Herb Monaco
PomocnikSezon 2025/2026

Aleksandr Golovin

MonacoLigue 1Dane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćRussia
PozycjaPomocnik
Wiek30 lat
Wzrost178 cm
Waga69 kg
Numer na koszulce10

Aleksandr Golovin: sezon w liczbach

Aleksandr Golovin reprezentuje Monaco w rozgrywkach Ligue 1 w sezonie 2025/2026. Rozegrał 25 występów i spędził na boisku 1662 minuty, zdobywając 5 goli oraz notując 5 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 14, Strzały celne: 7, Celność strzałów: 50,0%, Gole oczekiwane (xG): 2,35 i xG bez rzutów karnych: 2,35.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 17, Przechwyty: 11, Wybicia: 5 i Wygrane pojedynki: 35.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

14Strzały1,83 na 90 minut
7Strzały celne0,92 na 90 minut
2,35Gole oczekiwane (xG)0,31 na 90 minut
2,35xG bez rzutów karnych0,31 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

5Asysty0,27 na 90 minut
1,26Oczekiwane asysty (xA)0,17 na 90 minut
7Kluczowe podania0,92 na 90 minut
7Dośrodkowania0,92 na 90 minut

Podania i gra z piłką

268Podania35,11 na 90 minut
214Celne podania28,03 na 90 minut
13Dryblingi1,70 na 90 minut

Gra w obronie

17Odbiory2,23 na 90 minut
11Przechwyty1,44 na 90 minut
5Wybicia0,66 na 90 minut
2Bloki0,26 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Monaco - Lille10 maj 20260 : 1Pierwszy skład00-
Metz - Monaco02 maj 20261 : 2Pierwszy skład00-
Toulouse - Monaco25 kwi 20262 : 2Rezerwowy00-
Monaco - Auxerre19 kwi 20262 : 2Rezerwowy00-
Monaco - Olympique Marseille05 kwi 20262 : 1Pierwszy skład10-
Olympique Lyonnais - Monaco22 mar 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Monaco - Brest14 mar 20262 : 0Pierwszy skład10-
PSG - Monaco06 mar 20261 : 3Rezerwowy10-
Monaco - Angers SCO28 lut 20262 : 0Pierwszy skład01-
Monaco - Nantes13 lut 20263 : 1Pierwszy skład02🟨 2-
Nice - Monaco08 lut 20260 : 0Pierwszy skład00-
Monaco - Rennes31 sty 20264 : 0Pierwszy skład01-
Le Havre - Monaco24 sty 20260 : 0Pierwszy skład00-
Monaco - Lorient16 sty 20261 : 3Pierwszy skład00-
Monaco - Olympique Lyonnais03 sty 20261 : 3Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Ligue 125166255
2018FIFA World Cup 2018 Russia437212

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Aleksandr Golovin?

Aleksandr Golovin jest zawodnikiem Monaco w rozgrywkach Ligue 1 w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Aleksandr Golovin?

Aleksandr Golovin ma 5 goli i 5 asyst w 25 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Aleksandr Golovin?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1662 minuty w 25 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.