Herb Aktobe
PomocnikSezon 2026

Alisher Kenzhegulov

AktobeKazakhstan Premier LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćKazakhstan
PozycjaPomocnik
Wiek20 lat
Wzrost176 cm
Numer na koszulce48

Alisher Kenzhegulov: sezon w liczbach

Alisher Kenzhegulov reprezentuje Aktobe w rozgrywkach Kazakhstan Premier League w sezonie 2026. Rozegrał 3 występy i spędził na boisku 64 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Astana - Aktobe12 lip 20263 : 2Rezerwowy00-
Zhetysu - Aktobe27 cze 20261 : 0Rezerwowy00-
Aktobe - Astana21 cze 20262 : 0Rezerwowy00-
Aktobe - Altay14 cze 20262 : 0Rezerwowy00-
Okzhetpes - Aktobe28 maj 20262 : 2Rezerwowy00-
Aktobe - Atyrau17 maj 20261 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Kazakhstan Premier League36400

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Alisher Kenzhegulov?

Alisher Kenzhegulov jest zawodnikiem Aktobe w rozgrywkach Kazakhstan Premier League w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Alisher Kenzhegulov?

Alisher Kenzhegulov ma 0 goli i 0 asyst w 3 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Alisher Kenzhegulov?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 64 minuty w 3 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.