyles Morgan
  12. Huntsville CityŻółta kartkaIsaiah LeFlore
  13. Huntsville CityGolCharles-Emile BrunetAsysta: Moises Veliz
  14. New England IIZmianaWszedł: Jayden DaZszedł: Javaun Mussenden

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: New England II 1 - 0 - 0 Huntsville City. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

New England Revolution II
1 : 0
Huntsville City FC

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu New England II - Huntsville City?

Mecz MLS Next Pro zakończył się wynikiem New England II 1:4 Huntsville City. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem New England II - Huntsville City?

New England II strzela średnio 1,67 gola na mecz, a Huntsville City 1,58. Średnia goli w MLS Next Pro to 3,31, Over 2.5 pada w 66% meczów. BTTS notują w 67% (New England II) i 50% (Huntsville City) spotkań.

W jakiej formie są New England II i Huntsville City?

W ostatnich 5 meczach New England II ma bilans 2-0-3 (1,20 pkt/mecz), a Huntsville City 2-1-2 (1,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz New England II - Huntsville City?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem New England II - Huntsville City: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.