Stany Zjednoczone - MLSSports Illustrated StadiumDane aktualne na 15 października 2026

New York RB - Toronto: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

New York RB - Toronto: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

New York RB zagra z Toronto w rozgrywkach MLS (Stany Zjednoczone). Mecz zaplanowano na 17 października 2026. Miejscem spotkania jest Sports Illustrated Stadium.

Aktualna forma

New York RB ma bilans 3-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Toronto ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. New York RB ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.29 wobec 1.14.

Statystyki bramek

New York RB strzela średnio 1.36 gola i traci 1.86 gola na mecz. Toronto strzela średnio 1.46 gola i traci 1.86 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.26 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 61% meczów New York RB i w 79% meczów Toronto. Over 2.5 padał odpowiednio w 57% i 68% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 64%, a Over 2.5 wynosi 64%.

xG, strzały i styl

New York RB ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.57 wobec 1.38. New York RB oddaje średnio 13.5 strzału, a Toronto 12.1. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

New York RB prowadzi do przerwy w 32% meczów, a Toronto w 11%. New York RB zdobywa po przerwie średnio 0.68 gola, a Toronto 1.07. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 89% i 79% ich spotkań.

Gole według minut

New York RB najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (9 goli). Toronto najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (17 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla MLS: 3.26 gola na mecz, BTTS 64% i Over 2.5 64%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.85 gola, a goście 1.40. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(2.00)
(4.00)
(3.00)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

New York RBToronto
1.36Gole zdobyte / mecz1.46
New York RBToronto
1.86Gole stracone / mecz1.86
New York RBToronto
51%Średnie posiadanie45%
New York RBToronto
4.82Strzały celne / mecz4.39
New York RBToronto

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

13.54Strzały na mecz12.14
New York RBToronto
4.82Strzały celne4.39
New York RBToronto
10%Skuteczność strzałów12.1%
New York RBToronto
51%Posiadanie piłki45%
New York RBToronto
1.57xG tworzone1.38
New York RBToronto
1.59xG dopuszczone1.54
New York RBToronto

Jakość strzelania

New York RB: ZbalansowanyToronto: Kontratakujący
New York RBToronto
Celność (strzały w światło bramki)36%36%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.280.33

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

New York RB wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.8 pkt / mecz - New York RB · 1.2 pkt / mecz - Toronto

New York RB
LWWLW
Rozkład wyników w sezonie
36% Z21% R43% P
Sezon (Z-R-P)
10-6-12
1.29 pkt / mecz · bilans bramek -14
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-0-2
1.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
5-3-6
Ostatnie 5 u siebie
1-1-3
LDLLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.2xG: 1.56xG rywali: 1.71BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Toronto
WLLLW
Rozkład wyników w sezonie
25% Z39% R36% P
Sezon (Z-R-P)
7-11-10
1.14 pkt / mecz · bilans bramek -11
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-3-8
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-3
DWLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 2.0xG: 1.43xG rywali: 1.93BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Toronto wypada o 7% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.36 gola / mecz - New York RB · 1.46 gola / mecz - Toronto

Profil strzelecki New York RB: bardzo mocny

New York RB strzela w 71% swoich meczów (20 z 28 meczów), a Toronto kończy z czystym kontem 11% spotkań (3 z 28 meczów).

Profil strzelecki Toronto: bardzo mocny

Toronto strzela w 82% swoich meczów (23 z 28 meczów), a New York RB kończy z czystym kontem 14% spotkań (4 z 28 meczów).

38Gole zdobyte (sezon)41
New York RBToronto
52Gole stracone (sezon)52
New York RBToronto
3.21Średnia goli w meczu3.32
New York RBToronto
6Gole zdobyte (ost. 5)5
New York RBToronto
6Gole stracone (ost. 5)10
New York RBToronto

Jak często strzelają minimum...

71%1 gol82%
New York RBToronto
32%2 gole43%
New York RBToronto
21%3 gole18%
New York RBToronto
11%4 gole4%
New York RBToronto

Jak często tracą minimum...

86%1 gol89%
New York RBToronto
57%2 gole54%
New York RBToronto
25%3 gole36%
New York RBToronto
11%4 gole7%
New York RBToronto

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

18%BTTS do przerwy25%
New York RBToronto
14%BTTS w obu połowach11%
New York RBToronto
25%Gol w obu połowach11%
New York RBToronto

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS61%
New York RBToronto
7%Min. 3 gole bez BTTS7%
New York RBToronto
20%BTTS - ostatnie 560%
New York RBToronto

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

79%Min. 1 gol do przerwy71%
New York RBToronto
46%Min. 2 gole do przerwy36%
New York RBToronto
11%Min. 3 gole do przerwy18%
New York RBToronto

