Francja - Ligue 1Parc des PrincesDane aktualne na 17 października 2026

PSG - Monaco: statystyki meczu

Herb PSG
PSG
1 : 2do przerwy 1:0
Herb Monaco
Monaco

PSG - Monaco: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

PSG zagrał z Monaco w rozgrywkach Ligue 1 (Francja). Spotkanie rozegrano 4 września 2026. Miejscem spotkania jest Parc des Princes. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Aktualna forma

PSG ma bilans 0-2-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. Monaco ma w tym samym okresie bilans 2-0-0 oraz 3.00 pkt/mecz. Monaco ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 1.00.

Statystyki bramek

PSG strzela średnio 2.00 gola i traci 2.00 gola na mecz. Monaco strzela średnio 1.50 gola i traci 0.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.95 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 100% meczów PSG i w 0% meczów Monaco. Over 2.5 padał odpowiednio w 100% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 55%, a Over 2.5 wynosi 60%.

xG, strzały i styl

PSG ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.23 wobec 1.53. PSG oddaje średnio 18.5 strzału, a Monaco 13.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

PSG prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Monaco w 100%. PSG zdobywa po przerwie średnio 2.00 gola, a Monaco 0.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 50% ich spotkań.

Gole według minut

PSG najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (3 goli). Monaco najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Ligue 1: 2.95 gola na mecz, BTTS 55% i Over 2.5 60%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.65 gola, a goście 1.30. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-2, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Monaco prowadzi w tabeli po dwóch zwycięstwach, podczas gdy PSG pozostaje bez wygranej po 2 remisach i ma 12. miejsce. Goście wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań i zdobyli w tym okresie 10 bramek, wyraźnie więcej niż 7 goli PSG przy bilansie gospodarzy 1 zwycięstwa, 3 remisów i 1 porażki. Monaco nie straciło gola w dotychczasowych meczach sezonu, a na wyjazdach zachowuje 100% czystych kont i zwycięstw. Zespół z księstwa tworzy też solidną liczbę sytuacji, notując średnio 1,80 xG oraz 7 celnych strzałów na mecz wyjazdowy. PSG straciło 7 bramek w pięciu ostatnich występach, dlatego lepsza skuteczność i stabilniejsza defensywa Monaco przemawiają za wygraną gości.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Sygnał na gole obu stron wzmacnia aktualna forma: PSG w ostatnich 5 meczach notowało BTTS w 80% spotkań, a Monaco w 40%. Gospodarze strzelali w tym okresie średnio 1,4 gola i tracili 1,4, natomiast Monaco zdobywało aż 2,0 gola na mecz przy 1,0 straconej bramce. Potencjał ofensywny obu zespołów potwierdzają wysokie wartości xG z pięciu ostatnich występów: 1,87 PSG oraz 1,43 Monaco. Monaco oddaje średnio 7 celnych strzałów na mecz wobec 5 PSG, a jednocześnie PSG dopuszcza rywali do xG na poziomie 1,22, więc goście mają realne podstawy do zdobycia bramki. Choć oba zespoły zachowały dotąd czyste konta w bieżących rozgrywkach, jest to mała próba, a dane z ostatnich pięciu spotkań wyraźniej wskazują na scenariusz BTTS.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najsilniejszy sygnał daje over 1.5, ponieważ prognozowana łączna liczba goli wynosi 2.90. PSG w ostatnich pięciu spotkaniach tworzyło średnio 1.87 xG, a Monaco dopuszczało w tym okresie 1.45 xG, co wspiera scenariusz około 1.65 gola gospodarzy. Monaco jest również w dobrej dyspozycji ofensywnej: strzeliło 10 goli w pięciu meczach, a PSG traciło średnio 1.4 gola na spotkanie. W pięciu ostatnich występach PSG mecze z co najmniej trzema golami stanowiły 60%, a średnia całej ligi to 3.0 gola i 61% spotkań powyżej 2.5. Ostrożność przy wyższych liniach wynika z tego, że Monaco miało over 2.5 tylko w 40% ostatnich pięciu meczów, dlatego over 1.5 pozostaje zdecydowanie najbezpieczniejszym wyborem.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najsilniejszy sygnał przemawia za prowadzeniem Monaco już do przerwy i utrzymaniem wygranej: goście prowadzili po 45 minutach w 80% ostatnich 5 spotkań, podczas gdy PSG nie prowadziło ani razu i w 60% meczów przegrywało do przerwy. W tym samym okresie Monaco zdobywało przed przerwą średnio 1,0 gola oraz traciło tylko 0,4, a PSG strzelało zaledwie 0,4 i dopuszczało do 1,2 gola. Forma końcowych rezultatów także wyraźnie faworyzuje zespół gości, który wygrał 4 z 5 ostatnich meczów i zdobywał średnio 2,4 punktu na spotkanie, wobec 1 zwycięstwa PSG oraz 1,2 punktu. PSG może być groźne po zmianie stron, ponieważ w ostatnich pięciu meczach zdobywało wtedy 1,0 gola i traciło tylko 0,2, lecz Monaco również strzelało po przerwie średnio 1,0 raza, co ogranicza szanse gospodarzy na pełne odwrócenie wyniku.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 2
2. połowa

