ÍA crest
BramkarzSezon 2026

Jon Solvi Simonarson

ÍAÚrvalsdeildDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćIceland
PozycjaBramkarz
Wiek19 lat
Numer na koszulce37

Jon Solvi Simonarson: sezon w liczbach

Jon Solvi Simonarson reprezentuje ÍA w rozgrywkach Úrvalsdeild w sezonie 2026. Rozegrał 8 występów i spędził na boisku 720 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Statystyki bramkarskie” dostępne dane pokazują Obrony: 25, Skuteczność obron: 56,8%, Obronione rzuty karne: 1 i Czyste konta: 2.

W obszarze „Kreowanie sytuacji” dostępne dane pokazują Oczekiwane asysty (xA): 0,46, Kluczowe podania: 1 i Dośrodkowania: 1.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,46Oczekiwane asysty (xA)0,06 na 90 minut
1Kluczowe podania0,12 na 90 minut
1Dośrodkowania0,12 na 90 minut

Podania i gra z piłką

272Podania34,00 na 90 minut
183Celne podania22,88 na 90 minut

Gra w obronie

1Odbiory0,12 na 90 minut
17Wybicia2,12 na 90 minut

Statystyki bramkarskie

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
ÍA - Stjarnan26 lip 20265 : 1Rezerwowy00-
Keflavík - ÍA20 lip 20265 : 2Pierwszy skład00-
KA - ÍA12 lip 20263 : 2Pierwszy skład00-
ÍA - Breidablik04 lip 20261 : 2Pierwszy skład00-
ÍA - Fram29 cze 20260 : 2Pierwszy skład00-
KR - ÍA22 cze 20265 : 3Pierwszy skład00-
ÍA - Valur16 cze 20261 : 0Pierwszy skład00-
FH - ÍA29 maj 20260 : 1Pierwszy skład00-
ÍA - ÍBV21 maj 20262 : 2Pierwszy skład00-
Breidablik - Thór27 kwi 20264 : 0Rezerwowy00-
Breidablik - ÍA17 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Úrvalsdeild872000

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Jon Solvi Simonarson?

Jon Solvi Simonarson jest zawodnikiem ÍA w rozgrywkach Úrvalsdeild w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Jon Solvi Simonarson?

Jon Solvi Simonarson ma 0 goli i 0 asyst w 8 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Jon Solvi Simonarson?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 720 minut w 8 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.