Oakland Roots - Tulsa Roughnecks: statystyki meczu
Oakland Roots - Tulsa Roughnecks: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Oakland Roots zagrał z Tulsa Roughnecks w rozgrywkach USL Championship (Stany Zjednoczone). Spotkanie rozegrano 19 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Aktualna forma
Oakland Roots ma bilans 2-2-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.60 pkt/mecz. Tulsa Roughnecks ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Oakland Roots ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.60 wobec 1.00.
Statystyki bramek
Oakland Roots strzela średnio 1.40 gola i traci 1.20 gola na mecz. Tulsa Roughnecks strzela średnio 0.80 gola i traci 1.20 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.57 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 60% meczów Oakland Roots i w 40% meczów Tulsa Roughnecks. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 20% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 51%, a Over 2.5 wynosi 51%.
xG, strzały i styl
Tulsa Roughnecks ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.37 wobec 1.31. Oakland Roots oddaje średnio 11.2 strzału, a Tulsa Roughnecks 11.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Oakland Roots prowadzi do przerwy w 40% meczów, a Tulsa Roughnecks w 0%. Oakland Roots zdobywa po przerwie średnio 0.60 gola, a Tulsa Roughnecks 0.60. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 80% ich spotkań.
Gole według minut
Oakland Roots najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Tulsa Roughnecks najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla USL Championship: 2.57 gola na mecz, BTTS 51% i Over 2.5 51%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.44 gola, a goście 1.13. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 4 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-1-1, średnia goli wynosi 1.75, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Oakland Roots są faworytem tego spotkania: u siebie zdobywają średnio 1.0 gola na mecz i oddają 5 celnych strzałów, podczas gdy Tulsa na wyjazdach ma średnią bramek 0.0 i tylko 3 celne strzały oraz 100% wskaźnik niezdobywania gola na wyjazdach. Defensywnie gospodarze wypadają lepiej — Oakland traci średnio 1.0 gola na mecz u siebie, a Tulsa traci 2.0 gola na wyjazdach; w ostatnich 5 meczach Tulsa straciła 8 bramek wobec 6 u Oakland. Choć xG gości na wyjazdach wynosi 1.40 wobec 1.32 u gospodarzy, kluczowa jest skuteczność: Tulsa ma 0% konwersji strzałów na gola na wyjazdach, a Oakland 9% u siebie, co sugeruje, że okazje gości nie są zamieniane na bramki. Oakland ma też lepsze liczby w ostatnich 5 meczach (7 zdobytych i 6 straconych oraz 1.6 punktu na mecz) wobec 5 zdobytych i 8 straconych oraz 1.4 punktu u Tulsa, a pozycje w tabeli (12 vs 20) potwierdzają przewagę gospodarzy.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Scenariusz „obie drużyny strzelą” wydaje się bardziej prawdopodobny: Oakland ma sezonowe BTTS 50% i w ostatnich 5 meczach 60%, natomiast Tulsa ma sezonowe BTTS 0% ale w ostatnich 5 meczach 40%. xG pokazuje, że obie ekipy tworzą okazje — Oakland xG 1.36 wobec Tulsa 1.40, a xG przeciwko to 1.05 i 1.20; dodatkowo średnie strzałów celnych to 3.25 (Oakland) vs 3.0 (Tulsa) przy 11.75 vs 12.0 strzałów ogółem, co sprzyja wymianie sytuacji bramkowych. Tulsa ma sezonowe czyste konta 0% i traci średnio 2.0 gola na mecz w sezonie, podczas gdy Oakland strzela sezonowo 1.0 i w ostatnich 5 meczach 1.4 gola, więc gospodarze mają realną szansę na trafienie. Mimo że sezonowa skuteczność strzałów Tulsy jest podana jako 0%, goście w ostatnich 5 meczach zdobywali średnio 1.0 gola i ich BTTS w tym okresie to 40%, zatem nie można ich całkowicie skreślać. Biorąc pod uwagę powyższe liczby (xG, ostatnie formy i brak czystych kont Tulsy) przyznaję 65% na 'yes' i 35% na 'no'.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Na podstawie xG: Oakland ma xG 1.36, Tulsa ma xG rywali 1.20 — średnia tych wartości daje około 1.28 oczekiwanego gola dla Oakland; Tulsa z xG 1.40 i Oakland xG rywali 1.05 daje około 1.23 dla Tulsa, razem 2.51 gola. Suma 2.51 jest bliska średniej ligi 2.56 i przewyższa próg 2.5, a w ostatnich 5 meczach Oakland strzela średnio 1.4 gola, Tulsa 1.0, co wspiera scenariusz kilku trafień. Silnym sygnałem za over 1.5 jest fakt, że Tulsa ma w sezonie 100% meczów powyżej 1.5 gola, a Oakland 50% — to najsilniejszy dowód przemawiający za tą stroną. Over 2.5 ma jedynie niewielką przewagę (szacowane 53%) ponieważ sezonowe statystyki pokazują 25% meczów Oakland powyżej 2.5 i 0% dla Tulsa, mimo że w ostatnich 5 meczach Oakland miał 60% over 2.5. Over 3.5 wydaje się mało prawdopodobny (szacunek 18%) z uwagi na oczekiwane 2.51 i sezonowe 25%/0% wystąpień powyżej 3.5, dlatego rekomenduję jako najlepszy zakład over 1.5.