Indy Eleven crest
NapastnikSezon 2026

Charles Sharp

Indy ElevenUSL ChampionshipDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćUSA
PozycjaNapastnik
Wiek25 lat
Wzrost195 cm
Waga84 kg

Charles Sharp: sezon w liczbach

Charles Sharp reprezentuje Indy Eleven w rozgrywkach USL Championship w sezonie 2026. Rozegrał 6 występów i spędził na boisku 289 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 7 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 3 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Indy Eleven - Loudoun United25 lip 20260 : 0Pierwszy skład00-
Detroit City FC - Indy Eleven18 lip 20262 : 0Rezerwowy00-
Miami FC II - Indy Eleven15 lip 20262 : 0Rezerwowy00-
Indy Eleven - Charleston Battery04 lip 20262 : 0Rezerwowy00-
Pittsburgh Riverhounds - Indy Eleven13 cze 20261 : 0Rezerwowy00-
Indy Eleven - Detroit City FC21 mar 20262 : 1Pierwszy skład00-
Brooklyn FC - Indy Eleven08 mar 20261 : 0Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026USL Championship628900
2025USL Championship1019900
2025MLS Next Pro849220

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Charles Sharp?

Charles Sharp jest zawodnikiem Indy Eleven w rozgrywkach USL Championship w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Charles Sharp?

Charles Sharp ma 0 goli i 0 asyst w 6 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Charles Sharp?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 289 minut w 6 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.