Norvegia - EliteserienBrann StadionDate actualizate la 05 noiembrie 2026

Brann - Rosenborg: statisticile meciului

Brann crest
Brann
3 : 2pauza 1:0
Rosenborg crest
Rosenborg

Brann - Rosenborg: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Brann a jucat împotriva Rosenborg în Eliteserien (Norvegia). Meciul s-a jucat la data de 2 august 2026. Stadion: Brann Stadion. Scor final: 3:2.

Forma actuală

Brann: 2-0-3, 1.20 puncte/meci. Rosenborg: 3-1-1, 2.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Brann marchează 2.00 si primește 1.67 goluri pe meci. Rosenborg marchează 1.36 si primește 1.29. Media ligii: 3.04 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Brann 87%, Rosenborg 29%. Over 2.5: Brann 87%, Rosenborg 50%. Nivel liga: BTTS 55%, Over 2.5 60%.

xG, șuturi și stil

Brann are xG mai mare: 1.62 față de 1.43. Brann: 13.1 șuturi pe meci, Rosenborg: 12.5.

Reprizele meciului

Brann: conduce la pauză în 33%, goluri în repriza a doua 1.00. Rosenborg: conduce la pauză în 29%, goluri în repriza a doua 0.57.

Goluri pe minute

Brann: 31-45+ (9 goluri). Rosenborg: 0-15 (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Eliteserien: 3.04 goluri pe meci, BTTS 55%, Over 2.5 60%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 5 dueluri directe anterioare: 3-2-0. Medie goluri 2.60, BTTS 60%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Brann este favorit datorită unei clareli superiorități offensive pe teren propriu: gazdele marchează în medie 1.57 goluri pe meci acasă, față de doar 0.5 goluri ale lui Rosenborg în deplasare, iar xG-ul Brann pe teren propriu este 1.88 vs 1.15 pentru oaspeți. Acasă, Brann înregistrează 14.71 șuturi și 5 șuturi pe poartă pe meci la o eficiență de 11%, în timp ce Rosenborg are 10 șuturi și 3.17 pe poartă și doar 5% conversie, ceea ce se traduce printr-un număr mai mare de ocazii de calitate pentru gazde. Defensiv, ambele formații primesc goluri în mod similar (Brann 1.57 goluri, Rosenborg 1.5 goluri pe meci), însă xG-ul advers pentru Rosenborg în deplasare este mai mare (1.81 vs 1.36 la Brann), sugerând că oaspeții permit mai frecvent situații periculoase. În ultimele 5 meciuri Rosenborg a avut un parcurs mai bun (în medie 2.0 puncte și 3 victorii), iar Brann 1.4 puncte și 2 victorii, dar Rosenborg nu a marcat în 83% din deplasările sale față de doar 14% din meciurile lui Brann fără gol acasă — acesta fiind un avantaj cheie pentru gazde. Prin urmare, pronostichez victoria Brann; mă aștept la un meci controlat de gazde și la un număr mai mare de situații, de unde distribuția probabilităților: 60% pentru gazde, 20% pentru egal și 20% pentru oaspeți.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Rosenborg în deplasare are o medie sezonieră de goluri 0.5 și în 83% din deplasări nu a marcat (seasonFTSPercentage_away 83%), iar BTTS sezonier este 0% — un semnal puternic că oaspeții rar punctează. Brann pe teren propriu marchează în medie 2.0 goluri și primește 1.13 pe meci (seasonScoredAVG_home 2.0, seasonConcededAVG_home 1.13), are 50% Ambele echipe marchează (GG) acasă și în ultimele 5 meciuri BTTS a fost 100% (seasonBTTSPercentage_home 50.0, last5_seasonBTTSPercentage_overall_home 100.0), deci gazdele sunt foarte probabile să înscrie. Comparativ, xG arată că Rosenborg are xG_for 1.15 în deplasare vs Brann xG_against 1.3 (xg_for_avg_away 1.15, xg_against_avg_home 1.3), dar rata scăzută de conversie a lui Rosenborg 5% la în medie 10 șuturi (shot_conversion_rate_away 5.0, shotsAVG_away 10.0) rezultă într-o medie sezonieră de 0.5 goluri și reduce șansele ca oaspeții să marcheze. Chiar dacă Rosenborg în ultimele 5 meciuri a marcat 12 goluri (gf_last5_away 12, last5_seasonScoredAVG_overall_away 2.4) și a avut xG recent 1.63 (last5_xg_for_avg_overall_away 1.63), ultimele 5 meciuri au avut doar 20% Ambele echipe marchează (GG), astfel forma pe termen scurt nu anulează lipsa de eficacitate sezonieră. În consecință, semnalele sezoniere de absență a golurilor din partea oaspeților sunt mai puternice (seasonFTSPercentage_away 83%, seasonBTTSPercentage_away 0.0), de aceea recomand pariu BTTS: Nu.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