2. połowa

89%Min. 1 gol po przerwie79%
New York RBToronto
50%Min. 2 gole po przerwie57%
New York RBToronto
25%Min. 3 gole po przerwie36%
New York RBToronto

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

New York RB wypada o 82% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.29 pkt / mecz - New York RB · 0.71 pkt / mecz - Toronto

New York RB - stan meczu do przerwy
32% prowadzi32% remis36% przegrywa
Toronto - stan meczu do przerwy
11% prowadzi39% remis50% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.29Punkty na mecz (1. poł.)0.71
New York RBToronto
0.68Gole zdobyte (1. poł.)0.39
New York RBToronto
0.68Gole stracone (1. poł.)0.86
New York RBToronto
1.36Średnia goli w meczu (1. poł.)1.25
New York RBToronto
46%Czyste konto do przerwy36%
New York RBToronto
57%Bez gola do przerwy68%
New York RBToronto

Po przerwie (2. połowa)

0.96Punkty na mecz (2. poł.)1.39
New York RBToronto
0.68Gole zdobyte (2. poł.)1.07
New York RBToronto
1.18Gole stracone (2. poł.)1
New York RBToronto
1.86Średnia goli w meczu (2. poł.)2.07
New York RBToronto
29%Czyste konto po przerwie36%
New York RBToronto
46%Bez gola po przerwie39%
New York RBToronto

New York RB - wyniki drugich połów

25% Z21% R54% P
36
Punkty do przerwy
19
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
27
Punkty 2. połowa
-14
Bilans bramek (2. poł.)
1.29
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia113%

Prowadzi do przerwy w 32% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Toronto - wyniki drugich połów

36% Z32% R32% P
20
Punkty do przerwy
11
Gole do przerwy
-13
Bilans bramek (1. poł.)
39
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
0.71
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia227%

Prowadzi do przerwy w 11% meczów, a wygrywa 25%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

New York RB - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.40
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz0.40.8
Średnia goli w meczu1.01.4
1 gol60%100%
2 gole20%40%
3 gole20%0%
Czyste konto60%40%
Bez gola80%40%
Bilans bramek+1-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 3
Toronto - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.201.40
Gole zdobyte / mecz0.01.0
Gole stracone / mecz1.01.0
Średnia goli w meczu1.02.0
1 gol80%80%
2 gole20%80%
3 gole0%40%
Czyste konto20%40%
Bez gola100%40%
Bilans bramek-50
Do przerwy: 0% prowadzi - 20% remis - 80% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

New York RB
ZdobyteStracone
8
7
0-15
4
4
16-30
7
8
31-45
7
12
46-60
3
9
61-75
9
12
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (9 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (12). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

Toronto
ZdobyteStracone
3
7
0-15
2
7
16-30
6
10
31-45
5
10
46-60
8
7
61-75
17
11
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (17 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (11). Bilans końcówek (76-90): +6 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.27
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.7
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
100%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
70%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-39%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
58%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
5%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 20 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

New York RB

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.02
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.48
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+6.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.21
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.27
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
74%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
133%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.51
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 21% pada w pierwszym kwadransie.
24%

Toronto

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.16
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.24
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.08
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.32
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
104%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
101%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.06
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.7
Gole w końcówce
41% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 7% pada w pierwszym kwadransie.
41%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (MLS).

Drużyny na tle ligi

New York RBLigaToronto
Średnia goli w meczu• 3.213.26• 3.32
Obie drużyny strzeliły▼ 61%64%▲ 79%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 57%64%▲ 68%
Czyste konta▼ 14%20%▼ 11%
Gol do przerwy• 79%78%▼ 71%
Gol po przerwie▲ 89%82%▼ 79%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.26
Średnia goli na mecz
64%
Obie drużyny strzeliły
64%
Min. 3 gole (Over 2.5)
20%
Czyste konta
1.85
Gole gospodarzy / mecz
1.40
Gole gości / mecz
+32%
Przewaga ataku u siebie
+24%
Przewaga defensywy u siebie
+18%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
78%
1 gol
43%
2 gole
19%
3 gole
6%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
82%
1 gol
54%
2 gole
24%
3 gole
11%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: New York RB 0 - 1 - 0 Toronto. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Kiedy grają New York RB i Toronto?

New York RB zagra z Toronto 17 października 2026 w rozgrywkach MLS na stadionie Sports Illustrated Stadium. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem New York RB - Toronto?

New York RB strzela średnio 1,36 gola na mecz, a Toronto 1,46. Średnia goli w MLS to 3,26, Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS notują w 61% (New York RB) i 79% (Toronto) spotkań.

W jakiej formie są New York RB i Toronto?

W ostatnich 5 meczach New York RB ma bilans 3-0-2 (1,80 pkt/mecz), a Toronto 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz New York RB - Toronto?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem New York RB - Toronto: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.