Statystyki meczu

68Posiadanie piłki (%)32
PSGMonaco
23Strzały4
PSGMonaco
10Strzały celne2
PSGMonaco
2.71xG0.56
PSGMonaco
6Rzuty rożne0
PSGMonaco
79Groźne ataki21
PSGMonaco
8Faule11
PSGMonaco
1Kartki1
PSGMonaco

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

2Gole zdobyte / mecz1.5
PSGMonaco
2Gole stracone / mecz0
PSGMonaco
71%Średnie posiadanie43%
PSGMonaco
4.5Strzały celne / mecz6
PSGMonaco

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

18.5Strzały na mecz13
PSGMonaco
4.5Strzały celne6
PSGMonaco
10.8%Skuteczność strzałów11.5%
PSGMonaco
71%Posiadanie piłki43%
PSGMonaco
2.23xG tworzone1.53
PSGMonaco
0.97xG dopuszczone1.51
PSGMonaco

Jakość strzelania

PSG: DominującyMonaco: Zbalansowany
PSGMonaco
Celność (strzały w światło bramki)24%46%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.440.25

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Monaco wypada o 200% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1 pkt / mecz - PSG · 3 pkt / mecz - Monaco

PSG
DD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
0% Z100% R0% P
Sezon (Z-R-P)
0-2-0
1.00 pkt / mecz · bilans bramek 0
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-0
1.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-0
Ostatnie 5 u siebie
0-0-0
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.0Gole stracone: 2.0xG: 2.23xG rywali: 0.97BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Monaco
WW
5 zwycięstw z rzędu
Rozkład wyników w sezonie
100% Z0% R0% P
Sezon (Z-R-P)
2-0-0
3.00 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-0
3.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-0
W
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.5Gole stracone: 0.0xG: 1.53xG rywali: 1.51BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

PSG wypada o 33% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2 gola / mecz - PSG · 1.5 gola / mecz - Monaco

Profil strzelecki PSG: niejednoznaczny

PSG strzela w 100% swoich meczów (2 z 2 meczów), a Monaco kończy z czystym kontem 100% spotkań (2 z 2 meczów).

Profil strzelecki Monaco: bardzo mocny

Monaco strzela w 100% swoich meczów (2 z 2 meczów), a PSG kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 2 meczów).

4Gole zdobyte (sezon)3
PSGMonaco
4Gole stracone (sezon)0
PSGMonaco
4Średnia goli w meczu1.5
PSGMonaco
4Gole zdobyte (ost. 5)3
PSGMonaco
4Gole stracone (ost. 5)0
PSGMonaco

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol100%
PSGMonaco
100%2 gole50%
PSGMonaco
0%3 gole0%
PSGMonaco
0%4 gole0%
PSGMonaco

Jak często tracą minimum...

100%1 gol0%
PSGMonaco
100%2 gole0%
PSGMonaco
0%3 gole0%
PSGMonaco
0%4 gole0%
PSGMonaco

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy0%
PSGMonaco
0%BTTS w obu połowach0%
PSGMonaco
0%Gol w obu połowach50%
PSGMonaco

BTTS a liczba goli

100%Min. 3 gole i BTTS0%
PSGMonaco
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
PSGMonaco
100%BTTS - ostatnie 50%
PSGMonaco

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy100%
PSGMonaco
50%Min. 2 gole do przerwy0%
PSGMonaco
0%Min. 3 gole do przerwy0%
PSGMonaco

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie50%
PSGMonaco
100%Min. 2 gole po przerwie0%
PSGMonaco
50%Min. 3 gole po przerwie0%
PSGMonaco