xG estimat este 1.73 pentru Brann și 1.22 pentru Rosenborg, ceea ce dă în total 2.95 xG în meci. Modelul Poisson pentru λ=2.95 indică aproximativ 79.5% șansă pentru minimum 2 goluri (Peste 1.5), ~57% pentru minimum 3 goluri (Peste 2.5) și ~35% pentru minimum 4 goluri (Peste 3.5). Rata sezonieră confirmă ritmul ofensiv: Brann are 100% meciuri peste 1.5 și 63% peste 2.5, Rosenborg 83% peste 1.5 și 33% peste 2.5, iar în ultimele 5 meciuri ambele echipe au avut Peste 2.5 în 100% din cazuri. Combinând xG, modelul Poisson și datele sezonului, evaluez probabilitatea Peste 1.5 la 87%, Peste 2.5 la 68% și Peste 3.5 la 29%, de aceea recomand pariu pe Peste 1.5 ca semnal cel mai puternic. În plus, Brann are în medie 4.88 șuturi pe poartă cu 14% conversie versus Rosenborg 3.17 șuturi pe poartă și 5% conversie, ceea ce crește probabilitatea reușitelor gazdelor.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Brann are un avantaj ofensiv clar: în medie 2,0 goluri pe meci față de 0,5 ale lui Rosenborg și xG 1,64 față de 1,15, iar gazdele câștigă 50% din partide versus 17% victorii ale oaspeților. La pauză Brann înscrie în medie 1,25 goluri, Rosenborg doar 0,17; gazdele au condus la pauză în 3 meciuri (38%) cu 5 egaluri HT (63%), ceea ce crește probabilitatea unui egal sau a conducerii gazdelor după 45 de minute. După pauză Brann marchează în medie 0,75 goluri și a adunat 12 puncte în reprizele secunde (în medie 1,5 puncte pe meci după pauză), în timp ce Rosenborg are 0,33 goluri după pauză și doar 5 puncte (0,83 pe meci), deci gazdele revin sau confirmă rezultatul în a doua repriză mai des. În plus, oaspeții au o eficiență scăzută a șuturilor (în medie 3,17 șuturi pe target și conversie 5%), astfel cel mai probabil este egal la pauză și victorie Brann la final (X/1 ~34%), alternativele fiind 1/1 ~25% și X/X ~21%.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
2 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

52Posesie (%)48
BrannRosenborg
12Suturi14
BrannRosenborg
5Suturi pe poarta7
BrannRosenborg
1.39xG2.01
BrannRosenborg
5Cornere12
BrannRosenborg
40Atacuri periculoase88
BrannRosenborg
10Faulturi9
BrannRosenborg
2Cartonase3
BrannRosenborg

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

2Goluri marcate / meci1.36
BrannRosenborg
1.67Goluri primite / meci1.29
BrannRosenborg
59%Posesie medie53%
BrannRosenborg
4.8Șuturi pe poartă / meci4.14
BrannRosenborg

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

13.07Șuturi pe meci12.5
BrannRosenborg
4.8Șuturi pe poartă4.14
BrannRosenborg
15.3%Conversia șuturilor10.9%
BrannRosenborg
59%Posesie53%
BrannRosenborg
1.62xG pentru1.43
BrannRosenborg
1.55xG împotrivă1.52
BrannRosenborg

Calitatea șuturilor

Brann: Finalizare eficientăRosenborg: Echilibrată
BrannRosenborg
Precizie (șuturi pe poartă)37%33%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.420.33

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Rosenborg stă cu 67% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.2 pct / meci - Brann · 2 pct / meci - Rosenborg

Brann
LLWWL
Distribuția rezultatelor
40% V7% E53% I
Sezon (V-E-Î)
6-1-8
1.27 pct / meci · golaveraj +5
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-3
1.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
3-0-4
Ultimele 5 acasă
3-0-2
WWLWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.6Goluri primite: 2.0xG: 1.41xG advers: 1.66BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Rosenborg
LDWWW
Distribuția rezultatelor
36% V21% E43% I
Sezon (V-E-Î)
5-3-6
1.29 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-1-4
Ultimele 5 în deplasare
1-1-3
LDLLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.4Goluri primite: 0.8xG: 1.66xG advers: 1.52BTTS: 20%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Brann stă cu 47% mai bine la: goluri marcate pe meci.

