Herb Unión La Calera
NapastnikSezon 2026

Martín Hiriart Espinoza

Unión La CaleraPrimera DivisiónDane aktualne na 28 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćChile
PozycjaNapastnik
Wiek21 lat
Wzrost165 cm
Waga63 kg

Martín Hiriart Espinoza: sezon w liczbach

Martín Hiriart Espinoza reprezentuje Unión La Calera w rozgrywkach Primera División w sezonie 2026. Rozegrał 3 występy i spędził na boisku 59 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 9 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Unión La Calera - Concepción14 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Deportes Limache - Unión La Calera04 kwi 20264 : 0Rezerwowy00-
Unión La Calera - O'Higgins16 mar 20263 : 3Pierwszy skład00-
Unión La Calera - Ñublense20 lut 20260 : 1Rezerwowy00-
Colo-Colo - Unión La Calera15 lut 20261 : 0Rezerwowy00-
Unión La Calera - Cobresal09 lut 20263 : 1Rezerwowy00-
Everton - Unión La Calera02 lut 20260 : 1Rezerwowy00-
Universidad Católica - Unión La Calera06 gru 20252 : 1Rezerwowy00-
Colo-Colo - Unión La Calera23 lis 20254 : 1Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Primera División35900
2025Primera División516510

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Martín Hiriart Espinoza?

Martín Hiriart Espinoza jest zawodnikiem Unión La Calera w rozgrywkach Primera División w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Martín Hiriart Espinoza?

Martín Hiriart Espinoza ma 0 goli i 0 asyst w 3 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Martín Hiriart Espinoza?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 59 minut w 3 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.