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

PSG - stan meczu do przerwy
0% prowadzi0% remis100% przegrywa
Monaco - stan meczu do przerwy
100% prowadzi0% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0Punkty na mecz (1. poł.)3
PSGMonaco
0Gole zdobyte (1. poł.)1
PSGMonaco
1.5Gole stracone (1. poł.)0
PSGMonaco
1.5Średnia goli w meczu (1. poł.)1
PSGMonaco
0%Czyste konto do przerwy100%
PSGMonaco
100%Bez gola do przerwy0%
PSGMonaco

Po przerwie (2. połowa)

3Punkty na mecz (2. poł.)2
PSGMonaco
2Gole zdobyte (2. poł.)0.5
PSGMonaco
0.5Gole stracone (2. poł.)0
PSGMonaco
2.5Średnia goli w meczu (2. poł.)0.5
PSGMonaco
50%Czyste konto po przerwie100%
PSGMonaco
0%Bez gola po przerwie50%
PSGMonaco

PSG - wyniki drugich połów

100% Z0% R0% P
0
Punkty do przerwy
0
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
6
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
0.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie-1.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Monaco - wyniki drugich połów

50% Z50% R0% P
6
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
3.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 100% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

PSG - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.003.00
Gole zdobyte / mecz0.02.0
Gole stracone / mecz1.50.5
Średnia goli w meczu1.52.5
1 gol100%100%
2 gole50%100%
3 gole0%50%
Czyste konto0%50%
Bez gola100%0%
Bilans bramek-3+3
Do przerwy: 0% prowadzi - 0% remis - 100% przegrywa
2. połowa: 100% wygrana - 0% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0
Monaco - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz3.002.00
Gole zdobyte / mecz1.00.5
Gole stracone / mecz0.00.0
Średnia goli w meczu1.00.5
1 gol100%50%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%100%
Bez gola0%50%
Bilans bramek+2+1
Do przerwy: 100% prowadzi - 0% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 50% wygrana - 50% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

PSG
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
3
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

Monaco
ZdobyteStracone
2
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.75
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
93%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-9%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
100%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

PSG

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+1.26
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-1.26
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.23
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.03
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
121%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
154%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+2.0
Gole w końcówce
75% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
75%

Monaco

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.02
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.48
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
0.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.03
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+1.51
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
115%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
0%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 67% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ligue 1).

Drużyny na tle ligi

PSGLigaMonaco
Średnia goli w meczu▲ 4.002.95▼ 1.50
Obie drużyny strzeliły▲ 100%55%▼ 0%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 100%60%▼ 0%
Czyste konta▼ 0%28%▲ 100%
Gol do przerwy▲ 100%70%▲ 100%
Gol po przerwie▲ 100%80%▼ 50%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.95
Średnia goli na mecz
55%
Obie drużyny strzeliły
60%
Min. 3 gole (Over 2.5)
28%
Czyste konta
1.65
Gole gospodarzy / mecz
1.30
Gole gości / mecz
+27%
Przewaga ataku u siebie
+21%
Przewaga defensywy u siebie
+5%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
70%
1 gol
40%
2 gole
10%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
80%
1 gol
60%
2 gole
15%
3 gole
10%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. MonacoZmianaWszedł: Jordan TezeZszedł: Vanderson de Oliveira Campos
  2. PSGZmianaWszedł: Ferrán Torres GarcíaZszedł: Désiré Doué
  3. PSGZmianaWszedł: Lucas Hernández PiZszedł: Warren Zaïre-Emery
  4. MonacoŻółta kartkaJordan Teze
  5. PSGŻółta kartkaLucas Hernández Pi
  6. PSGZmianaWszedł: Mika Marcel GodtsZszedł: Khvicha Kvaratskhelia
  7. PSGZmianaWszedł: Ousmane DembéléZszedł: Maghnes Akliouche

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): PSG 0 - 0 - 2 Monaco. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu PSG - Monaco?

Mecz Ligue 1 zakończył się wynikiem PSG 1:2 Monaco. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie PSG - Monaco?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich PSG wygrał 0, Monaco 2, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem PSG - Monaco?

PSG strzela średnio 2,00 gola na mecz, a Monaco 1,50. Średnia goli w Ligue 1 to 2,95, Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS notują w 100% (PSG) i 0% (Monaco) spotkań.

W jakiej formie są PSG i Monaco?

W ostatnich 5 meczach PSG ma bilans 0-2-0 (1,00 pkt/mecz), a Monaco 2-0-0 (3,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz PSG - Monaco?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem PSG - Monaco: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.