Herb Fortuna Sittard
PomocnikSezon 2025/2026

Mohammed Amine Ihattaren

Fortuna SittardEredivisieDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćNetherlands
PozycjaPomocnik
Wiek24 lat
Wzrost183 cm
Waga77 kg
Numer na koszulce52

Mohammed Amine Ihattaren: sezon w liczbach

Mohammed Amine Ihattaren reprezentuje Fortuna Sittard w rozgrywkach Eredivisie w sezonie 2025/2026. Rozegrał 28 występów i spędził na boisku 1943 minuty, zdobywając 6 goli oraz notując 10 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 37, Strzały celne: 19, Celność strzałów: 51,4%, Gole oczekiwane (xG): 5,54 i xG bez rzutów karnych: 4,14.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 8, Przechwyty: 3, Wybicia: 6 i Wygrane pojedynki: 40.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

37Strzały3,10 na 90 minut
19Strzały celne1,59 na 90 minut
5,54Gole oczekiwane (xG)0,46 na 90 minut
4,14xG bez rzutów karnych0,35 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

10Asysty0,46 na 90 minut
4,92Oczekiwane asysty (xA)0,41 na 90 minut
34Kluczowe podania2,85 na 90 minut
75Dośrodkowania6,29 na 90 minut

Podania i gra z piłką

461Podania38,67 na 90 minut
357Celne podania29,94 na 90 minut
32Dryblingi2,68 na 90 minut

Gra w obronie

8Odbiory0,67 na 90 minut
3Przechwyty0,25 na 90 minut
6Wybicia0,50 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Utrecht - Fortuna Sittard17 maj 20262 : 0Rezerwowy00-
Fortuna Sittard - Feyenoord03 maj 20261 : 2Pierwszy skład00-
Heerenveen - Fortuna Sittard25 kwi 20262 : 1Pierwszy skład00-
Fortuna Sittard - NAC Breda12 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Volendam - Fortuna Sittard14 mar 20261 : 2Pierwszy skład02🟨 1-
Fortuna Sittard - Telstar08 mar 20261 : 4Pierwszy skład00-
NEC - Fortuna Sittard28 lut 20262 : 3Pierwszy skład12-
Fortuna Sittard - Excelsior20 lut 20262 : 1Pierwszy skład10-
Ajax - Fortuna Sittard14 lut 20264 : 1Pierwszy skład00-
Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam07 lut 20262 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Heracles - Fortuna Sittard01 lut 20262 : 1Pierwszy skład00-
Groningen - Fortuna Sittard25 sty 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard11 sty 20262 : 2Pierwszy skład01-
Fortuna Sittard - AZ21 gru 20254 : 3Pierwszy skład02-
PEC Zwolle - Fortuna Sittard13 gru 20251 : 0Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Eredivisie281943610

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Mohammed Amine Ihattaren?

Mohammed Amine Ihattaren jest zawodnikiem Fortuna Sittard w rozgrywkach Eredivisie w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Mohammed Amine Ihattaren?

Mohammed Amine Ihattaren ma 6 goli i 10 asyst w 28 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Mohammed Amine Ihattaren?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1943 minuty w 28 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.