2 goluri / meci - Brann · 1.36 goluri / meci - Rosenborg

Rosenborg stă cu 29% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.67 goluri / meci - Brann · 1.29 goluri / meci - Rosenborg

Profil ofensiv Brann: foarte solid

Brann marchează în 93% dintre meciuri (14 din 15 meciuri), iar Rosenborg păstrează poarta curată în 36% (5 din 14 meciuri).

Profil ofensiv Rosenborg: foarte solid

Rosenborg marchează în 57% dintre meciuri (8 din 14 meciuri), iar Brann păstrează poarta curată în 7% (1 din 15 meciuri).

30Goluri marcate (sezon)19
BrannRosenborg
25Goluri primite (sezon)18
BrannRosenborg
3.67Media golurilor pe meci2.64
BrannRosenborg
8Goluri marcate (ultimele 5)12
BrannRosenborg
10Goluri primite (ultimele 5)4
BrannRosenborg

Cât de des marchează cel puțin...

93%1 gol57%
BrannRosenborg
60%2 goluri50%
BrannRosenborg
20%3 goluri21%
BrannRosenborg
13%4 goluri7%
BrannRosenborg

Cât de des primește cel puțin...

93%1 gol64%
BrannRosenborg
47%2 goluri50%
BrannRosenborg
27%3 goluri14%
BrannRosenborg
0%4 goluri0%
BrannRosenborg

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

33%BTTS la pauză29%
BrannRosenborg
13%BTTS în ambele reprize14%
BrannRosenborg
33%Gol în ambele reprize43%
BrannRosenborg

BTTS și numărul de goluri

80%Min. 3 goluri și BTTS21%
BrannRosenborg
7%Min. 3 goluri fără BTTS29%
BrannRosenborg
100%BTTS - ultimele 520%
BrannRosenborg

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

93%Min. 1 gol înainte de pauză86%
BrannRosenborg
73%Min. 2 goluri înainte de pauză64%
BrannRosenborg
27%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
BrannRosenborg

Repriza 2

80%Min. 1 gol după pauză71%
BrannRosenborg
60%Min. 2 goluri după pauză36%
BrannRosenborg
27%Min. 3 goluri după pauză7%
BrannRosenborg

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Brann - starea la pauză
33% conduce27% egal40% condusă
Rosenborg - starea la pauză
29% conduce43% egal29% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.27Puncte pe meci (repriza 1)1.29
BrannRosenborg
1Goluri marcate (repriza 1)0.79
BrannRosenborg
0.93Goluri primite (repriza 1)0.71
BrannRosenborg
1.93Media golurilor (repriza 1)1.5
BrannRosenborg
40%Poartă intactă înainte de pauză43%
BrannRosenborg
33%Fără gol înainte de pauză43%
BrannRosenborg

După pauză (repriza 2)

1.4Puncte pe meci (repriza 2)1.21
BrannRosenborg
1Goluri marcate (repriza 2)0.57
BrannRosenborg
0.73Goluri primite (repriza 2)0.57
BrannRosenborg
1.73Media golurilor (repriza 2)1.14
BrannRosenborg
33%Poartă intactă după pauză57%
BrannRosenborg
40%Fără gol după pauză57%
BrannRosenborg

Brann - rezultatele reprizei a 2-a

33% V40% E27% I
19
Puncte la pauză
15
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
21
Puncte în repriza a 2-a
+4
Golaveraj (repriza 2)
1.27
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului121%

Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 40%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.2

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Rosenborg - rezultatele reprizei a 2-a

29% V36% E36% I
18
Puncte la pauză
11
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
17
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.29
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului124%

