New England II crest
NapastnikSezon 2026

Jayden Da

New England IIMLS Next ProDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćUSA
PozycjaNapastnik
Wiek24 lat
Wzrost190 cm
Numer na koszulce10

Jayden Da: sezon w liczbach

Jayden Da reprezentuje New England II w rozgrywkach MLS Next Pro w sezonie 2026. Rozegrał 15 występów i spędził na boisku 923 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 1 asystę.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 30, Strzały celne: 11, Celność strzałów: 36,7%, Gole oczekiwane (xG): 3,32 i xG bez rzutów karnych: 3,32.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 4, Przechwyty: 3, Wybicia: 5 i Wygrane pojedynki: 54.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

30Strzały2,84 na 90 minut
11Strzały celne1,04 na 90 minut
3,32Gole oczekiwane (xG)0,31 na 90 minut
3,32xG bez rzutów karnych0,31 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,10 na 90 minut
1,34Oczekiwane asysty (xA)0,13 na 90 minut
11Kluczowe podania1,04 na 90 minut
7Dośrodkowania0,66 na 90 minut

Podania i gra z piłką

236Podania22,31 na 90 minut
168Celne podania15,88 na 90 minut
22Dryblingi2,08 na 90 minut

Gra w obronie

4Odbiory0,38 na 90 minut
3Przechwyty0,28 na 90 minut
5Wybicia0,47 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
New England II - Philadelphia Union II05 lip 20260 : 4Rezerwowy00-
Toronto II - New England II28 cze 20261 : 3Rezerwowy01-
New England II - Chicago Fire II21 cze 20261 : 2Pierwszy skład00-
New England II - New York RB II14 cze 20262 : 1Rezerwowy00-
FC Cincinnati II - New England II07 cze 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
New York RB - New England Revolution28 lut 20261 : 0Rezerwowy00-
Nashville SC - New England Revolution22 lut 20264 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026MLS Next Pro1592311

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Jayden Da?

Jayden Da jest zawodnikiem New England II w rozgrywkach MLS Next Pro w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Jayden Da?

Jayden Da ma 1 gola i 1 asystę w 15 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Jayden Da?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 923 minuty w 15 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.