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszy sygnał to remis do przerwy: gospodarze remisowali do przerwy we wszystkich 4 dotychczasowych meczach sezonu (4 z 4, 100%), a goście także mieli remis HT w 1 z 1 spotkań (1 z 1, 100%), więc remis na przerwę jest bardzo prawdopodobny. Po przerwie faworytem są gospodarze: Oakland zdobywa średnio 1.0 gola na mecz i u siebie notuje 1.25 punktu na mecz, podczas gdy Tulsa ma 0.0 goli i 0.0 punktu w sezonie oraz traci średnio 2.0 gola na mecz. Mimo zbliżonego xG (1.36 dla Oakland vs 1.40 dla Tulsa), goście nie konwertują okazji (współczynnik konwersji 0.0%) wobec 9.0% gospodarzy i mają mniej względnie strzałów celnych (3.25 vs 3.0), a dodatkowo w ostatnich 5 meczach gospodarze prowadzili do przerwy w 40% przypadków (2 z 5), co zwiększa szansę na przełamanie po przerwie. Dlatego największe prawdopodobieństwo przypisuję scenariuszowi remis do przerwy i wygrana gospodarzy do końca (X/1 = 50%), alternatywnie remis po 90 minutach (X/X = 18%) lub utrzymanie prowadzenia gospodarzy gdy będą prowadzić HT (1/1 = 18%), natomiast szansa na zwycięstwo gości po remisie HT (X/2) jest bardzo niska (2%).
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Oakland Roots | Tulsa Roughnecks | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 36% | 27% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.35 | 0.25 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Oakland Roots wypada o 60% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.6 pkt / mecz - Oakland Roots · 1 pkt / mecz - Tulsa Roughnecks
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Oakland Roots wypada o 75% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.4 gola / mecz - Oakland Roots · 0.8 gola / mecz - Tulsa Roughnecks
Oakland Roots strzela w 80% swoich meczów (4 z 5 meczów), a Tulsa Roughnecks kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).
Tulsa Roughnecks strzela w 40% swoich meczów (2 z 5 meczów), a Oakland Roots kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Oakland Roots
Over / Under - Tulsa Roughnecks
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Oakland Roots wypada o 60% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.6 pkt / mecz - Oakland Roots · 1 pkt / mecz - Tulsa Roughnecks
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Oakland Roots - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Tulsa Roughnecks - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 40% | 40% |
| 3 gole | 20% | 0% |
| Czyste konto | 80% | 40% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Bilans bramek | +2 | -1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 1.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 0.4 | 1.6 |
| 1 gol | 20% | 80% |
| 2 gole | 20% | 60% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 80% | 20% |
| Bez gola | 80% | 60% |
| Bilans bramek | 0 | -2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Oakland Roots
Tulsa Roughnecks
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (USL Championship).
Drużyny na tle ligi
| Oakland Roots | Liga | Tulsa Roughnecks | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | • 2.60 | 2.57 | ▼ 2.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 60% | 51% | ▼ 40% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 60% | 51% | ▼ 20% |
| Czyste konta | ▼ 20% | 31% | ▼ 20% |
| Gol do przerwy | ▼ 60% | 64% | ▼ 20% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 79% | • 80% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (4): Oakland Roots 2 - 1 - 1 Tulsa Roughnecks. Średnia goli 1.75, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Oakland Roots - Tulsa Roughnecks?
Mecz USL Championship zakończył się wynikiem Oakland Roots 1:1 Tulsa Roughnecks. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Oakland Roots - Tulsa Roughnecks?
W ostatnich 4 meczach bezpośrednich Oakland Roots wygrał 2, Tulsa Roughnecks 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,75, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Oakland Roots - Tulsa Roughnecks?
Oakland Roots strzela średnio 1,40 gola na mecz, a Tulsa Roughnecks 0,80. Średnia goli w USL Championship to 2,57, Over 2.5 pada w 51% meczów. BTTS notują w 60% (Oakland Roots) i 40% (Tulsa Roughnecks) spotkań.
W jakiej formie są Oakland Roots i Tulsa Roughnecks?
W ostatnich 5 meczach Oakland Roots ma bilans 2-2-1 (1,60 pkt/mecz), a Tulsa Roughnecks 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Oakland Roots - Tulsa Roughnecks?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Oakland Roots - Tulsa Roughnecks: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