Conduce la pauză în 29% dintre meciuri și câștigă 36%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Brann - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.801.60
Goluri marcate / meci0.61.0
Goluri primite / meci1.40.6
Media golurilor pe meci2.01.6
1 gol80%80%
2 goluri80%60%
3 goluri40%20%
Poartă intactă40%40%
Fără gol60%40%
Golaveraj-4+2
Pauză: 20% conduce - 20% egal - 60% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3
Rosenborg - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.002.20
Goluri marcate / meci1.21.2
Goluri primite / meci0.60.2
Media golurilor pe meci1.81.4
1 gol100%80%
2 goluri80%60%
3 goluri0%0%
Poartă intactă60%80%
Fără gol20%20%
Golaveraj+3+5
Pauză: 60% conduce - 20% egal - 20% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 40% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 6

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Brann
MarcatePrimite
2
4
0-15
4
4
16-30
9
6
31-45
3
4
46-60
5
1
61-75
7
6
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (9 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (6). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

Rosenborg
MarcatePrimite
5
4
0-15
2
4
16-30
4
2
31-45
2
4
46-60
1
3
61-75
5
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (5 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (4). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.16
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.6 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
104%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
58%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-18%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
53%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
3%
Risc de 0:0
circa 1 din 33 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Brann

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.07
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.26
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-7.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.38
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.12
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
112%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
133%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.07
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
23% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 7% vin în primul sfert de oră.
23%

Rosenborg

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.09
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.16
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.07
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.23
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
108%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
72%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.71
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.2
Goluri în final
26% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 26% vin în primul sfert de oră.
26%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Eliteserien).

Echipele vs liga

BrannLigaRosenborg
Media golurilor pe meci▲ 3.673.04▼ 2.64
Ambele echipe au marcat▲ 87%55%▼ 29%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 87%60%▼ 50%
Meciuri fără gol primit▼ 7%24%▲ 36%
Gol înainte de pauză▲ 93%84%▲ 86%
Gol după pauză• 80%79%▼ 71%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.04
Media golurilor pe meci
55%
Ambele echipe au marcat
60%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
24%
Meciuri fără gol primit
1.78
Goluri acasă / meci
1.26
Goluri în deplasare / meci
+41%
Avantajul gazdelor în atac
+29%
Avantajul gazdelor în apărare
+21%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
84%
1 gol
47%
2 goluri
14%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
79%
1 gol
50%
2 goluri
17%
3 goluri
7%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. RosenborgCartonaș galbenEmil Konradsen Ceïde
  2. BrannGolNiklas CastroPasă decisivă: Niklas Jensen Wassberg
  3. RosenborgCartonaș galbenAmin Chiakha
  4. RosenborgGolAmin Chiakha
  5. RosenborgGolIver FossumPasă decisivă: Jonas Svensson
  6. BrannCartonaș galbenThore Baardsen Pedersen
  7. BrannCartonaș galbenNiklas Jensen Wassberg
  8. RosenborgSchimbareIntră: Johan Johanessen BakkeIese: Iver Fossum
  9. RosenborgCartonaș galbenAdrian Nilsen Pereira
  10. BrannCartonaș galbenNiklas Castro
  11. BrannSchimbareIntră: Sævar Atli MagnussonIese: Niklas Castro
  12. BrannGolKristian EriksenPasă decisivă: Joachim Soltvedt

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (5): Brann 3 - 2 - 0 Rosenborg. Media golurilor 2.60, ambele echipe au marcat in 60% meciuri.

Rosenborg
1 : 1
Brann
Rosenborg BK
2 : 3
SK Brann
SK Brann
0 : 0
Rosenborg BK
Rosenborg
1 : 2
Brann
Brann
3 : 0
Rosenborg

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Brann - Rosenborg?

Meciul din Eliteserien s-a încheiat Brann 3:2 Rosenborg. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Brann și Rosenborg?

În ultimele 5 întâlniri directe Brann a câștigat 3, Rosenborg 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,60 goluri, ambele echipe marcând în 60%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Brann - Rosenborg?

Brann marchează în medie 2,00 goluri pe meci, iar Rosenborg 1,36. Media în Eliteserien este de 3,04 goluri, cu Over 2.5 în 60% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 87% din meciurile Brann și 29% din cele ale Rosenborg.

În ce formă sunt Brann și Rosenborg?

În ultimele 5 meciuri Brann are un bilanț de 2-0-3 (1,20 puncte pe meci), iar Rosenborg 3-1-1 (2,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Brann - Rosenborg?

Fundalul statistic pentru Brann - Rosenborg — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.